TV’nize kablosuz olarak Kulaklıklar

TV için kablosuz kulaklık seçimi

Ana teknik cihazlar için paket genellikle tüketiciler TV için bu veya başka sorunları çözmeye yardımcı aksesuarlar ve kablosuz kulaklık bir dizi satın istisna değildir. Bir adam tatlı rüyanın içine dalmaya karar verdiğinde Mükemmel hizmet onlar küçük oda veya stüdyo dairede taşıyabilir ve diğer favori göstermek izlemek istiyor. TV'niz için bir gadget satın gerekiyorsa, ne iyi kablosuz kulaklık anlamak gereklidir.

kablosuz kulaklık özellikleri

Kablosuz Akustik bazı belirgin avantajları vardır. yeni fangled donanımın ana özelliği özgürce odanın etrafında hareket etmesine izin veren kablolar olmadan ses bilgilerini, yayın yeteneğidir. Bu filmleri ve TV şovlarını izlerken, aynı zamanda TV'nizde Skype üzerinden iletişim kurmak için faydalı olmakla kalmaz. Bu tür bir işlev dijital sinyal ya da iyi bilinen gerçekleştirilebilir Bluetooth modülü. ses kalitesini kaybetmeden bir kişinin kolayca taşıyabilirsiniz hangi mesafenin mesafeye göre belirlenir kullanılan teknolojiye bağlı olarak.

En popüler modelleri sinyali yayılır kulaklık vardır radyo sensörleri kullanarak. fiyat aralığı dayanarak, tüketicilerin çoğu için tasarlanmıştır. Ancak, bu ucuz gerçeği her zaman sürekli kullanım için en iyi seçenek değildir. Bu tür aksesuarların önemli bir dezavantajı girişime hassasiyetidir.

Birçok uzman bir kişinin genellikle kulaklık kullanımına başvurmak planlıyorsa, aksesuarın daha pahalı, ama dayanıklı ve yüksek kalitedeki halini seçmek daha iyi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, TV için en iyi kablosuz kulaklıklar - Bluetooth modülü üzerinden bir ses sinyali ileterek çalışan bir cihaz. Onlar biraz daha ağır görünür, ama kullanılabilirlik etkilenmez. yaklaşık 10 metre sinyal iletim yarıçapı, girişim meydana gelir ve daha iyi bir genel ses kalitesi olmaz. Buna ek olarak, en modern teknoloji olarak bu çok yönlü modeli, entegre bir modül olarak Bluetooth var.

Bu aksesuar mobil aygıtı ya da dizüstü TV için değil, aynı zamanda sadece uygundur.

satın alırken nelere bakmak

herhangi bir teknik ekipmanla gibi, kablosuz kulaklık modelleri de klasik kablolu modellerinde bulunamaz bir dizi dezavantaja sahiptir. Eğer kulaklık modelini seçin edildiğini belirttiği çeşitli yönleri vardır.

Daha iyi kulaklık ile bir model seçmek için pil AA veya AAA. Bu müzik dosyaları çevrimdışı oynayan en uzun süre sağlar. Genel bir kural olarak, insanlar 10-12 saat boyunca müzik non-stop dinleyebilirsiniz. Özellikle bunları kullanarak, doğru ek ücret olmadan film veya TV şovu izlemek için olabilir. Eğer yüklü pilleri yedek kümesi varsa Her durumda, güç kaynağı çalışmada sorunlar gerçekleşmeyecek.

1

TV için kablosuz kulaklık kullanımı için elverişli koşullar yaratmak için, bir model seçmek daha iyidir 350'den fazla gram ağırlığında olup. 250 gr - kişi uzun süre kulaklık kullanmak planlıyorsa Bu durumda, örneğin, bir kaç saat müzik dinlemek, seçenekleri daha da kolay düşünülmesi tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde, birkaç dakika sonra kişi kafasına bir sürü ağırlık hissedeceksiniz.

Özellikle, her modelin yetenekleri ve primer fonksiyonları tanıma önemlidir frekans aralığı ve güç. Frekans tepkisi - Bu ses kalitesini etkiler başlıca kriterdir. evde kullanım için 18 ila 20,000 Hz aralığında iyi. Profesyonel bir kulaklık frekans aralığı vardır çok daha geniş olduğunu - 5 ila 60,000 Hz. Aygıtı satın almadan önce herhangi bir durumda, kişisel olarak ses kalitesini test etmek gerekir. yabancı ses efektleri, ses bozulma görünür ortasında ses parçasının düşük kaliteli modellerinde, kesilir.

iktidar gelince, o zaman televizyon sinyalinin sesten daha az olmamalıdır: bu durumda, aksesuar hızla başarısız olabilir.

Eh, kulaklık kendileri üzerinde varsa hacim Kontrolü. Bu fonksiyonu ile kolayca TV ekranından başını kaldırmadan sesi ayarlayabilirsiniz. Otomatik ayar cihazı bu arada da - elle aralığını ayarlamak gerekmez.

TV için kulaklık optimal varyant

TV ve kablosuz donanım ortak operasyonda, çoğu genellikle özel uzantılarının varlığını ifade etmektedir. Bu artık çok popüler Smart TV fonksiyonu, desteklenebilir. Genellikle, bu televizyon modeli dahili bir modeline sahip Bluetooth olduğunu. Belki de bu seçenek evrensel kabul edilir ve kulaklık için zıt ve onlarla bağlayan kolay değildir. Bu radyo ile televizyonun bir model bulmak için çok daha zordur.

Özellikle değerinde kablosuz kulaklık seçerken dikkat hangi Bu durumda,? 2016 yılında en iyi model olan özellikler interaktif ve fonksiyonel özellikleri odaklanmış olanlar tanır. Örneğin, tam olarak mükemmel özelliklere sahiptir Philips'in SHC 5100 modeli. bu cihazlar demek ki - makul bir fiyata olarak mükemmel bir kalite-fiyat oranı bir evrensel işlevsellik elde edebilirsiniz.

Philips SHC 5100

Ne marka bir rehber olarak hizmet

Yıllardır kablolu modelleri ile birlikte müşterilerinin popülerlik ve güvenini kazanmak başardık tüm dünyanın üreticileri, uzun zaman üretmek ve kablosuz kulaklıklar başladı dikkati çekiyor. 2016 yılında bu alanda Philips, AKG, Sony, Sennheiser, ve diğer popüler markalar gibi liderlere böyle küresel şirketler tanınır. Önemli seçerken her marka kendi gelişmiş kavram ve teknik özelliklerinin değiştirilmesi daha fazla dikkat sahip olduğunu anlamak için. Bir kişinin teknolojisinde güçlü değilse nedenle, bir özel deposunda danışmanlardan tüm bilgileri netleştirmek için en iyisidir.

pişman olmaz bir seçim yapmak için, bunun bir önceki sürümünde daha uzun sürecek umuduyla, biraz daha fazla para harcamak, ama yeni bir düşük maliyetli bir cihaz satın almak için her ay daha uzun bir süre sürecek bir model satın almak iyi olduğunu hatırlamak önemlidir . Bu arada, bir kulaklık aynı zamanda diğer akustik cihazlar için değil sadece olabilir TV'ye çıkan sesi duymak. Bu müzik merkezine ev sineması ya da SoundBar'i yanı sıra geleneksel hoparlör olabilir.

2017 yılında en iyi televizyon setlerinin Sıralaması, avantajları ve iyi modellerin dezavantajları. , Işlevler ve TV'lerin farklı marka teknik şartname açıklamaları fiyatları.

Nasıl TV için kablosuz bir kulaklık seçilir?

TV için Kablosuz Kulaklık - konfor, ses ve yüksek bir kalite seviyesi. Bu gadget ile kimsenin müdahale edecek ve bahsediyorsun avunmak olmaz. Nedeniyle böyle bir cihaz güç kablosu yok olmasından, modele ve özelliklerine bağlı olarak, 5-100 metre TV'den bir mesafede olabilir. Bu pazar, dış tasarım ve ses kalitesi ile çeşitli cihazlar karşılayabilir dikkati çekiyor. kütle - bu metal ve plastikten yapılmış ergonomik modelleri, ayarlanabilir bir baş bandını olması.

Sinyal iletimi için Bluetooth teknolojisini, kızılötesi veya radyo bağlantısını kullanır. Kızılötesi ve radyo uzun mesafelerde sinyal iletimi, ancak girişime tabi tutulur. en iyi seçeneği barındıran herhangi bir engel ve parazit türleri korkmadığını, Bluetooth vardır. aygıtını bağlamak için özel bir adaptör (CSART RCA) veya geleneksel kriko (RCA) gerektirir. ilk etapta TV için kablosuz bir kulaklık seçerken tam ve derin bir ses verecektir onların ses ayarlarını keşfetmek için gereklidir. Bu amaç için, cihazın maksimum direnci az 32 ohm, frekansların gerekli aralığı ve gürültü ve sinyalinin doğru bir oran olmalıdır. Sürekli televizyonda ses düzeyini değiştirmek zorunda kalmamak, yerinde ses ayarlamaları sahip modeller seçin.

bu gadget teller sahip olduğu için, yalnızca içerir:

 • Bardaklar - Maksimum ses kalitesi ve cihazın normal çalışmasına sağlar tüm elektronik ortaya koyar ana bölümü.
 • bardak bitişik özel astar, - Kulak pedleri. Aynı zamanda onlar (kulak çevresinde) (en iyi seçenek) ya da yükü kapsayan vardır. bunların üretimi için, esas olarak deri, düz kadife ve köpük kullanılır.
 • Bow - kafasına doğrudan yıpranmış ve fincan birleştiren özel bir tasarıma. Salıncaklı yapısı genişletilebilir, özelleştirilebilir veya dökme olabileceği unutulmamalıdır. Daha basit bir yapı ile dayanıklı malzemeden bir model seçmek için.

Bow, güç kaynağı ve kablosuz teknolojiler

Bugün böyle gerekirse her an değiştirilebilir ayrılabilir kablosu ile LG TV için kablosuz kulaklık gibi farklı üreticilerin, cihazlarını satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, başını eğ gerekmez kulaklıklar vardır, ancak bunun yerine kulaklara koymak küçük bir yay ile donatılmıştır. Ama tadı ve konfor hepsi meselesi. vücutlarına gömülü güç kaynaklarına, kablosuz kulaklık çalıştırın. bu tür akülerin süresi birkaç gün, birkaç saat arasında olabilir. Bu oran aynı zamanda üretici ve güç piller bağlıdır. Sinyal, (bir analog kaynağı USB port üzerinden veya bağlı) portatif bir modül ya da (hat girişine bağlı) sabit kenetlenme istasyonunun şeklinde temsil edilebilir özel bir veritabanı, iletilir. Televizyon "Samsung" için, kablosuz kulaklıklar gibi bağlamadan önce, TV, uygun bir konektör olduğundan emin olmalısınız. o, merak etmeyin olmasa bile Ama - her zaman ayrı özel bir adaptör satın alabilirsiniz. Bundan sonra kulaklık kullanılabilir.

teller olmadan Kulaklıklar - En son teknoloji ile donatılmış modern bir teknoloji. TV kanalları için kablosuz kulaklıklar 1-27 olabilir. Daha iyi onlardan daha - kanal sayısı cihazın çalışması üzerinde çok olumlu etkisi olabilir. Yani herhangi bir sorun olmadan "çalışma frekansını" alabilirsiniz. Belirli bir kanal tatsız gürültüyü sahiptir üzerine Örneğin, o zaman her zaman diğerine geçiş yapabilirsiniz. Buna ek olarak, daha fazla işletim frekansı, yüksek duvarlar gibi çeşitli engeller, geçmesi yeteneği. Cihaz odanın içinde ya da başka bir odada kullanılırsa, o zaman vericinin minimum frekans en az 800 MHz olması gerekmektedir. Daha önce bahsedildiği gibi, TV için kablosuz kulaklıklar 5 100 metreye kadar değişebilir eylem büyük yarıçaplı, var, ama çoğunlukla bu sadece müzik dinlemek için. Doğal olarak, çeşitli sınıflara ayrılır özel ekipmanlar ile sağlanır: 1-10 metre (kullanılmak üzere bir oda içinde); (Düz hareket için) 10-30 metre; 80-100 metre (daire dışında kullanım için).

Böyle gadget'lar standart modellere göre daha pahalı değil, aynı zamanda daha ağır değil sadece olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu ayara bağlı olduğu ek elektronik cihazlar ve pil veya batarya kullanımı. Hemen hemen tüm modeller çok uygun olan bir ses kontrolü, sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin, müzik dinlerken ve kaynak başka odada, torba ve benzeri yer almaktadır. Buna ek olarak, TV'ye bağlı kablosuz kulaklık çok kolaydır. kulaklık sinyal gönderdiği özel bir birim, TV veya sonuna kadar sevdiğiniz müzik izlemenin keyfini anlamına gelir uygun konektörü bulunur. Sadece pilleri şarj etmek unutmak ve stok seçeneği paket veya şarjlar arasında mümkün olduğunca uzun çalışmak belirli modellerde daha iyidir yoktur.

TV için Kablosuz Kulaklık - nasıl seçip Bluetooth, Wi-fi, radyo ve kızılötesi portu üzerinden bağlamak için

Görünüm özelliği film ya da birileri dinlenme sert yüksek sesle favori müzik grubunuzun bir konser dinlemek, küçük çocuklar veya yaşlı akrabaları vardır. teller bluetooth sistemine (bluetooth) veya ses iletiminin diğer uzaktan prensibi üzerinden TV'ye bağlanabilir olmadan çalışabilecek TV için kablosuz kulaklıklar, dışarı Yardım. Televizyon programları dinlemek devam ederken TV'ye bağlı değil böyle bir cihaz kullanarak, daire etrafında hareket özgürlüğüne sahip, herhangi bir ev işlerine başa çıkabilirim.

TV için kablosuz kulaklık çeşitleri

Modern kablosuz teknolojiler aktarmak ve çeşitli şekillerde yüksek kalitede ses alma olanağı sağlar. Kablosuz kulaklık verici (- baz verici) bağlanır ses çıkışı ile TV, PC, akıllı telefon, DVD, CD, PSP, iPod, MP3 ve diğer ekipman ile kullanılabilir. Kulaklık yumuşak ped (kulak yastıkları) ya da kulak içine yerleştirilmiş olan tüm kulak bardak kapatma, küçük ve büyük olan, üst üste edilebilir.

üzerinde tipi taşıyıcı ve sinyal vasıtası atıfta ayrılır:

 • işitsel - 800 MHz'e kadar olan frekans taşıyan RF kanallarını kullanarak;
 • Kızılötesi - bir ses sinyali iletimi sadece verici ve kulaklık goruş hattı içinde faaliyet gösteren bir kızılötesi kanalı üzerinden yapılır;
 • bluetooth (bluetooth) - evrensel bir sistem, aralarında geçiş kolayca birden fazla ses iletimi cihazlarının bağlanmasına izin ve;
 • Wi-fi - tek bir kaynaktan kullanıcıların ses çok sayıda alma yeteneğini sağlayan bir teknoloji.

Televizyon Moskova, St. Petersburg ve diğer Rus şehirlerde özel mağazalar veya bilgisayar süpermarket olabilir için kablosuz kulaklık satın alın. İnternetin Aktif kullanıcılar, fotoğraf tarafından dükkanlarda belirlenen modelini seçin hisse, satış, indirim sipariş, satın alma işlemini gerçekleştirebileceği. postayla - kurye hizmetleri veya daha ucuz taşıdığı tüm malların teslimi.

Radionaushnikov avantajı alım sinyalinin bağımsızlığıdır engellerin duvar ve mobilya şeklinde - Eğer daire etrafında serbestçe hareket, TV iletimi dinleyebilirsiniz. Böyle bir cihazın Bu düzenlemede bir verici istasyonu ve yumuşak kulak yastıkları ile rahat bir kulaklık modern bir tasarıma sahiptir:

 • Model adı: Bluetooth Kulaklık;
 • fiyatı: 1 490 ruble;
 • Özellikler: sinyal iletim frekansı verici - FM modunda 86 MHz, mesafe - 8 m, alınan FM frekans aralığı - 86-108 MHz;
 • Artıları: Rusça bir kullanım kılavuzu olduğunu;
 • Eksileri: 2 AAA pil sağlanmadı.

Güçlü verici 30 metrelik bir mesafeye TV setinden ses sinyalini iletir. Önerilen model büyük özel evde yaşayan film veya televizyon severler için mükemmel bir aksesuar olacaktır:

 • Model adı: TV için Kablosuz Kulaklık - 8: 1;
 • Fiyat: 1 490 p;.
 • Özellikler: frekans bant FM - 88-108 MHz, standart bir 3.5 mm fiş, ağırlık - 152 g, boyut - 21h18h8 güç bakınız - 2 AAA pil;
 • Artıları: süper bas ile ses kontrol modu;
 • Eksileri: Pil tamamlanmaz.

taşıyıcı kızılötesi radyasyon, radyo sinyallerinin Kararlı resepsiyon sadece verici ve kulaklık görüş hattı içinde mümkündür. vericiden 7 metre mesafede önerilen model Philips TM çok yüksek kalitede ses sinyalini nakletmektedir:

 • Model adı: Philips SHC1300 / 10;
 • Fiyat: 1 990 p;.
 • Özellikler: ses seviyesini azaltmadan radyo çalışma aralığı - (sol) 7 m, 2.3 MHz taşıyıcı frekanslar - 2.8 MHz (sağ) kanal ayrımı - 30'dan fazla dB, frekans aralığı - 18-20.000 Hz, duyarlılığı - 108 dB hoparlör çapı - 32 mm, 30 saat çalışma süresi, gıda - 1.5 V AAA 2 R03 pil;
 • Artıları: Temiz ve berrak alımı;
 • Eksileri: Pil tamamlanmaz.

konfor büyük bir seviye farklı ses kaynaklarına bağlanma olanağı ile evrensel kulaklık sağlarlar. Docooler gösterilen düzenlemesi bir mikrofon ve bir TV ya da bilgisayara bağlanabilir:

 • Model No: stereo kulaklık çift kanal;
 • fiyatı: 690 p;.
 • Özellikler: operasyon aralığı - 6 m, frekans aralığı - 20-20000 Hz, sahip ses kontrolü, duyarlılık - 74dB, direnç (empedans) - 32 Ohm;
 • İki kere temizlik ses;
 • Eksileri: pil.

bluetooth iletişim sistemi için bir araya farklı bilgisayar ve mobil cihaz bağlamak için kullanılır. televizyon TM SONGFUL için güzel bluetooth kulaklık:

 • Model adı: 5 Beats TV ve PC için kulaklık 1'de;
 • fiyatı: 870 p;.
 • Özellikler: Verici konektörü - 3,5 mm, yayıcı hibrid teknolojisi, duyarlılık ile yapılır - 122 ± 3 dB, direnç - 46 Ohm, frekans aralığı - 8-25.000 Hz;
 • artıları: evet Gürültü Azaltma;
 • Eksileri: işaretlenmemiş.

FORNORM marka farklı türleri audiogarnitur üretir. sunulan model TV, mikrofon, destek Apt-X için dinamik bir bluetooth-vericisi vardır:

 • Model adı: PC, TV, radyo için 1 kulaklık Fornorm 5;
 • fiyatı: 680 p;.
 • Özellikler: frekans aralığı - 20-20000 Hz, duyarlılık - 103 ± 3 dB, direnç - 9 ohm;
 • lehte: aktif gürültü azaltma;
 • Eksileri: Pil tamamlanmaz.

Kablosuz teknolojisi 2 ila 4 GHz yüksek frekanslı bir kanal üzerinden internet yönlendiricileri paket veri aktarımı için kullanılan bir üründür. Onun kullanımı kulaklık TM Huhd aynı anda birden fazla kullanıcıya ses sinyallerinin alınmasına izin verir:

 • model adı: Huhd Stereo Kulaklık 2.4 GHz Kablosuz;
 • değeri: 3 000 sürtme;.
 • Özellikleri: 6-10 m lik bir çalışma oranı, aktif gürültü azaltma, frekans aralığı hoparlörler - 20-20000 Hz, bir mikrofon direncine sahip, Apt-X desteği - 32 Ohm;
 • Artıları: Yüksek kaliteli Kristal Ses;
 • Eksileri: yüksek maliyet.

Bir mikrofon ile stereo kulaklık, evde ve iş hem de pek çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Mevcut yapılanma Kablosuz kulaklık müzik dinleme destekler ve uyumlu Ses çıkış oyun cihazları:

 • Model adı: HUHD HW-3&8M;
 • fiyatı: 3100 s;.
 • Özellikler: Frekans aralığı: 20-20000 Hz Apt-X desteği, bir ses kontrolü, USB bağlantısı, kontrol düğmeleri, bir mikrofon, empedans var - 32 Ohm;
 • lehte: aktif gürültü azaltma;
 • Eksileri: pahalı.

Bilgisayarda çalışma için ofis etrafında serbestçe hareket etmek yararlı kablosuz kulaklık olabilir. Onun firması DOITOP seçeneği Bluetooth prensibine göre çalışır, ancak ek bir sahiptir kordon Bir bilgisayara bağlanmak:

 • Model adı: Bluetooth kulaklık;
 • fiyatı: 723 p;.
 • Özellikleri: - 111dB, frekans aralığı - 20-20000 Hz, kablo uzunluğu - 2.5 m, direnç - Dinamik yayıcı ses kontrolü, hassasiyete sahip 32 ohm, bir mikrofon vardır;
 • Artıları: tasarım, kablo ile bağlı;
 • Eksileri: işaretlenmemiş.

Televizyon, bilgisayar, DVD ve VCD oynatıcı, mp3 ve CD-çalar - TM SONGFUL gelen eldeki uygulama setleri herhangi bir elektrikli ses cihazından dijital sinyallerin kablosuz bluetooth-resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Bu model otomatik kanal arama ile FM-radyo olarak kullanılabilir:

 • Model No: 5 1 kulaklık;
 • fiyatı: 730 p;.
 • Özellikler: frekans aralığı - 8-25.000 Hz, duyarlılık - 122 ± 3 dB, tutturma kulakları, direnç - 46 Ohm;
 • lehte: Bir aktif gürültü azaltma vardır;
 • Eksileri: işaretlenmemiş.

en uygun tüm dış seslerden filtrelenir tüm kulak kapağı büyük bardak ve yumuşak yastıkları ile havai kulaklık kullanmaktır. SONGFUL firması kulaklık suni deri yumuşak hayır vardır:

 • Model adı: 5 1 kablosuz kulaklık;
 • fiyatı: 870 p;.
 • Özellikleri: duyarlılığı - 122 ± 3 dB, direnç - 46 Ohm, ses kontrol düğmeleri, mikrofon, frekans aralığı - 8-25.000 Hz, bağlantı tipi - Bluetooth,
 • lehte: aktif gürültü azaltma;
 • Eksileri: görmemiştir.

Yerleşik bir alıcı ile ses kulaklık FM radyo aralığı Bir bilgisayara bağlanmak için - istasyonları, iş yerinde - taşımacılığında, TV dinlemek için evde kullanılabilir. sunulan model verici 30 metre mesafeye girişim olmadan yüksek ses kalitesini sağlayabilir:

 • Model adı: 5 1 Hi-Fi kulaklık;
 • fiyatı: 430 p;.
 • Özellikler: yayıcı FM modülasyon modu, 30 m x 2 AAA pil veya DC 4.5 V'a kadar değişir, frekans alma aralığı - 87-108 MHz, ses 145 cm '';
 • Artıları: FM radyo gibi çalışan;
 • Eksileri: 2 adet AAA pil dahil değildir.

sokulmaktadır kolaylık de küçük ebatlı olmalarıdır. sunulan modelin şık tasarımı, kablosuz kulaklık ihtiyacım herkese uygun. Onun avantajı tüm akıllı telefonlar ile dahili bir mikrofon ve uyumluluk geçerli:

 • model adı: YE-106S;
 • Fiyat: 1, 350 s,.
 • Özellikler: bir radyo taşıyıcı frekansı - 2.4 GHz, iletim mesafesi - 10 m, dahili batarya, müzik ise - 3 Chasa Bluetooth V2.1 + EDR / V3.0 + EDR / V4.0, boyutlar - 22,3x25 mm;
 • artıları: renkleri - siyah ve beyaz;
 • Eksileri: yüksek fiyat.

Mükemmel bir fırsat kulakları ekler olarak Bluetooth ile herhangi bir ses kaynakları dinlemek için kulaklık kullanacaktır modern teknolojinin tüm lezzetleri zevk için. düğmeleri ile bu profesyonel taşınabilir modeli oynatma, duraklatma, resepsiyon veya BIXTON tarafından sunulan bir telefon görüşmesi reddetmek:

 • Model adı: BIXTON İkizler (altın);
 • Fiyat: 4 990 p;.
 • Özellikler: Taşıyıcı frekansı - 2,4 GHz, akü, müzik modu - 4 saat mesafeye kadar - 2.4 GHz destekli profiller - - A2DP, AVRCP, kulaklık, Hansfree, sürüm Bluetooth - V4 10-15 m, frekans üzere. 1 + EDR ağırlık - 5 g, boyutu - 25,5x21x25 mm evrak çantası şarj ağırlık - 70 g, evrak çantası boyutlu şarj - 91x44x33.6 mm;
 • Artıları: şarj için küçük vaka;
 • Eksileri: yüksek maliyet.

Kullanıcıların kablosuz bir kulaklık ile bir kit satın alıyor için Yadsınamaz kolaylık TV tabanına bağlar. Aaliyah çok iyi teknik özelliklere sahip Bluetooth ile kablosuz kulaklık, sunmaktadır:

 • model adı: MH-2001-TV;
 • Fiyat: 1, 350 s,.
 • Özellikleri: direnci - 80 Ohm, duyarlılık - 120 ± 5 dB bir baş bandı, bir ses kontrolü, bir frekans aralığı - 6-23.000 Hz, USB, kontrol düğmeleri, bir mikrofon;
 • Artıları: Yüksek nem koruması;
 • Eksileri: pahalı.

TV'nizde kablosuz kulaklık bağlamak kulaklığı şarj etmek ağ üzerinde etkin olan baz ile kulaklık kullanın. FORNORM modern versiyonu Tarafından Sunulan fütüristik tasarım:

 • Model adı: Fornorm 5: 1;
 • değeri: 650 p,.
 • Özellikleri: frekans aralığı 20-20000 Hz, Apt-X desteği, direnç - 9 ohm hassasiyeti - 103 dB, kontrol düğmeleri, bir mikrofon, bir bağlantı türü - Bluetooth,
 • lehte: aktif gürültü azaltma;
 • Eksileri: işaretlenmemiş.

İki için kablosuz kulaklıklar

İki kulaklık seti ile bir kablosuz sistem için bir fırsat birlikte favori TV programları ya da sinemaya dinleyin. Thomson tarafından sunulan TV'ye kablosuz olarak Kulaklık:

 • model adı: Thomson WHP310D;
 • fiyat: 500 p;.
 • Özellikler: Frekans Aralığı - 20-18000 Hz, ağırlık - 134 gr, harmonik distorsiyon -% 0.5, ses kontrolü, duyarlılığı - 123 dB, veri kanalı - kızılötesi;
 • Artıları: Basit, kullanışlı sistemi;
 • Eksileri: işaretlenmemiş.

Mobilya üretiminde kullanılan Hafif ve yüksek kaliteli malzemeler, onu giyen genişletilmiş konforu arttırır. Philips önerilen versiyonu, modern tasarımı ve ergonomi ek olarak, FM sistemi ileten ses sinyaline sayesinde evin devralabilirsin dinleyici, iki yüksek kaliteli ses sunacak:

 • model adı: Philips SHC5102;
 • fiyatı: 4888 s;.
 • Özellikler: kit kulaklık 2 çift, iletim kanalı, pil ile sistemin, frekans 2 - 20-20000 Hz, direnç - 32 Ohm, duyarlılık - 100 dB dinamik çapı - 32 mm, aralığı - 100 m, 4 x 1.5 NiMH tipi AAA ise;
 • Artıları: Pil dinleme 6-7 saat sürer;
 • Eksileri: yüksek maliyet.

TV için kablosuz bir kulaklık nasıl seçilir

kulaklık TV ve ev kullanımı izlemek için gerekliyse, bluetooth veya kızılötesi iletim prensibi ile basit, düşük maliyet modeli uygun. iş yerinde, ulaşım, evde kulaklığı kullanmak için, FM kısa dalga ses sinyali alma ile seçeneklerini belirleyin. Televizyonun küçük bir çocuk ile birlikte kullanışlı çift sistemini izlemek için iki kulaklıklar. Eğer arka plan gürültüsü olmadan ses kalitesi müzik seviyorsanız, tamamen büyük, yumuşak ses emici pedleri ile kulaklarını kapsayan tam boyutlu kulaklık almak.

yorumlar

müzik dinlemek için ben ince ama yumuşak bardak ile havai FM kulaklıklar Sony markasını seçti. Onlar metroda seyahat ederken beni kaçırmak izin vermeyin - favori radyo istasyonları iletmek için sürekli dinliyor. onların yardımıyla evler, müzik dinleyebilir veya herhangi bir zamanda sesin büyük hacimli tv Samsung hakkında bir film izleyebilirler.

Biz küçük bir çocuk var, ve arkadaş tavsiyesi üzerine, biz 2 kulaklık Philips marka sistemini satın aldı. Bu kulaklık gücü bana evin etrafında hareket özgürlüğü verir - pişirmek veya çocuğu rahatsız korkmayan, Sundurma müzik dinlemek, demir elbiselerini. Akşam, kocam ve ben sessizce TV LG akıllı bir film veya TV şovu izleyebilirsiniz.

Benim için bir kulaklık seçerken en önemli farklı araçlar ile uyumluluk oldu. Farklı sinyal kaynaklarına açıldığında bluetooth ile Sennheiser şirket modelini seçtik. Benim Samsung TV programının ya da müzik çağrısına dinlerken kesilir ve güvenle kendi çalışmalarından bakmıyor, telefonda konuşabilirsiniz.

Popüler ipuçları

© 2010-2017. Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynağa etkin köprü talimatı ile izin verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

78 + = 81