Üçboyutlu harfler fotoğraf

düğün fotoğraf çekimi için harfleri nasıl yapılır

çiftin düğün için özgün ve aydınlık fikirler için mücadele ediyorlar. Son yıllarda özellikle popüler büyük harfleri kullanmak, özellikle, düğün fotoğrafçılığı enfes detayları ve dekorasyon çeşitli kullanın. Ama nasıl bir düğün için fotoğraf çekimi için harfleri yapmak için onun zaferle bir moda trendi yapılır? ayrıntılı bilgi ile adım adım talimatları size fotoğrafın ve video çekim için güzel aksesuarlar yapmak öğreneceksiniz. Aydınlık ve eşsiz detaylar harfleri doldurun bireysel dekor nihai notlara getirmek.

üretmek için basit karton karakterler olarak kabul edilir. Onlara çalışmalarında doğruluk uymak kolay bir şey yapın ve ardından partiler, düz aynı kenar çıkacaktır. Karton aksesuar taşıma sırasında çok yer işgal etmez, onlar fotoğraf çekimi sitesine taşınması kolaydır. gelin ve damat tutmak ve aktif fotoğraf oturumu sırasında kullanmak zor olmayacaktır. Biz düğüne adınızın baş harfleri ile harfleri yapmak veya romantik kelime yazıt çeşit yapmasını öneririm. Daha sonra, onlar ev iç kısımları haline gelebilir.

 • Oluklu mukavva (ev aletleri bu amaçlar için geri dönüşüm ambalaj).
 • Scotch (ikili ve sadece sıradan bir yapışkan bant hem ihtiyaç).
 • Kırtasiye bıçağı.
 • Makas.
 • Kalem.
 • Cetvel veya mezura.
 • Profesyonel tahta düzeni.
 • scrapbooking veya güzel renkli kağıt için kağıt.
 • kutlama renk düzeni ve temasına uygun herhangi dekoratif unsurlar.
 1. işaretleme veya sağa normal satır parçaların boyutlarını gösterir için profesyonel tahta kullanın. istenen boyut, şekil tanımladıktan sonra, karton üzerine kalem çizin. Sonra boş kırtasiye keskin bir bıçak kesmek için gereklidir. Her harf için iki öğe gerekir, böylece iki kopya olmak gerekiyor.

 1. Biz, çevresi üzerinde, iş parçasının her bir yanı uzunluğunu ölçer. haşiyeler kesin: kalınlığı herhangi biri olabilir, onları Bunu yapmak için, 5 cm kalınlığında yapacak, etek yardımı için her iki tarafında bir santimetre bırakarak istenilen uzunluğu karton şerit 7 sm bir genişliği kesme .. karşılıklar eller Crooking, bir kenar oluşturmak üzere alt-tabaka, çift taraflı bandın bir tarafına tutkal onları.
 2. haşiyeler için ikinci yan mektubu uygulanması ve ayrıca kasete tutkal.
 3. Tipik olarak güvenlik için rastgele yerlerde madde mühür kanal bant kullanarak.
 4. Kendi tat ve arzu için çıkan boş süsleyin.

Basit ve hızlı işlem seçeneği boş - her yan virajlarda birkaç santimetre ekleyerek, Kalem şeklindeki etrafında kesmek (bu amaçlar, parlak duvar kağıdı için kullanılabilir) güzel bir kağıda bunu uygulamaktır. Kağıt karton levhanın beyaz tutkal ile makas ve yapıştırıcı ile kesilmiştir. ayrıca dantel, boncuk, inci, suni çiçek cephe süslemeleri sonra kurumaya tutkal, verin.

yeni evli mutlu aşk, evli, evlilik, mutluluk, sevgi,, amore, amour: Üç boyutlu bir düğün için bir fotoğraf çekimi için harflerle kelimelerin ortak varyantları. "Kabul ediyorum" Ayrıca "Forever», «Evet,» yapın «aile» ifade fotoğraflarda güzel görünüyorsun. denklemlerle Zarif görünüm yazıt karakterler, örneğin, "Mary + = Sasha Aşk" veya yazıt "Erkek" ve "Karı" fotoğraf çekimi karakterleri doğru bakacak oklarla.

Narin ve sofistike bir düğün için bir fotoğraf çekimi için yumuşak harfler arayın. Bu tür mektuplar bunlar fotoğraflarda güzel görünmek, devralmak için mutluyuz. Bir fotoğraf çekimi için bu aksesuarları Make bile uzun süre elinde bir iğne ve iplik tutun ve dikiş sanatında temel bilgiye sahip etmeyenleri can. Yaratıcı hayal gücü, görevinin gereğini parlak bir bez seçerek ve sonra düğün fotoğraf çekimi dekore edecek güzel aksesuar çıkıyor.

1
 • Yumuşak bir keçe, yün kumaş veya keçe kullanılması arzu edilir, çok ince kumaş değildir. Tercih kenar yıkanmadım yüksek kaliteli kumaşların verildi.
 • Keskin makas.
 • Kumaş tonda güçlü iplik.
 • Bir dikiş iğnesi.
 • Volumetrik Mektuplarını almak için malzeme: dolgu polyester veya sintepuh Holofiber.
 • Dekorasyon elemanlar: parlak düğmeler, aplikler, kurdeleler, danteller.
 1. şablonlar yapmak için gerekli sürecin başında. Istenen yazı tipini belirleyerek bir Word belgesinde istenen kelime veya kelimeleri yazmak için önerilir. Görme yazıt monitöre cetvelin boyutunu tanımlar. yazıtlar ile yazdır preform.
 2. kağıt ya da karton kalıplarından Kesme koyarak ve kalem kumaş kenarı veya tebeşir çekmek edilir. Daha sonra, iki boşluk, her hale kalıp parçalarını kesmek.
 3. Biz desen yanlış tarafı birlikte uygulamak ve kolay bir şekilde dikmek - kenar üzerinde. örneğin beyaz kumaş kırmızı iplik olarak tonda veya kontrast renkte, önünde renkli iplik dikiş için seçin.

 1. kenarları çapraz zaman mektup düzensizliklerini önlemek için kalınlık üniforma yapmaya çalışıyorum, dolgu yatak doldurur.
 2. Dikkatle geminin tüm çevresi dikilir. dekorasyon unsurları süsleyin: düğmeler, kumaş çiçekler, kurdeleler, dantel dikmek.

yaratıcı sloganlarla Köpük harfler - Bir düğün için fotoğraf çekimi için popüler bir aksesuar. Hafif köpük kelime fotoğraflarda güzel görünmek. Fotoğraflar için özgün ve eğlenceli fikirler yaratarak, hava bunları atabilir. çekimi için büyük köpük parçaları kolay hale getirin, sadece gerekli malzemeler, hayal gücü ve serbest zaman kazanmak gerekir.

 • Köpük (ev aletleri için veya özel olarak Fikirlerinizin kalınlığı için doğru malzemeyi seçmek mümkün olacak, böylece o, çeşitli kalınlıkları satan nalburdan, satın ambalajından kullanım köpük).
 • Parlak belirteç.
 • (Duvar kağıdı satışı için departmanında hırdavatçıda mevcut) Kırtasiye bıçak.
 • Kaba ve ince zımpara kağıdı parçası.
 • Çeşitli dekorasyon malzemeleri: kumaş, kağıt, boya.

 1. Kağıt üzerinde size hoş yazı ile bir şablon yapmak gerekir. Biz köpük oyulmuş harfler koymak ve işaretleyici çevre üzerinde onları götürür.
 2. Büro bıçak harflerin şeklini kesip.
 3. Başlıca zımpara biz parçaların yüzeyini temizlemek ve sonra nihayet bir pürüzsüz bir yüzey yapmaya çalışıyorum, ince zımpara harfleri eziyet.
 4. harfleri süsleyin: Onlara parlak boya boyamak veya renkli kağıt (küçük şeritler halinde kesilmiş olmalıdır bağbozumu tarzı, bazı macun kağıdı) üzerine yapıştırın tutkal ile bez veya ceket ile kaplandığı ve ışıltı ile serpin.

çelenk süslenmiş güzel ve özgün bir görünüm strafor harfler. Bunun için bir ışık yayan diyot şerit uygun uzunlukta ve her zamanki Noel renkli çelenk olarak kullanabilirsiniz. Yapışkan bant küçük şeritler halinde harflerin çevresi bunları sopa. tel ile sokak ağaç dalı üzerinde ışıklı bir işaret asmak ve bir düğün fotoğraf çekimi için romantik bir akşam düzenleyin. Benzersiz benzersiz görüntü ve anlık garantilidir.

Sen köpükle bir köpük harf yapabilirsiniz. Harflerin şeklinde bu, karton şekiller yapmak için. Ardından, köpükle formunu doldurup dökmek bırakın. Biz aşırı kesti kalıptan mektup, çıkar. Bu teknolojinin tek dezavantajı başka aşama zımpara ile parlatma uzun yüzey ardından olmasıdır. dolgu kalıp boşlukları oluşturulabilir Dahası, zaman zaman, bu özellik, dolgular hizalanacaktır.

Sayt.ru

düğün dekorasyon ve fotoğraf çekimi + Fotoğraf için geniş harfler

düğün dekorasyon ve fotoğraf çekimi + Fotoğraf için geniş harfler

Orijinal Aksesuarlar - Büyük harf. fotoğraf

düğün tarihini resmeden Çeşitli büyük harfler, isminin baş veya sık sık kullanılan kelime «love9raquo; Bu yaygın düğün dekorasyonda kullanılabilir. Örneğin, sandalye ve yeni evliler tablosunu, odanın tasarımı için gelin süslemek için, banket salonu dekorasyon için kullanılabilir ya da fotoğraf çekimleri için sahne olarak. Biz makalesinde yazdığı gibi düğün sonra, şık bir iç olarak kullanılabilir - "Moda trendi -. iç harfleri"

Makalede kendi elleriyle büyük harfleri nasıl anlatacağım üç ana sınıfı vardır.

dekorasyon ve bir fotoğraf çekimi için boyutlu yazı tescil Türevleri:

Üç boyutlu yazı Olağan temeli karton, tahta veya köpük olduğunu. Ve çeşitli şekillerde dekoratif harfler süslemeleri:

- taze çiçekler (çoğu ihale ve dekor romantik şekilde) (Şekil 1)

- yapay çiçekler (Şekil 2)

- bez (çuval, saten, dantel) (Şekil 3-4). somut Hakkında kumaş harfler dahaki sefere anlatacağım üretirler.

- iplik veya iplik ve ipler (Üç boyutlu yazı kayıt için basit sürümü - kendi konuları sarın) (Şekil 5-6).

- yosun (bu harfler eko düğün dekorasyonu için idealdir) (Şekil 7-8)

yün üç boyutlu harfleri oluşturulması konusunda Usta-sınıfı:

yapıştırıcı (tutkal tabancası) ile iplik harfine eki için.

Dekor hacimsel harfler yosun üzerinde Usta sınıfı:

Harfler sıradan karton kesebilirsiniz ve kuru yosun çiçek dükkanda satın almanız gerekir.

- harfler renkli kağıt (Şekil 9-10) ile yapıştırılabilir.

- boncuklar ve inci bir tel bir mektup oluşturmaktadır (Şekil 11)

- sadece sağ renkte harfleri boya (Şekil 12)

Dekor kağıdı boyutlu yazı üzerine Usta sınıfı:

Harfler sadece renkli kağıt yapıştırılabilir ve ders şu sunuyu kullanabilirsiniz.

Dekor büyük harflerle için fikirler:

Büyük harflerle fotoğraf çekimleri için fikirler:

İlgili Haberler:

Biz kayıt veya adı altında sitesine girmek için teşvik ediyoruz.

haber Arşivi

popüler

Malzemelerin kopyalanması yasaktır. Copyright © 2012.

elleri ile üç boyutlu harfleri ve sayıları nasıl yapılır: bir ana sınıfı

Eğer elleriyle üç boyutlu harfleri ve sayıları yapmayı öğrenmek, o zaman iplik, sıradan karton, kağıt mendil veya krep kağıdı kullanarak, herhangi bir olay dekore edebilirsiniz. şirket yıldönümleri, çocuk doğum günleri, düğün veya yıldönümü: Farklı etkinlikler için uygundur. Bu romantik yazıt «AŞK», ilk harf ya da sevgilileri yaş doğum günü adları olabilir. rakamlar imalat temellerini öğrenin, belirli bir tatil için sembolik herhangi bir işaret yürütmek mümkündür. Birkaç ilginç fikirler aşağıda fotoğrafları ile ana sınıflarında bulunabilir.

Gönderen ne elleriyle üç boyutlu figürler yapabilirsiniz

elleri ile üç boyutlu harfleri ve sayıları oluşturmak için, geleneksel malzemelerin çeşitli kullanabilirsiniz. kolay seçenek - kağıt veya karton. rakamlar çok kolay bir şekilde elde edilir. Bu nedenle, kolayca duvara numara veya alfabenin harfini asmak ve kalacak. Bu tatil dekorasyon ve fotoğraf çekimi için mükemmel bir seçenektir. Kağıt oluklu olabilir. Bunun yerine, hatta konvansiyonel peçeteler uygun. Ayrıca elleri ile üç boyutlu harf ve rakamların üretimi için kullanılabilir:

 1. Kumaş, örneğin saten, pamuk gibi, keçe ve kürk. kendi elleriyle bunlardan imal rakamlar yumuşak. Eğer pamuk veya sentetik dolgu ile boş doldurmak, o zaman tatil dekorasyon ya da herhangi bir iç parçası olan yastıkları elde ederiz.
 2. Köpük. boyalar, çiçekler, şeritler, kabukları ve kristaller - bunun mamuller de çok kolaydır, çok çeşitli malzemelerin dekore edebilirsiniz.
 3. Konu. Onlar dekor unsuru olacaktır. Konuları karton veya köpük Surround dikdörtgenin yapılmış çerçeve sarın gerekir.

Bu malzemenin temelinde elleriyle çok güzel bir büyük harf ve rakamlardan yapabilirsiniz. Sadece oluklu kağıt çok ihtiyacımız var. Şekil hacimsel elde fakat az orijinal görünüyor değil. ilk şey karton istenilen şekil üzerinden kesilecek. şöyle ilave eylemler şunlardır:

 1. Kağıt 50 cm uzunluğunda ve 3,5 cm genişliğinde şeritler halinde kesildi.
 2. gösterildiği gibi Daha sonra, her bir boş bir kenarı kat. Sonuç sarmal olduğunu.
 3. Bir sonraki adım, giderek tüm şerit büküm, bir rozet oluşturmaktır.
 4. çiçek alt kenarı tonunda iplik sıkıştırın.
 5. aynı renkteki mukavva oluklu kağıt kaydet.
 6. Sonra, çiçekler yapıştırılan şekli olsun.

peçete figürü bir bütçe seçenektir, ama aynı zamanda parlak ve özgün ortaya çıktı. Bu gerekli da karton, makas, bant, yapıştırıcı ve bir zımba ek olarak. aşağıdaki gibi hacimli sıra numaraları üretmektedir:

 1. Şablon onu istenilen büyüklükte kontur basamak neden karton bir kağıda çizilmesi. iki özdeş ön-kes.
 2. bir yapışkan bant yardımıyla şekil yarısına birinci uçlarının yapıştırılması. Benzer şekilde, şeklin diğer yarısını ekleyin.
 3. Daha sonra, kağıt çiçek yapmak. Bu amaçla, her bir ped yarımları tekrar ikiye katlanır ve tekrar kesilir, ikiye kesilir.
 4. Elde edilen dörtte bir araya. Bir zımba ortasında yuvarlak almak için, kesilmiş sonra onları bir arada tutmak ve hiç.
 5. yukarıdan başlayarak, her bir katman mendil parmak sıkıştırmak olup.
 6. Yayılması çiçek yaprakları. Büyük miktarda iş parçası olun.
 7. Sadece bir karton çerçeve üzerinde çiçekler tutkal kalır.

karton hacimsel şekil iki özdeş parçaları ve yan duvar sayı veya harf oluşturmak için gerekli uzun şeritler bir serisini gösterir. Bitmiş ürün bir düzlemsel tabaka olabilir. Bu durumda, sadece, karton istenen şekle raschertit kes ve yer gerekir. 3d Hasat biraz daha farklı şekilde yapılır:

 1. şablon seçilen sayı veya harf ile düz veya oluklu mukavva üzerine imajını aktarmak için.
 2. iki özdeş parçalar kesilir.
 3. ürün kalınlığından daha geniş 3-4 cm yan duvar harf ya da sayı şeritlerini kesilir. Kolu kullanarak, onları katlama çizgisini itmek onları karton bükmeye.
 4. Daha sonra, elde edilen kenar elemanlarını bükülmüş kısım yayılan karton bazlı tutkal yapıştırılmış.
 5. Yani Şeklin tüm tarafını gerçekleştirmek ve sonra süslemeleri, sonra birkaç saat boyunca bir pres altına koydu.

Çerçeve iplik el genellikle karton. eylem maddesi altında filamentler çok önemli gücünü kırık veya eğilmiş değildir. Elde edilen ön kalıp sadece ipliği aynı veya farklı renkler tamamladı. Bu çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Güzel kontrast mesajları karıştırılmasıyla elde edilmektedir. eko-tarzı tatil için basamaklı dize veya sicim sarın.

Çok hafif ve narin kağıt heykelcikleri elde. Bu düğün dekorasyon için mükemmel bir seçenektir. yapılır Onlar da çok basittir. Önce bir şablon istenen mektup yapmak ve daha sonra karton üzerine transfer ve renk tonları kesmek gerekir. Sadece bir boş ihtiyacı var. şöyle ilave eylemler şunlardır:

 1. İstenen renk kağıt farklı boyutlarda kareler halinde kesilmiş. köşelerinde yuvarlama yapmak.
 2. Daha sonra, üzerine küçük bir tutkal, bir daire damla bırakarak ortadan spiral Her boş ve kesilmektedir.
 3. Bir çiçek şeklinde bir sarmal Twist detay, sıkı bir şekilde yapıştırmak için, iç kısım preslenir.
 4. Farklı bir kağıt renkten boşlukları bir sürü yapın.
 5. çiçekler harflerle bir karton çerçeve yapın.

Şekiller bile kürk zımbalanabilir. Bunlar yumuşak ve kabarık. imalat prensibi doku kullanıldığında aynıdır. İlk olarak, kalıp, istenen şekilleri üretilecek. Daha sonra, o iki kere kürk yanlış tarafında aktarıldı ancak aynada, ardından ayrıntıları dikmek için. Ayrıca dekorasyon rakamları biter için şeritler kesmek gerekir. Artık sadece tüm unsurları dikmek ve yumuşak bir şeyle boş doldurmak için.

elleri ile üç boyutlu harfleri ve sayıları yapmak için başka bir yaygın yolu, kumaş ve dolgu kullanımını gerektirir. Bir dikiş makinesi konusunda bilginiz varsa, kolayca eğlenceli figürleri yapabilirsiniz. Bu katta yerleştirilebilir çok küçük ya da büyük parçalar olabilir. En popüler boyutu gibi minderler hakkında olarak kabul edilir. tekstil toplu rakam veya harf nasıl Talimatlar:

 1. Odanın iç uygun bir kumaş tipi ve rengi, seçin.
 2. Kartona Raschertit ve kesip arzu edilen şekiller şablon.
 3. kumaş üzerine görüntü transfer ederek bir desen olun. ayna yansıması iki parça kesin.
 4. Daha sonra, yastık, istenen kalınlığına eşit doku büyüklükte bir şerit kesilir.
 5. elle veya bir dikiş makinesi kullanarak ayrıntıları dikin.

En basit seçenek - bu karton olduğunu. düz ve üç boyutlu figürler hem yapar çünkü. İlk durumda, sadece bir yeterli ayrıntı kesti. Yüksek hacimli için iki özdeş çubukları gerekir, hatta uçlar yaratmak üzere şerit. Başka bir seçenek - köpük. Bu malzeme, üç boyutlu elemanlar çeşitli gerçekleştirilen üzerinden, yani dağılan da kesmek için kolaydır. Buna ek olarak, süslemek için çok kolaydır. Birçok ustalar ahşap veya tel da çerçeve yerine getirir.

üç boyutlu figürler veya harfleri nasıl yapılır

Uzun süre şenlikli dekorasyon elleri ile popüler üç boyutlu harfler ve rakamlar haline gelmiştir. İş parçasını oluşturup tasarım birçok yolu vardır. Bu nedenle, kolayca iç ya da tatil seçeneği için uygun bulabilirsiniz. tüm üretim işlemi birkaç aşamadan oluşur:

 • Gerekli malzeme ve araçları satın;
 • düzenini sağlamak;
 • uçları temiz kenarları oluşturmak;
 • Dekor parçası yapmak.

imalatı için gerekli olan nedir

gerekli olan temel malzeme, mukavva hareket eder. Çok sıkı Oluklu kullanamaz. Bu ayakkabının veya küçük ev aletleri altından herhangi bir eski kutu. Ne çok kalın karton, iyi şeklini almıştır kesmek kolaydır. Bunun yerine, kalın veya ince köpük alabilir. Ayrıca, ihtiyacınız olacaktır:

Malzeme gerekli şekli hazırlandıktan sonra kâğıt üzerinde veya çıktısı olmalıdır. Daha sonra, kesilmiş ve bir keçeli kalem kullanılarak köpük üzerinde elde edilen desen hareket ettirmek gereklidir. Daha sonra, keskin bir bıçak parçasını kesmek. Eğer karton kullanırsanız, o zaman çoğaltmak aktarılır şablon. şöyle ilave eylemler şunlardır:

 1. Karton iki parça kesin.
 2. Daha kalın şekil istiyorum sonra, 2 cm veya daha fazla kağıt genişliğine bir şerit kesilir.
 3. Bu 2 cm genişliğinde kesip çalacak başka 6-7 tür boşlukları almak .. - onun kalem hatlarını çizmek, kağıdın şeridinin kenarına takmak, tüp atın
 4. harf veya rakam karton parçalarından birinin üzerine halkaları dağıtın, sıcak eriyik tutkal onları.
 5. Sonraki halkaların üst uçlarını smear. Onlara kurulu diğer yarısını takın.

elleri ile üç boyutlu harfleri ve sayıları yaratma sonraki adımda iş parçası uçlarına gerçekleştirmeniz gerekir. Bu beyaz birkaç kağıdın gerektirecektir. Burada Eylemler şunlardır:

 1. daha sonra, ürün uçlarını sızdırmaz küçük şeritler halinde kesilmiş kağıt gerekir.
 2. Daha fazla kağıt parçaları ve karton harf ya da sayı yüzeyinin geri kalan tutkal. Sonucu - figür kağıt yoğun bir tabaka ile kaplı dönün.
 3. kuru ve sertleşmeye bir iş parçasının Gönderin, çıkıntı parçalarını çıkarın.
 4. Köpük kenar parçalar zımpara durumunda.

harflerin ve sayıların birçok tasarım seçenekleri hacmi vardır. Tüm tatil tema bağlıdır. Belirli bir uygulamasını belirlemek için, güzel bir dekorasyon oluşturmak için kullanılan temel teknikleri bilmek gereklidir:

 • taşları, kabukları iplikten püsküllü sarılması;
 • Parlak renkli veya tek renkli bir kumaş astar;
 • kadın bağları ya da oluklu kağıt levhalar dekorasyon çiçek;
 • renkli ambalaj kağıdı, aynı ya da farklı renkler karton;
 • sicim ya da iplik sarma.

Rüzgar hacmi iplik numarası ya da mektup - bu kolay seçenektir. Bunu uygulamak için, dikkatle iple iplik sarmak gerekir. Deniz kabukları veya çakıl herhangi bir şekilde yapıştırılabilir: kaotik bir şekilde ya da herhangi bir basit desen şeklinde olabilir. Sen payetler yerleştirilen harflerin kaplanmış yüzey üzerinde tutkal olabilir. Yani hasat daha parlak olduğunu. Diğer kayıt seçenekleri:

 1. Bir bezle. Bunu yapmak için, ön yüzey yapıştırıcı harfleri kapsamaktadır. Bundan başka, bu parça oluşturmak için kesme kumaş parçası, yapıştırılmaktadır. Daha sonra, aynı arka ve yan yüzeyleri ile tekrar edilmiştir.
 2. Oluklu kağıt. Bu durumda, elemanlar, parlak ve yumuşak elde edilir. küçük bir kağıt şeridinin imalatı için gereklidir. Daha sonra şekil kendini yapıştırılır çiçek şeklinde bükülmüş olabilir. elemanlarının birbirine yakın yerleştirilmesi gerekir.
 3. peçete. Onlar da çiçek dekorasyon için kullanılır. Boşlukları bir sürü yapmak gerekir. Farklı renklerde peçeteler, bazında ve münavebe üzerindeki düzenlemede hayal göstermek mümkündür.
 4. Akrilik boyalar. Onlar neme karşı iyi dirence sahip ve sıkı birçok yüzeylerini kaplar. çok kolay akrilik boya ile sayı ya da harfler yüzeyini örtün.
 5. Aile fotoğrafları, kartpostal detayları, küçük balonlar. Bunlar üç boyutlu figürler ön yüzeyini süslemek.

Kendi elleriyle doğum gününe ait figürler - fotoğrafla adım adım talimatlar

Orijinal bir şenlikli kutlama yaratmak için, kendi ellerinizle doğum gününün yaşını yansıtan hacim rakamları oluşturabilirsiniz. Bir çocuğa bir örnek, bir oğlan ya da bir kız olsun ya da olmasın. Bu şekil çok basit:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 1