ütü buhar jeneratörleri

Ne iyi buhar? Doğru seçimi yapmak!

Buhar jeneratörü - 140-160 dereceye kadar ısıtılır suyun buhar haline dönüştüren bir cihaz. Bu sıcaklıkta, kuru ve mükemmel elimden şeylerin özellikleri alır. ütü masasının zamanında günlük kaybının yorgun Birçok ev kadınları, modern bir buhar jeneratörü satın almaya karar. Gerçekten yararlanmış ve yerli görevlerini icra ederken yardımcı satın almak için, en iyi buharlı olduğuna karar gerekir.

Ev buhar jeneratörleri Türleri

Buhar jeneratörler insan faaliyetinin birçok alanda kullanılmaktadır. O değil ev işlerini kolaylaştırmak için sadece ev aletleri, aynı zamanda üretim amaçlı çeşitli işletmelerde faaliyet güçlü bir cihazdır.

Günlük yaşamda kullanılan buhar jeneratörleri gelince, bu tür tanımlanabilir:

hız ve modelleri şu türleri ayrılabilir buhar buhar jeneratörü oluşumu ilkesi:

 1. bir kazan olan bir cihaz. Bu buhar üreteci içinde su çiftleri oluşturarak tam ekran kaynatılır. Bu cihazların içinde Kazan boyutu genellikle büyüktür.
 2. anlık buharın eğitim sistemiyle birimi. Bu tür bir buhar jeneratörü olarak, belirli bir su miktarı, buharlı anında görünür sonra ısıtma elemanı, koşar. Bu cihazlar, küçük kazanlar ile donatılmıştır.
 3. İki su tankları ile buhar jeneratörü. Soğuk su dozakachivaetsya akümülatörün itibaren periyodik olarak, sıcak ve kaynatıldı ile birlikte kazanın içine. Böylece buhar oluşumu süreci hızlıdır.

iyi olan buhar jeneratörü belirlemek amacıyla, o edinilmiş hangi amaçlarla göndermek için gereklidir. Eğer kalıcı ütü için çok şey planlıyorsanız, büyük bir kazan-tahrikli bir cihaz almalıyım. Buhar üretimi biraz zaman alacak, ama sıcaklık yüksek olacaktır ve daha hızlı sağlayacak ve iş daha iyi halletmek. Bu tür bir aygıt, çamaşırlar ve kumaş dikiş atölyelerinde, mağazalarda gereklidir.

Demir, küçük şeylerin sayısı ve buhar sisteminin anlık oluşumu ile ev müsait buhar jeneratörü kullanım kolaylığıdır. Böyle bir cihaz açıldıktan sonra birkaç dakika başlayabilir.

Yani, buhar jeneratörü, istediğiniz şeylerin miktarını ütü için en uygun hangi karar verdik. Diğer bir seçimi için cihazın teknik parametrelerin bazıları dikkate almak gerekir. onun gücüdür dikkat değer olan ilk özelliklerinden biri. o 1800'den fazla watt ise, bu birim kumaş her türlü için uygundur ve birçok özelliğe sahiptir. Soyulmuş malzeme, böyle bir cihaz çok daha hızlı olacaktır. Buhar kadar 1800 watt ile jeneratör ve hemen hemen tüm dokuları sıyırma onun işin üstesinden gelebilen, ama en yoğun. Ancak, hız düşük olacaktır. Günlük kullanım için küçük bir kapasiteye sahip bir buhar jeneratörü seçmek daha iyidir. Bu para kazandıracak ve işin kalitesi yaşayacaktır.

Bu rakam üç bileşenden ayrılabilir:

1

 • ütüleme devam sürecinde üretilen sürekli buhar. jet buhar miktarı daha yüksek puan. Parametre, tipik olarak 80 dakika başına 140 gram olarak belirtilir.
 • basıncı, buhar kumaşa beslenir. barlarda belirtilecektir. Basınç yükseldikçe, buharın daha güçlü bir jet elde edilir. askı üzerindeki perdeleri veya öğeleri, güçlü buhar kullanan cihazlarda geçerli dumanı tüten yönelik işlev dikey ütüleme.
 • Buhar - çok aşırı kuru şeyler şerit için tasarlanmış bir özelliktir, ki burada ütü olağan işlem düzeltmek için zor katlanır. buhar fonksiyonu aksiyon anda dakikada 90 ila 360 gram arasında bir miktarda sunulmaktadır.

Bir iyi olan buhar ve onlar maksimum buhar basıncı farklılık varsa, daha kötüsü söyleyemeyiz. Her cihaz amaçlandığı amaçlar bağlıdır.

Tankın hacmi. ağırlık birimi

Tipik olarak, buhar akümülatörü hacmi 2 litre, 500 ml arasındadır. bir yaklaşım şeylerin çok sayıda ütülemek için gerekli ise, daha iyi geniş bir kap seçin. Cihaz ayrıca anlamlı hacimde artar ve çok yer kaplayacaktır. Buna ek olarak, buhar jeneratörü bile zor olacak. Cihaz yaşlı bir kişiye bir hediye olacaktır, suyun büyük bir kitlesel depolama alanı olan bir model seçmek için pek gereklidir. Yani hangi buhar iyidir hatta demir kolu bağlıdır. presleme işleminde sonra oldukça uzun zaman alır ve bu kullanıcı dostu olarak olmalıdır.

Buhar jeneratörü iyi ne olduğu konusunda bir soruyu yanıtlayan, aklınızda o sole yapıldığı malzemeyi tutmak zorundadır. taban üretiminde kullanılan malzemeler, çok farklıdır. En yaygın:

 1. Paslanmaz çelik. Bu kaplama hızla ısınır ve şebekeden ütüyü kapattıktan sonra soğur, güçlü ve dayanıklıdır.
 2. Alüminyum. Bu malzeme, önemli ölçüde sistemin maliyetini azaltır, ancak önemli bir dezavantajı vardır - zarar kolaydır. Bu tür bir kaplama, keskin düğmesine basarak yanlışlıkla çizilmiş olabilir. Buhar jeneratörü - oldukça pahalı bir şey, ve beklenen uzun yaşamdan, böylece bireyin ayrıntıları eksik yok.
 3. Çömlekçilik. Hızla, modern ceket hızla temiz geleneksel bez bükmeden, kumaş üzerinde kolayca kayar olduğunu ısınır ve daha sonra soğur. Çalışma sırasında Seramik taban oldukça kırılgan çünkü yükseklikten sert bir yüzeye düşerse ve çatlayabilir, dikkatli olmak gerekir.
 4. Cam seramik, teflon. Bu malzemeler diğerlerine, maliyetten daha fazla var, ama onlar kusursuz bir performans farklıdır. Onlar kullanmak ve iyi bir sonuç ütüleme sağlamak kolay, dayanıklı.

Böylece, birçok parametreye bağlıdır, buhar jeneratörü satın almak daha iyidir. Önemli olan - Doğru cihaz satıldığı için amacını belirlemesine ve üretici özel bir model belirten özelliklerine dikkat.

 • Abone
 • hisse
 • hisse
 • tavsiye

drenaj borusu ve bir dişe sahip 1.parovaya. yani normal olarak lastik (silikon) hortumun bir çift, bağlı-erimemiş yalnızca homutom.No bağlamak için mümkün değildir.

2. Eğer buhar borusunun uzunluğu >6m- tankı buhar akmaya başlar! Onun şaşırdım drugih.Ya olduğu gibi tanka kaynaklı boru tahliye yok çıkıyor!

TENam-kata 3. Hiçbir ücretsiz erişim jeneratör sökmek zorunda

ütü buhar jeneratörleri

Zaman hala ayakta ve ev aletleri pazarında gelişmiş özelliklere sahip demirlerin fazla ve daha gelişmiş modeller var demektir. Ve "demir" kavramı orijinal anlamını yitirmiştir.

buhar jeneratörlerinin mevcut modellerini anlamak, hem de zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre doğru model seçmek öğrenmek için deneyin.

Ev buhar elbise

ev buhar temizlik ve ütü için ajanları bütün kumaşlar ve giysiler temizleme kullanılmadan. Bu durumda, sonuç - mükemmel bir ve süreç - Son derece kolay ve Çok az zaman alır.

 • kusursuz buhar güçlü bir akımı ile bir kumaş otglazhivaet;
 • temizler ve dokunun yüzeyinden lekeleri yok;
 • kırmızı şarap, kan, meyve suyu ve kahve lekeler dahil olmak üzere halı, herhangi bir lekeleri;
 • fayans ve sıhhi tesisat temizler.

Çalışma esası: Buhar jeneratörü 160 ° C ila 140 ° C sıcaklıkta kuru buhar üretir Onun yardımıyla o tekstil herhangi malzemelere otglazhivat da pekala mümkündür ve giysiler, halı, karo ve fayans gelen kir çeşitli kaldırın.

 • Buhar jeneratörü, buhar için tasarlanmış ayrı bir su ısıtıcısı ile donatılmıştır;
 • Su belirli bir miktarı, bir ateşli ısıtma elemanlarına verilen ve anında buhar üretir ki burada buhar üretim fonksiyonu ile anlık buhar jeneratörü;
 • Buhar buhar, diğer soğuk su ile tek bir kazandan su pompalama olan.

buhar jeneratörleri seçimi beklenen işletme koşullarına bağlıdır. Temizleme işlemi, ütüye süresini azaltmak için gerekli ise, buhar jeneratörü ve hemen uygun olan suyun buhar haline dönüştürür. Kazan kaynamaya beklemek gerek yoktur gibi bu buhar jeneratörleri, kullanımı çok uygundur. işin için, bağlantıdan sonra birkaç dakika başlayabilir.

Bununla birlikte, en yüksek kalitede buhar buhar jeneratörleri, ayrı bir kazan üretir. yeteri kadar uzun böyle bir cihazın işletimi için hazırlanması, ancak elde edilen buhar yüksek bir sıcaklığa sahiptir.

Demişler, her merhem içinde merhem en az bir sinek vardır. Örneğin, bazı tüketiciler düzenli eski moda demir kullanmayı tercih eder. Büyük boyutu, yüksek maliyetli ve talep bunları kullanmaz hizmetin yüksek maliyeti nedeniyle buhar jeneratörü.

buhar jeneratörlerinin sahiplerinden Yorumlar:

Ben bir buharlı ütüleme sisteminin sahibiyim LAURASTAR İsviçre'de Prospect. buhar jeneratörlerinin değerlendirme ve ütü sistemlerinde bir çok yeniden okuyun. Size sadece kişi sürekli dikiş olduğundan emin olmak o kadar kız danışman ederim, bu sistem gereklidir.

Sistemin izlenimlerini paylaşma. Ben modeli Sihirli S 4. Basit bir demir ütü buhar harcanan zamanı ölçüde daha büyüktür seçti. Bazı dokularda basılacak şekilde değil, bir kapak ile bir kağıt çıkarmak zorunda kaldı. Ve burada düzenlenen demir, ben yüzüne baktım - hiçbir şey! Ama yine, zaman şanslı bir bezle, may, anlatır mısın? düğmeleri yumuşak substrat içinde "gömülü" ve güvenli üzerinde kayışı iletken gömlek düğmelerini aşağı altüst, düğmeleri ile bar ütülenebilir, düğmeler eritilmiş ve kayış mükemmel ütülenir.

benim Philips GC 8350 3 yıl. Orada ölçekte bir kartuş, ama modeli tıkalı olmadığını bilmiyorum. zaman acele ve tek temiz beyaz gömlek bir anda yaklaşık bir ay sonra, demir derhal kumaş üzerinde bej noktalar donuyor veziküler kahverengi köpük, tükürmek başlar. Çıkış sadece yıkama tekrarladı. Özellikle tüm gömlek ütülü "get", ve köpük çok sonunda gelir. Bu modelde kendi kendini temizleme mekanizması doğrudan kazan içine kaynar su dökmek için gerekli olan, bu cihaz kolay değildir, el sallamak, ve daha sonra bir kaba dökülür. Daha sonra bir ay - ölçekle yine bir sorun.

Buhar makinesi, güçlü bir buhar püskürtmesi ile kumaş üzerindeki kırışıklıkları ve diğer pürüzleri düzleştirir. Yüksek sıcaklıkta bir buharın etkisi altında, doku lifleri geleneksel bir demirin etkisi altında olduğu gibi gerilmez, ancak hacimli ve elastik hale gelir. Buhar makinesindeki buhar 98-99 ° C sıcaklığa ısıtılır Bundan dolayı dokular hasar görmez ve triko, yün, sentetik elyaf ürünlerinde kırışıklıklar veya parlak noktalar olmaz. Buhar makinesi dik konumda çalışır. Her şey kusursuzca düzeltilir. Ütü tahtası kullanmaya gerek yoktur.

Cihaz, ağa bağlandıktan hemen sonra çalışmaya hazırdır. Buharlı geminin tartışmasız avantajı: Sürekli sıyırma imkanı Uzun bir süre. Ayrıca şunu belirtmek gerekmez: cihazın kompaktlığı ve hafifliği. Düşük ağırlık ve taşıma tekerleklerinin bulunması, bir ticaret salonu veya üretim salonunda çalışırken önemli olan buhar makinesini taşımayı kolaylaştırır.

 • Düzeltme pozisyonunda farklı temperleme sıcaklığı gerektiren en buruşmuş kumaşları pürüzsüz hale getirir;
 • Nakliye ve montaj sonrasında ortaya çıkan hoş olmayan koku kokularını ortadan kaldırır;
 • Patojen mikroflorayı öldürür, toz akarını ortadan kaldırır, mobilya döşemelerini mükemmel şekilde temizler.

Çalışma prensibi: Buharlı ütü 98-99 ° C sıcaklıktaki ıslak buhar üretir ve kumaşın kırışmalarını ve kırışmalarını yumuşatır. Su haznesine damıtılmış su dökülmelidir. Şebekeyi açtıktan 30-40 saniye sonra buhar makinesi çalışmaya hazırdır. Buhar basıncı altında sürekli beslenir, bu da herhangi bir şeyin çabucak çıkarılmasını mümkün kılar.

Buharlı sahiplerin forumlarından yorumlar:

Kuru temizleyicide çalışıyorum ve demir kullanıyorum. Italstream. Hafifliğini, kompaktlığını ve düşük maliyetini seviyoruz. Hatta omzunda, elmas taşları, boncuklar ve diğer kaplamalara sahip ürünler var, çünkü buhar bunları bozmuyor. Çoğu zaman perdeleri ve pastel kıyafetleri yumuşatmak için buharlı kullanırız. Sentetik kumaşlarla iyi koparır. Bununla birlikte, dezavantajlar da vardır: Bu rahatsızlık verici, sadece damıtılmış su üzerinde çalışıyor olmasıdır. Buna ek olarak, pamuklu kumaşlardan ürünleri çok iyi çalmıyor.

Ve ben aldım Dijital Steamer. Bana, Grand Masters'ın aksine, dijital buhar tesisatçısının pirinç varilleri olduğu söylendi. Steamers Grand Master plastikten imal edilmiştir, bu yüzden çabucak parçalanırlar. Herkese bir yıl sürebilirim mutludur.

Buhar jeneratörü olan ütüler (ütü sistemleri, buhar istasyonları) buhar jeneratörünün kazanını ve kazanını birleştirir. Herhangi bir kumaş yumuşatmak için tasarlandı, hem de dış giyim ve yatak çarşafları. ayrıca Mobilya döşeme temizliği için kullanılır, hav ve hoş olmayan kokuların giderilmesi dokunun yüzeyinden.

 • herhangi bir kumaş ütüleme, ütüleme süresini yarısı kadar kısma;
 • "dikey çift" işlevi bir giysi ütü masası kullanmadan dik konumda demirlemeyi mümkün kılar;
 • Döşemeli mobilyaları temizler;
 • sette narin kumaşları temizlemek için yumuşak bir fırça ve sert kumaşları temizlemek için sert bir havlu bir fırça vardır;
 • Döşemelik kumaşlardan gelen kokuları gidermek için özel bir nozul sayesinde dış giysilerdeki ulaşılması zor katları temizler.

Çalışma prensibi: Çalışmaya başlamadan önce kazan su dökülür. Cihazı açtıktan sonra 5-10 dakika beklemeniz gerekir. Bu süre zarfında, kazan üzerinde 70 g / dak'lık bir akış hızında sabit bir buhar tedarikini sağlayan bir basınç oluşur. Bu basıncın etkisi altındaki buhar dokuya nüfuz eder ve kumaş üzerindeki en kırışık kıvrımları giderir.

Bir buhar jeneratörlü ütücülerden gelen geribildirimler:

Buhar jeneratörümden çok memnunum Tefal. Klasik bir demirle kıyaslandığında gerçekten bir fark var. Buhar, güçlü, ütülenmiş ve kaliteli ve çok daha hızlıdır; artı sürecin kendisi daha keyifli ve daha kolaydır.

satın kahverengi bir buhar jeneratörü ile. Özellikle seçmek zorunda değilim, çünkü bir adam bunun kaç olduğunu gördü. Gözleri (genellikle sessizce tepki gerçeğine rağmen) genişlemiş, ancak bir sonuç daha pahalı olan bu kahverengi rastlamak gibi ben pes etmedi. denemek için henüz zamanım olmadı Has, biz de internet talimat ben teknik Braun saygımla ... kazıp gerekir, ama bir gün bir olay oldu - Kusurlu demir aldım ve bir kusur (su sızması) ile bu modelin tüm bir kadın aynı olduğunu şikayet gibi görünüyor aynı demir sorunu. Karşılık gelen gerçek, daha pahalı bir kahverengi aldı, iyi çalışıyor.

Ne seçmeli ve doğru modeli nasıl seçmelisin?

Tabii ki, ev kullanımı için en uygun vapur. Bir buhar jeneratörü ve buhar jeneratörlü ütülerle karşılaştırıldığında inkar edilemez avantajlara sahiptir.

 1. Buhar makinesinin pürüzsüzleştirme işlemine hazır olma süresi 45 saniyedir; Buhar jeneratörü ve buhar jeneratörü bulunan demir, ancak 10 dakika sonra çalışmaya hazır olacak;
 2. Buhar makinesi ile çalışma hızı, bir buhar jeneratörü ve bir buhar jeneratörü ile bir demir ile çalışırken elde edilen süreden çok daha yüksektir;
 3. Buharlı tezgah, ulaşılması zor yerlere ve bitişli ürünlerle baş edecektir;
 4. Ve son olarak, buhar makinesi, buhar beslemesi için hafif bir kol ile donatılmıştır ve bu da sürekli çalışma süresini önemli ölçüde arttırır.
 5. Buna ek olarak, buhar makinesi bir buhar jeneratöründen birkaç kat daha ucuzdur ve bir buhar jeneratörü ile bir demir.
 6. Kıyafet için buhar makinesi daha az ağırlığa sahiptir ve gerekirse kolayca hareket eder.

Evde veya işyerinde buhar jeneratörü kullanıyor musunuz? Deneyiminizi bizimle paylaşın!

8 Ağustos 2012 tarihinde Uncategorized olarak gönderildi

Kız arkadaşım, buhar kesici Philips-mor tarafından çok övdü. Enerjisi alan buhar jeneratörü - kesinlikle işe yaramaz birşey söylüyor, ama buharlı sınıf!

Dükkanlar haricinde buhar jeneratörünü hiç anlamıyorum. Buharlı tenekeci genç bir anne için süper bir şey! Ama demir ilgili))) striptizci pantolon gerekli kıvrımlar yapmak unutup değil ütülü nasıl vorotnichek etmedi

Depodaki buhar jeneratöründe bir annem var-süper şey ve lekeler mükemmel şekilde pürüzsüz ve pürüzsüzleşir. Ancak tabii ki zor ve ev çok rahatsız!

6000 süper şey için bir dosya verildi! çok uygun! Artık demir kullanmak istemiyorum))) Eşimin gömleğini çıkardım, asılı giysiler, perdeler, battaniye, yatak çarşafları gibi) Ama bana göre bir şey sadece çocuk sahibi olan herkes için gereklidir. Kaynatmak buharla gerekli değildir!

Burada ne saçma bir şey yazıyorsunuz burada bir buhar jeneratörüne sahip bir demir dükkan veya atölyeler için daha uygun. Mağazada eşyaları demirleyemediğini biliyor musun? Bu sadece ev kullanımı için daha fazla ve mağaza için basit bir buhar makinesi.

Harika bir buharlı ütüye sahibim, güçlü bir ViTESSE VS-685, aynı zamanda dik konumda çalışabilir, hurrahla şeritler ve pürüzsüzleştirir, ince kumaşlar ve yoğun. özellikle bir buhar strokunun işlevi gibi

Benekli Phillips mor aldım. 2. günde bozuldu (bir su deposu su dolu, "suyu dökün" göstergesi sürekli yanıp sönüyor). Onu mağazaya geri teslim ettim. 15.000 dolarlık bir maliyetle, 2 yıllık garanti talep edilmiş olabilir.

Vitesse 526 da mükemmel derecede pürüzsüzleştiren mükemmel ya da farklı demir, bir mendille kusursuzca kayar. Güvenilir. Nitel.

En çok sevdimğim şey, bu yüzden bu, güçlü bir buharla dikey buhar işlevine sahip!

Kocam, buhar ile demir filitresi almadan önce bir demir modeli zauber eko-250 ile bir buhar jeneratörü satın aldı. Sauber de otglazhivaet ve sürekli dakikada 100ml buhar kaynağı - gerçekten çok bir çift, biz ütüleme çok aranır eğer pencereyi açık tutmak zorunda.

Philips son zamanlarda kullanıyorum. Ütülenmiş şeylerin kalitesi ütülenenlerinkinden çok daha yüksektir ve ütüleme zamanı yaklaşık yarısı kadar azalmıştır. Temizleme ile ilgili sadece benim problemim, dekalsülasyon ile. Temizleme, tankı sıradan suyla durulamayı gerektirir (oldukça tuhaftır, her nasılsa ölçeğe karşı suyun nasıl yardımcı olacağını hayal edemiyorum). Sadece 5 kez temizledim, ancak bu sefer kategorik olarak temizlenmiyorum ve bu nedenle işe yaramıyor. Tabii ki eksi devi, eğer söyleyebilirseniz, çünkü demir oldukça acil bir şekilde ihtiyaç duyulabilir. Çocuğum beyaz bir gömlekle tatil yapmak için okula gitmedi. Ve şimdi acilen bir şeyleri ütülemeliyiz. Muhtemelen, bir buhar jeneratörü satın alacağım, ancak başka bir şirketin üretimi (bu sunuldu). Philips'in hizmetinde, ben - TV'den sonra bir ayak bile değil, beni tamir ediyorlardı. Genel olarak, tavsiyeler - bir buhar jeneratörü seçerken temizliğe dikkat edin.

Benim düşünceme göre, MIE'nin İtalyan buhar jeneratörleri haksızca burada unutuluyor!

Özellikle, MIE Stiro Pro 200 - iç pazarda en iyisi, kişisel olarak bir ay seçtim

Sadece son zamanlarda buhar jeneratörü Thermostar satın alınan ve gerçekten denemek için zamanım olmadı, ancak denemenin izlenimler çok olumlu yaklaşımlar - sadece yarım saat uzak yerlerde plaka fırçalayın başardık ve konvansiyonel araç ve silgi meşgul bir buçuk ve tüm temiz değil olabilir ile. kolları plakaları sorunlar vardı Özellikle birlikte - onlar sadece çaput "almaz" ve Termostar) dilediği, herhangi bir sorun olmadan başa banyo ve tuvaletten başka sürdü - ve burada da, buhar jeneratörü mükemmel kendini gösterdi. Ne çoğu gibi - gerçekten çok daha kolay temizlik olduğunu, bir veya iki kez gitmek buharda sonra, neottiraemymi görünen noktalar! Genel olarak iyi bir şey)

MIE Stiro Pro 200 en iyi değil! Beş kat daha pahalı modeller var. Ancak fiyatı oldukça iyi olduğu için bunu kabul ediyorum)

Sunumda buharlı jeneratör Thermostar'ı satın aldım! Dükkânın temizliği için aldım, temizlik masraflarını düşürdüm, satın alma ve temizleme sonuçlarından çok memnundum.

Bu buharlı temizleyiciyi birkaç hafta kullanıyorum. Kaliteyi ve satın aldığı parayı karşılıklı olarak söylemeliyim. Dürüst olmak gerekirse, ilk başta şüpheliydim, ama temizlemeye başlar başlamaz anında yatıştırdım. İşin kalitesi - uzaklaşın. Fayanslar arasındaki dikişler mükemmel bir şekilde yıkandı, tuvaletin görünümü hemen değişti ve tıpatıp tamirden sonra oldu!

Evde bir steamer var. Nasıl çalıştığından, giysileri ütülemekten ve hatta perde kullanmaktan hiç memnun değilim. Hiçbir sebeple hiçbir zaman demir almayacağım. Herkese tavsiye ediyorum - bir buhar makinesi al. Yalnızca manuel değil, ancak bir hortum ve su kapasitesine sahip olanlar gibi daha fazla değil, en az 3 litre.

Termostatik buhar jeneratörü, her ev hanımının vazgeçilmez bir arkadaşıdır. Şimdi temizlemek ve demirlemek bir zevk. Kocam bana güzel ikizlerimin doğumundan dolayı verdi. Bez çantaları, ryazhonki, kıyafetler, yatak çarşafları-mükemmel ve birkaç dakika yumuşatır. Çocuk eşyaları bile, dükkandan yeni getirilen, şimdi silmek için gerekli değildir, ben her şeyi bir demir ile çalkaladım.

Bir buhar jeneratörü keşfedilen Thermostar iftihar edemez. Demir işlevi benim Örgü ve işleme için ulaşıldığında - manken doğrudan örme elbiseler soyuldu. İyi haber ve rafa ütü olasılığı ve tüm bu çaba olmadan. Buhar jeneratörü yaşlı insanlar arasında güvensizlik ve korku neden olmaması kullanımı çok kolaydır. Annem sorunsuz işlenmiş.

kızlar, Ah, bu inanılmaz! Koca Thermostar buhar jeneratörü DR verdi ve hayatım değişti. Yani çabuk ben ütülenir ve temiz ve en önemlisi böyle bir zevkle hiç. istismar onun bütün aile. Kalitesi mükemmel ve çok basit. Şimdi, kocası göklere gidin İlgin için teşekkür edecek.

Geçenlerde bir buhar jeneratörü Quasar satın yüzden Narada'yım yok. zamanlarda düşmüş temizliğinin vakti - fırın ve mikrodalga gelen parıldıyor, kurum ve gres - - Ön çözüldükçe fayans genelinde yürüdü. Araç iç ve motoru temizlik konusunda internet filmde bulunan, biz denemeye karar verdi - tüm temizlenir. Bütün bir zevk at Ütü - Bir askı almak için, ben buhar jeneratörü ve Buharlı Temizleyiciler yorum kuasarı çok farklı okuyun) giyinmek ve gitmek için tüm set yürüdü, ama henüz razacharovalas değil

Karar kafamda olgunlaşmış uzun süre buhar jeneratörü satın almak. Tabii ki, ütü ve halı veya fayans temizleme mücadele edecekleri bir birim satın almak çok cazip oldu. piyasada Onların seçim şimdi çok büyük olduğunu ve çok olumlu yorumlar okuduktan sonra ben Philips adresinden durdu. Tabii ki, kaç kişi birçok görüşler var, ama işkence birkaç gün sonra tam da böyle zevk neyin neden sormak? Çiftler her nasılsa kalıcı olmadı. buhar yazılan yeni bir dalga kadar Beklenmedik onun sunulması durdurma, tıslama ve şişirme. Ve kullanım bir hafta sonra da hiç akmaya başladı. Evet ve tüm yapı için beni rahatsız oldu. Genel olarak, harcanan para rağmen, bu üniteyi yerine karar verildi. Artık kendilerine güvenmek ve bir danışmandan yardım istemeye karar verdi.

Birkaç teklif edilen modellerin ben buhar jeneratörü jeanselit VTO Temel seçti. Ve bir kez değil bundan sonra pişman etmedi. O onun işin üstesinden gelebilen! Demir daha kolay ve hızlı hale geldi. Ve o dokudaki her türlü otglazhivaet. Tüm zaman için ben bu cihazı yağma olabilir herhangi bir şeyi kullanırlar. Demir kendisi çok hafif, el doyum olmuyor. Su tankı şeylerin oldukça fazla ütü sağlar Bir doldurma sürekli eklemek gerekmez.

Ben şişe suyu satın almanız gerekir bylo.Prosto iki yıl hiç için skala ile buhar jeneratörleri biz Phillips, sorunları hakkında okuyun. ve her şey harika olacak.

buhar jeneratörü gelince ben de konuşmak istiyorum, ya övünmek)) Ben su plastik bir tank içinde değil dökülür ve bir kez Kazanda, evet, uzun süre ısıtılır edildiği aynı parogen seçti. Yine güçlü ve uzun soyulmuş ve kumaş ve hatta birkaç tabaka halinde her türlü otglazhivaet ve tam olarak söylemek - çok parogenom ile, öyle olsa bile, yanında duran o demirle bu şey değil, ama ev (Ben yarı modeli Mia Steere var 1100) tabii ki, başlangıçta Lelit izlemekte, ilgilenen, ancak sonuçta bu modeli seçerseniz. Ve hile sabit buhar jeneratöründen buhar düğmesine bastı ve buhar gidiyor ve var olmayan bir ailede, geliyor olmasıdır, buhar var, buhar jeneratör ile arkadaşım ev demir, bu yüzden karşılaştırıldı.

Ben Braun Yarım yaklaşık bir yıl kullanmak 5043. parogen. Ben çok mutluyum. güçlü ve çok iyi vuruş. Diğer kullanmıyordu ve istemiyoruz. Genel olarak, tüm memnun

Bu soruyu karşılaştı herkese bu tavsiyelerde olacaktır: aileyi ütü küçüktür ve küçük bir aile, iyi kalitede bir basit demir, ama eğer büyük bir aile, küçük çocuklar özellikle varsa (ben üç tane gibi) ve kocası eğer - ofis çalışanı, cevap basit buhar jeneratör. Ailemizde, kocam ev için herhangi bir ekipman seçimi olmuştur, bu yüzden beni seçti ve buhar jeneratörü Mie STIRO PRO 300 ile profesyonel demir Bu model buharda ve demir sağlar ve şimdi o hiç yapmamıştım bile çarşafları inme, çok uygundur ve aynı zamanda en dürüst itiraf. Teflon ucu narin kumaşların dışarı size demir şeyler sağlar, bütün elbiseler bluzochki ve şimdi neater bak ve hatta küçük bir miktar edinilen gibi görünüyor. Yani sonuç, aynı şekilde yapılır: Biraz demir gerekiyorsa - ütü, bir sürü almak - buhar jeneratörü ile demir ve herkes için seçim ne tür.

Nerede ütüleme istasyonunu onarmaya

Tam zamanında ben bir demir kırdı. Öyle Avito koştu ve yeni bir buhar jeneratörü Karcher bulundu, sıkı kıyafet çalışmak zorunda. Şimdi zaman bile sabah kıyafet pişirmek için. Bir hafta boyunca ileride kullanılmak üzere kıyafet hazırlamak için öldürme ve daha kolay Buharla akşam veya yarım gün içinde uzun ve böylece ütülenir

Toplam çevrimiçi 2168 makaleler.

durursanda Son olarak, uzun zamandır beklenen gün geldi.

Hamilelik sırasında görünüm ve kadınların tadı ibaret değildir.

Doğru ağız bakımı önemini ne olduğunu.

Her ebeveyn kuvvetle bu da onun çocuğunu tam inanmaktadır.

Kim televizyon dünyasına istemez? Muhtemelen herkes.

özellikleri, açıklama, marka ve maliyet üzerinde ev nasıl seçileceği - buhar jeneratörü ile Demir

o günlük yaşam söz konusu olduğunda, modern insanın yaşamına bir yıl itibaren, daha kolay hale gelmektedir. ev donatımı Üreticileri sürekli piyasada gerçek bir atılım haline yenilikçi cihazlar üretiyor. Onunla iç çamaşırı hep düzenli bakacağız - Bunlardan biri giysi ütüleme, alt veya üst giysi olsun, büyük ölçüde basitleştirilmiş edildiği bir buhar jeneratörü ile demirdir. ev aletleri mağazaları Raflarda demir oldukça yenidir, ama zaten popüler ve talep haline gelmiştir.

buhar jeneratörü ile demir nedir

geleneksel aygıt ile karşılaştırıldığında ev için demir-buhar üreteci dikey ütüleme için uygun verimli ve işlevsel bir ev ütü cihazıdır. Bu tür bir düzeneğin tasarım, ateşe dayanıklı bir standı olan, su tankı içerir. Bu demir ile, herhangi bir bileşimin ısıtma kumaş için kesintisiz ütülenebilir. buhar jeneratörü gibi bir tam entegre değildir Bu elektrik telleri ve paroprovodyaschih vasıtasıyla cihaz ile ilgilidir.

ev için demirle buhar jeneratörü zaman ve güç kullanıcıyı tasarruf ütüleme basitleştirmek edebiliyor. giysi sayıda sürekli su eklemek zorunda olmadığı zamanlarda, böylece tank normal demire yerleşik kapasitenin daha fazla su tutabilir. Dikey sıyırma doku olasılığı ile donatılmış bu tür bir cihaz. Cihaz kapatmayı unutursanız tabandan nispeten düşük sıcaklık yangın riskini azaltır. taşımadan bir süre olduğunda bazı modellerde bağımsız kapatılabilir.

operasyon ilkesini ile ilgili olarak, kazan biriminde ısıtılan su, taban için özel bir hortum ile beslenen buhar haline dönüşür. Bunun bir sonucu olarak, demir iğne güçlü buhar kumaşlara üzerinde hareket eder. Genel olarak, büyük miktarlarda keten veya pamuk, ışık geçirmeyen perdeler, gömlek ve Kaba kumaş tulumları ve daha fazla da ütü keten.

satın almadan önce, dahili buhar üreteci ile ütü konvansiyonel muadili ve böylece birçok modellerden daha fazla mal olacak unutmayın Rüzgar ve elektriksel saklamak için çok uygun değildir. Buna ek olarak, buhar jeneratör ünitesi genellikle ölçek temizlenmesi gerekir, ve cihaz ıslak şey kuru uygun değildir. Eğer karıştı değilseniz, o zaman buhar jeneratörü Cihazı kullanmak şartlarını okuyun:

 • onun düşmesini önlemek, nazikçe ütüyü kullanın.
 • tamamen soğumasını bekleyin - çalışmadan sonra değil enstrüman kablosu sarın ve gizlemek için acele, sona erer.
 • enerji tasarrufu için düşük sıcaklıklar gerektiren ilk şey demir.
 • bez Cihazı Sürgülü, aynı yönde hareket etmeye çalışın.
 • Yüksek sıcaklıklara dayanabilen değildir sentetiklerle inme şeyler için termostat kullanımı ve ıslak biçimde daha iyi hale demir.
 • Fazla su içeren bir kap içine dökün, gerekli değildir, çünkü buhar oluşumu için oda olmalıdır.
 • Işık "Buhar" gittiğinde demir kazan suyu doldurun.

Üreticiler yüksek kaliteli ve güvenilir ekipman seçeneği sunar. Aralarında güçlü bir buhar jeneratörü ile hem yerli hem de profesyonel cihazlar vardır. taban plakasını kaplayan farklı bir çizilmeye karşı direnç ve iyi dayanıklılık olan tip seramik veya paslanmaz çelik, göstermektedir. o Moskova, St. Petersburg, vb olun, ülkede herhangi bir şehirde olabilir dikey buhar fonksiyonu ile tüm kumaşlar için tekniğini ütü Sipariş Tanınmış üreticilerin bu tür ütü Philips, Tefal, Bosch ve diğerleri vardır.

posta yoluyla teslim çevrimiçi mağazada bir buharlı ütü satın almak isterseniz, o zaman bir ürünün bilinen Hollandalı firma Philips için arama başlatın. Bu durumda, web sitesinde fotoğrafının her zaman gerçeğe karşılık gelmez unutmayın. 500 g / dakika buharla sıyırma ile dikey kaldırma ile güçlü bir buhar jeneratörü ile bir cihaz olup, geçerli:

 • Model adı: Philips GC &650;
 • fiyatı: 24.400 p;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, 7.5 bar, hortum uzunluğu buhar basıncı - 2 metre, kordon - 1,8 m, rezervuar - 1800 mi, boyutlar - 23,3h28,5h45,3 cm; ağırlık - 5,1 kg ;
 • Artıları: buhar temini, ölçekten koruma kullanılabilirlik otomatik ayarlama;
 • Dezavantajları: maliyet püskürtme işlevinin yokluğu.

Entegre buhar jeneratörü ve Philips GC 7703/20 ile demir - en az güçle eşdeğer değer daha Demokratik. Seramik taban SteamGlide. Bu cihaz sıyırma Dikey buhar 200 g / dakikadır:

 • Model adı: Philips GC 7703/20;
 • fiyatı: 9740 s;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, 5 bar, kordon uzunluğunun mümkün buhar basıncı - 1.6 m, tank kapasitesi 2200 mi olduğu;
 • lehte: Karşı kazan taşı, nispeten ucuz olduğu;
 • Eksileri: Hayır Otomatik kapanma, hiçbir sprey fonksiyonu yoktur.

buhar jeneratörü, tankın, buhar hortumu uzunluğu ve nihai maliyetini etkileyen diğer eşit derecede önemli özelliklerinden farklı güç kaynağı kapasitesi ile donatılmış Irons. Eğer ev buhar jeneratörü iyi güç kaynağı çiftine sahip olan cihaz satın almak isteyen varsa, o zaman Tefal ünitenin dikkat edin:

 • model adı: Tefal GV&071;
 • fiyatı: 23.999 p;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, 120 g / dakika, kolon uzunluğu kaynağı - 1.8 m, su deposu vmeschaet1600 mL, en fazla 7.5 bar'lık bir buhar basıncı;
 • Artıları: Karşı kazan taşı, kendini temizleyen, buhar otomatik regülasyonu, kordon makarası;
 • Eksileri: küçük tank, hiçbir sprey fonksiyonu, maliyet yoktur.

TEFAL dikey soyma bir başka düzenlemesi. tek, daha bir cihaz Durillium yapılır:

 • model adı: Tefal GV7761;
 • fiyatı: 12.999 p;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, buhar basıncı 120 g kadar beslenmesi, 6.2 barı aşmayan / dakika, hortum ve kablonun uzunluğu - 1.7 m, kabın hacmi - 1700 mi, ağırlık - 5,4 kg;
 • avantajları: ölçek, kendini temizleme, otomatik kapanma korunma;
 • Eksileri: Hiçbir sıçrama işlevi.

buhar jeneratörü ile donatılmış ütüler, çeşitli piyasada mevcut, güçlü buharla birçok profesyonel ütüleme cihazı vardır. Bu tür cihazlar bunlar ek fonksiyonları bir dizi ile donatılmıştır, ağır iş yükü ile baş edebiliyoruz. Ancak, mesleki ütüleme için çok daha pahalı bir klasik modellere göre demir mal oldu. Eğer ilk ev sürümünü denemek için karar verirseniz, o zaman CeraniumGlisséePro Dış tabanı Bosch ünitesinde bakmak:

 • model adı: Bosch TDS 6010;
 • fiyatı: 12.480 p;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, buhar basıncı 5.5 bar, en fazla 120 g / dak kaynağı hesaplanan na1500 ml kapasiteye aşmaz, 2 dakika sonra kullanıma hazır i-Temp bir fonksiyonudur;
 • artılar: Koruma, kendinden temizleme ölçekleme gelen, otomatik kapanma yatay konumda 30 saniye sonra;
 • dezavantajları: bir sprey fonksiyonu, küçük hacimli.

Silter buhar jeneratörü ile demir yerleşik bir basınç göstergesi ve buhar regülatör ile donatılmıştır. cihazda su sadece 8 dakika içinde ısınır. 90 dakika süre ile sürekli buhar üretebilen kuru buhar jeneratörü, o zaman, su dozalivku üretmek için gereklidir. ısıya dayanıklı bir malzemeden imal edilmiş bir demir için stand:

 • model adı: Silter Süper mini Gazzella 2020 / PD;
 • fiyatı: 15490 s;.
 • Özellikler: Güç - 800 W, kazan - 1000 W, buhar basıncı - 2.5 bar, kazan kapasitesi - 1 L, ağırlık - 6 kg;
 • artılar: 4, buhar jeneratörünün aşırı ısınmaya karşı koruma derecesi otomatik olarak, düşük su kapatılır;
 • Eksileri: daha pahalı muadilleri, küçük birimdir.

demir al ve diğer aletleri, çünkü büyük mağazalarda deneyin Bu önemli ölçüde pay veya satmak alma şansınızı artıracaktır. Bu size iyi bir indirim doğru ürünü satın almak için fırsat verecektir. İlginç edinim tekniği bir buhar jeneratörü ve basitleştirmek ve giysi ve keten ütü sürecini hızlandırmak yardımcı tüm temel özellikleri ile donatılmış bir İtalyan montaj Lelit PS 25. hale gelebilir. Modern ve kompakt bir cihaz, bir iç valf ve güvenilir bir elektrikli ısıtma elemanı bulunmaktadır:

 • model adı: Lelit PS 25;
 • fiyatı: 32.275 p;.
 • Özellikleri: güç - 1800 W, ağırlık - 7,4 kg, sürekli çalışma süresi - 65 dakika, tank hacmi uyumluluk - 2500 mL, 5 bar buhar basıncı, kablo uzunluğu - 1 m, hortum - 1.8 m, ağırlığı - 7, 4 kg;
 • avantajları: iyi hacim, kireç tortularını oluşturmayan özel bir koruyucu kaplamaya sahip bir kazan;
 • Eksileri: yüksek maliyet, otomatik kapama sisteminin olmaması.

Satışta markanın Braun modeli bunlardan biri buhar jeneratörü ile aletleri ütü farklı modellerin onlarca bulabilirsiniz. Cihaz, 120 g / dakika sürekli buhar enjeksiyonu ile mükemmel bir güce sahiptir. ve bir tek 3D Exolar yapılmış. Cihazın özellikleri hakkında daha fazla bilgi için:

 • model adı: Braun 3042 WH IS;
 • fiyatı: 15.011 p;.
 • Özellikleri: güç - 2400 W, 5,5 bar buhar kazanına basıncı 2000 ml, buhar için tasarlanmış - 330 g / dakika, ECO modu olup ;.
 • lehte: kazan hacmi, buhar, Karşı kazan taşı, otomatik kapanma otomatik olarak ayarlanması;
 • dezavantajları: bir püskürtme işlevi.

Paslanmaz çelik ve buhar jeneratörü Mie Bravissimo için iyi bir kapasiteye yapılmış bir taban ile Yurtiçi ütüleme cihazı - bu uygun bir maliyetle güvenilir teknoloji. Turuncu ve siyah tasarımı daha özgün hale cihazın tasarımını ayarlar budur. Doğru, cihaz birkaç önemli işlevlere sahip değildir:

 • model adı: Mie Bravissimo;
 • fiyatı: 12.500 p;.
 • Özellikleri: güç - 2200 W, 5.5 bar fazla buhar basıncı, 150 g / dakika, kazan suyu sürekli bir tedarik -, 1100 ml.
 • artıları: fiyatı, otomatik modda, ölçekten koruma uyumlarına bir çift vardır;
 • Eksileri: Hiçbir sprey fonksiyonu, buhar darbe, otomatik kapanma.

İtalyan şirketten Modeli METALNOVA Vapor 2600 mükemmel sonuçlar ütüleme sayesinde mükemmel bir özelliğe sahiptir. Hatta acemi işlemek için buhar jeneratörü olarak birlikte Cihaz gerekli kontrol parametreleri ile donatılmıştır. Bu gibi kadife ve yün gibi karmaşık malzemeler otglazhivaet:

 • model adı: 2600 METALNOVA Buhar;
 • fiyatı: 18.690 p;.
 • Özellikleri: Güç 1950 - W, 3 bar, Kazan kapasitesi kadar buhar basıncı - 1,5 l;
 • lehte: Dikey ütüleme bir fonksiyonudur;
 • Eksileri: pahalı maliyeti.

Doğru ve iyi seçilmiş cihaz her evde vazgeçilmez olacaktır. Böyle bir cihaz yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olmalıdır ve bu sadece hassas ütüleme geçerlidir, ancak kapatmayı unutursanız otomatik, üniteyi kapatın. buhar üreteci ile demir seçimi aşağıdaki ölçütlere göre yapılması önerilir:

 • Kazan hacminin 900 ml'den daha az olması gerekir.
 • buhar jetinin 3 bar basınç değerini aşması gerekmektedir.
 • ekipman kolayca ölçek temizlenebilir emin olun.
 • seçili cihaz buhar sıcaklık kontrolü ve otomatik kapatma cihazının bir işlevi ise iyi olacaktır.
 • Ayrıca daha ince tek teknik, daha kolay onunla baş etmek mümkün olacak dikkate almak.

yorumlar

Ben 13 bin ruble için buhar jeneratörü ve otomatik kapanma özelliği ile Tefal GV6732 Demir satın aldı. 2200W, sermet tabanın iyi güç, nispeten küçük bir ağırlığı 4.25 kg dik soyma olasılığıdır. Genel olarak tasarım, güzel. kablo ve hortumları sarmak için bir yer yoktur. Ancak, buhar çok yavaş oluşturulur.

500 g / dakika kadar buhar çarpmalı bir Philips GC 9650 en ilgilenen tüm demirlerin. 1800 ml bir buhar kazanı. Ben pislik otomatik kapanma ve temizlik not edin. İnme mükemmel ve zahmetsizce, ısı kontrolü otomatik yürütülür. konut biz istiyoruz kadar güvenilir değildir ve biraz pahalı değer.

35 yaşında Alexander

bir buhar jeneratörü olan bir ütü cihaz seçimi Bosch TDS avantajları, yüksek gücü, buhar ve tek CeraniumGlissée hassas dokular olarak kabul edilebilir bir maliyet için olan püskürtme vurgulamak 373 118 P'ye seçmiştir. Kazan kapasitesi nispeten küçük - 1400 mi. Buna ek olarak, buhar hiçbir otomatik ayarlama yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

51 + = 57