yapmaya yapıştırma sonra duvar kağıdı üzerine Kabarcıklar

Neden kağıdı kabarcık uyulması?

Flizelin temelinde kabarcık, Neden yapıştırma?

duvar kağıdı, şişmiş vspuzyrilis ve eski ve perişan, sinirler gibi bakmak, aşağıdaki gibi nedenler şunlardır:

 • duvar kağıdı ve ihraç edilmemiştir hava ile oluşturulan duvarı arasında. Ne zaman etiket aceleyle alınmıştır. Her ne kadar tela "dyshit9quot; fakat kabarcıklar nefes yok.
 • Çözünürlükte uzun ıslatma yapıştırıcının yapısını değiştiren ve bazen genişletilmiş. Gelişmiş bölümler - Bu kabarcıklar olduğunu. Bu zaman şemasını gerçekleşir: "duvar kağıdı yapıştırıcı ile bulaşmış - Uzun bir duman molası için gitti". Sigara dokuma duvar kağıdı temeli yapıştırıcı ile bulaşmış değildir. Tutkal duvara uygulanır.
 • duvar höyüklerin ve suchochkami ile düzensiz oldu. Herhangi bir kaba koyulur - potansiyel bir kabarcık.
 • Kil duvar yüzeyine çarptı birikintileri veya eksiklikler ile eşit değildir.
 • onarım gerçekleştirilen bulunduğu odaya, nem ve sıcaklık dalgalanmaları izin verdi. soba açma ve delikleri kapatarak ve erimiş kabarma başka nedeni olabilir.

Evet, bu biraz sık olur ve gerçekten duvar kağıdı üzerinde kabarcıklar ile uğraşmak zorunda kaldı.

Yani nasıl görünüyordu hakkında.

Ama geri soruya, daha doğrusu bir açıklama için. Bu yüzden flazelinovoy bazında duvar kağıdı ne konuştuğunu. Şu anda doğrudan pek çok sahte ve gerçek flazelinovoy temelini kağıdı. düşük kaliteli taban oluşturmak üzere su ile temas halinde rasbuhat gerçeği kabarcıklar. Yani nlavnaya nedeni altı duvar kağıdı. Ve burada bazı nedenleri vardır.

 • Nekachesvenny yapıştırıcı.
 • pürüzlü ve düzgün hazırlanan duvarı.
 • duvarlarda eski duvar kağıdı kalıntıları.
 • Gecikmiş yapışkan topaklar.

nedenle Yani esas listelenmiş. Ve burada kabarcıklarını yok etmek için nasıl, bu nedenle bu başka bir sorudur.

1

doğal bir fenomen yüzey yapıştırma altında iş yaparken (duvarlar, tavanlar) duvar - yapıştırma olarak adlandırılan bu köpüren duvar kağıdı. baloncuklar ortaya çıkması - duvar kağıdı ve yapıştırılan yüzeyi arasındaki hava bu giriş. Çalışma sırasında bunu önlemek neredeyse imkansız. Yani yapıştırma sonra hemen duvar kağıdı pürüzsüz çok önemli olmasının nedeni budur. Duvar kağıdı şeridi yukarıdan aşağı duvar merkezinde duvara, sonra bir bez ya da özel mala ile gerçekleştirilir.

Daha sonra merkezi düz duvar elde edilen hava ve fazla tutkal modası geçmiş kenar. Bu süreç kaçınılmaz sonra, kötü baloncuklar görünümünü yapılırsa.

kabarcıkların nedeni birkaç olabilir. Ve hızlı bir şekilde belirlemek ve bunları kaldırmak mümkün olacak mı bağlıdır bitirme konusunda deneyimli ne kadar bağlı.

 1. duvar doğru yapışkan uygulanmamış ise kil, bir çok tek bir yerde toplamak olabilir ve bir kabarcık oluşturulur olabilir. Bu tür bir kabarcık kaldırmak için, kenarında fazla tutkal hareket edecek düz kenarlı kullanmak gerekir. Bunun ötesinde kolayca çıkarılabilir. Yaprak duvar kağıdı zarar vermeyecek şekilde ince duvar kağıdı kolayca yırtılmış olarak bu işlem çok dikkatli yapılmalıdır.
 2. Hava duvar sadece kötü yüzeye bastırılır ve yatay / düşey çizgi veya leke oluştururlar. Kolay hareket, sen yan veya alt içindeki havayı temizleyebilir. duvar kağıdı bazı tipleri kolayca gerilmiş ve bir sonraki şerit tutkal zor olacak gibi, havayı aşağı çekmek için en iyisidir.

ancak bazı duvar kuruduktan sonra kendinizi gergin ve kırışıklıkları ve baloncukların kaldırıldı unutmayın. Bu genellikle ince bir flizilinovymi bir duvar kağıdı.

 1. Yüzey sadece duvara yapışmaz bir yer kurdu üzerinde yeterli tutkal değil, tutkal koymak için yeterince iyi değiliz. Yine promazhte duvar tabakasının bir kısmını ortadan kaldırmak ve uzaklaştırmak için.

nedenlerden Oldukça çok:

Değil niteliksel duvar höyüklerin ve çukurlar, bu çukurlar üzerinde yüzeyi hazırlanarak aynı havaya gidiyor.

duvar kağıdı tutkalı ile zayıf kaplama eksiklikleri kurudu.

Değil düzgün ya da değil tamamen doğru duvar altında havayı dışarı atar.

çok sayıda tabakalar duvar yapıştırma hazırlanıyor tersine bir seçenek de bulunmaktadır, bunlar uzun yüzeyinde kısmen kuru, yapıştırıcı ile emprenye edilmiş ve mesane sıkıştırır.

Odada Taslaklar.

Tutkal çok kalın uygulanır.

duvar altında kuruyan yüzey ile prime değildir, yapışkanın düzgün bir şekilde emilmez.

Belki yüzeyi (bu macun katmanı bittikten sonra çalışma için geçerlidir) (çukurlar ve tepelerde yukarı bakınız) zımparalanır.

Bu önemli bir ve belki de karmaşık hata eşzamanlı olarak tetiklenir.

Üç olguda duvar kağıdı Kabarcıklar:

 1. Dengesiz, duvar kağıdı yapıştırma bileşimi ıslatılması, yani Eğer duvar kağıdı yapıştırmak önce bir yerde zaten yeterince iyi, ancak başka bir yerde kuru ıslanmış. Bir süre sonra, ıslak toprak olmak ve edilmiştir yerleri kurutma işleminde yok bir baloncuk oluşturulmuş.
 2. Distal kısım zaten hızlı bağlı duvara çeken zaman yapıştırırken duvar altında hava alma, bu meydana gelir. Bu kabarcıklar, bir bez ya da duvar kenarına çekerek özel spatula ile görüntülenebilir. Bir iğne ile aynı zamanda, hava deliğinden mesane ve çıkış yerleştirebilir.
 3. Yapışkan yüzeye eşit uygulandığında duvar kağıdı tutkalı, çok sayıda temas, bu meydana gelir. Ayrıca, görüntüleme alanı üzerine (vs bez, spatula) eldeki malzemeler ve tahliye veya kabarcık ortasında bir kesi yapar ve yapışkan sıkmak için olabilir.

 1. Birinci neden kabarcıkları ortaya çıkmasıdır - o değil iyi niyetli bantlama yapıştırma sırasında havayı ihraç edilmemiştir.
 2. tutkallama işleminde oda taslak varlığı.
 3. Fazla yapıştırıcı.
 4. duvarlarda usulsüzlükler.

Yapıştırma işlemi acelesi olmadığı içinde önemlidir. Dikkatle promazyvat duvar kağıdı, kuru alanlar bırakarak. Bir önceki takılan olup hemen sonra, sürülebilir sonraki şeritli tutkal hazır. Taşan tutkalı ve havayı kovma iyice pürüzsüz Gruplar.

Kaldırma ve kabarcıklar duvar kağıdı önlenmesi

Birçok kişi Duvar üzerindeki kabarcıkların kavramını biliyoruz. duvar kağıdı teknolojinin ihlallerini ele böyle bir eksikliği ortaya çıkması. sadece ana tedirgin, görüntüsüne gölge düşürmez, aynı zamanda malzemenin daha demetleri yol açabilir, ve onları farklı böcekleri cins olabilir altında Kabarcıklar.

Nasıl duvar kağıdı üzerine kabarcıklarını çıkarmak için? Sadece duvara yapıştırılan ve şişkinliği fark durumda, umutsuzluğa kapılmayın. kağıt duvar kağıdı, dokuma-olmayan ve yumuşak bir kumaş için plastik bir spatula ya da vinil fırça kauçuk silindir al. yüzeyden Silecek fazla yapışkan malzeme ve bir bezle kuru silme - pürüzlülük gitmek gerekir. Yoksa, sadece duvar kağıdı kuru kadar beklemek gerekir. Birçok durumda, bunun yanı şişme biraz duvar kağıdı olarak çözecektir "otur."

Bir kabarcık kaldı ve duvarlar her şeyden önce, zaten kuru ise, eksikliklerin değerlendirebildiğimizden. Belki aşağıda vermek tavsiyesi doğrultusunda bıçak-sopa yeniden gerekir. kabarcıklar boyut olarak az ve küçük olduğunda, bir iğne ile geleneksel tıbbi şırınga kullanmayı deneyin. Yavaşça, daha sonra bunun dışında sıkıştırma havanın merkezi kabarcık delmek tutkal şırınga yeterli bir miktarı da ve boşluğu doldurmak. Sonraki demir duvar kağıdı için uygun bir araç pürüzlülük - aşırı yapışkan çözüm çıkarmadan merkeze kenarları dışında, bu yaptığınız deliklerden dışarı çıkacaktır.

hacimsel olarak kabarcıklar çok dikkatli devam zaman. boşlukları doldurmak ve daha sonra fazla tutkal çıkarılması, en aşağı pürüzlülüğünü yumuşatma, düz, keskin bıçak alın ve alt kapaklar küçük bir kesi yapmak ve daha sonra bir şırınga ile devam edin. Burada, duvar kağıdı kurutulduktan sonra, boşluk kesi yerinde meydana olabileceğini anlamalıdır. Yani, göze çarpmayan bir noktada ilk bu ipucunu deneyin.

Önleme: kabarcıkları olmadan pokleit duvar kağıdı yönlendirildiği gibi?

İşte kabarma ortadan kaldırmak için ana yollarıdır. Tabii ki, bunlar önlenebilir ve size kabarcık oluşumunu önleyen bazı ipuçları vereceğiz:

 • duvar kağıdı eşleşmesi gerektiğini tutkal yoğunluğunu hatırlayın. İnce malzemeler için güçlü bir yapıştırıcı ve bunun tersi geçerli olamaz.
 • Kapalı iklimi dikkat edin. Sıcaklık 23 dereceden daha fazla olmamalıdır. Hava çok sıcak ve güneşli ise, bir su deposu, bir pencere kapak bez ile bir odaya monte edilebilir - bu duvar kağıdı çok hızlı kurumasına izin vermez.
 • Aynı nedenle, yapıştırma ve işten sonra bir gün boyunca pencere ve kapıları açmayın. Soğuk havada, - ilave nem gerekli değildir.
 • tutkal hazırlanmasında talimatları harfi harfine! Çok yoğun o kabarcıkların yol oksijenle oversaturated; bu durumda çözüm, müdahale olmamalıdır.
 • Eşit, boşluklar olmadan, tuval üzerine makyaj uygulamak. Örneğin, sadece tavsiye edilen aracı, köpük silindiri kullanın.
 • Taped bezi, ikiye katlayın ve birkaç dakika içindeki tutkal yatmak için izin verin.
 • ve do - talimatları duvar yağlamak için derseniz.
 • İyi borda feneri ve dükkanda satılan zaman kuru beyaz olur pembe renk tutkal - doğru duvar kağıdı ve duvarlar gibi yüzeye kompozisyonunu uygulamak yardımcı olabilir.
 • Daha sonra, duvarın üzerinde kumaş düzeltin. Üstten alta doğru, kenarlara doğru merkezi fazla yapışkan sıkma ve kuru bir sünger ya da bir bez ile çıkarılması, yavaş yavaş tutkal duvar kağıdı.

Ve malzemelerin eksik yok, hatırlamak ve çok talimatlara dikkat etmek!

Benzer bir şekilde, toz aşağı duvar kaplamaları kavga ve kabarcıklar kalır.

Onların kabartmak için tembel hesaplı vinil duvar kağıdı, sadece duvarlar yapıştırılmış. Kabarcıklar bol vardı! Şırınga içlerine tutkal pompalanır ve düzeltilmiş. Her şey yolunda! Sadece çok uzun bir süre. Daha başlangıçta kaçırmıştı duvar kağıdı

Duvar Kağıdı bile barış her zaman olduğu ailelerde, duyguların bir fırtına olduğunu. Biz de bu karşı karşıyayız. Duvar kağıtları ucuz olması ve yapıştırıcı en popüler var. duvar yapıştırılan kağıt şeridin kavşakta. teknolojiye göre duvar cevapsız ve duvar kağıdı kesme şeridinin cevapsız. Kil, çok sıvı ancak duvar batırılmış ve kuruyana kadar ana kadar, boyut olarak daha geniş bir hale değildi. Sonuç olarak, eklem çatlaklar oluştu.

Yaz aylarında kocam ve ben koridorda onarım yapıyorlardı. Bu bizim ilk onarım hayatımdı. Duvar kağıtları finanse etmez sihirbaz olduğunu, nispeten pahalı seçti, bu yüzden kendilerini tutkal karar verdi. Kabarcıklar sadece harika! Tek bildiğimiz sol ve sağ sürtme kuru bir bezle havayı çekmek için gerekli olduğunu gerçektir. Vyhodilo.Prishlos gerçekten bir şey bir uzmana çağırmak için dava ve podsobirat para geciktirmek için değil.

durum yoktu kez .. evde tamirat yapmak, en pahalı ve en pahalı duvar kağıdı tutkalı, baştan tutkal yapılan baloncuklar ile sorunu satın aldı. Yani malzemenin fiyatı, her şeyi doğru yapmaya ana şey fark etmez.

Kabarcıklar ... Nasıl çalıştı ve bu talihsiz kabarcıklar hala tek bir yerde biraz çentikli bıçağı prostupili.V gibi biz, kocası duvar kağıdı ile znakomo.Kleili yapmak - bir şırınga ve iğne yardımına bunları kaldırmak için daha iyidir vidno.No küçük kesi ve örnek, insülin ve her şey için çok inceydi yapmayacaksın, tüm kuralları ve kabarcıkları daha iyi zamechatelno.No tutkal olacak ve yakın bir mücadele değil yapacağız.

Geçen yıl, duvar kağıdı yapıştırılan, özellikle aramıyorum, çok en iddiasız ve tutkal aldı. Ben de, tamam pokleit şey gibi düşündüm. Sonuç olarak, kabarcıklar vardı ve ona düştü. Ne kabus o. Daha iyi, mevcut olmadığını biliyoruz insanlara hitap olacaktır. Bu kez de pow gaf kendilerini pokleit, ancak tüm kuralları ile değil,. Beyanı) daha skive olacak

Ben sinirler ve kavgaların, bu bir) için duvar kağıdı kurşun üzerinde kabarcıklar Ayrıca normalde bunları pokleit işe yaramadı uzun bir süre olduğunu biliyorum. Genelde, 4 yatak odalı ve her yerde duvar kağıdı sürüş sonra ... Ben artık onları seviyorum. tamir yana bütün bir iğne veya şırınga veya bıçak buna sürece en hızlı ve en gerçekçi yolu, hem de) Aslında yapmasına yardımcı oldu. Şimdiye kadar, mükemmel tutkal değil öğrenmişlerdir. Bu göründüğü kadar kolay değildir. Ve biz yanlış müdahale çözüm, şimdi sadece anlıyorum. Ben daha aktif hale getirmek için çalıştı ve şimdi bunun nedenini anlamak.

hafifçe rasstyagivaya sanki yavaşça, merkezden kenarlara doğru düzeltmek için nasıl o zaman duvar iyi kabartmak ve kendilerini duvar kağıdı ve - defalarca duvar kağıdı yapıştırılmış nasıl, ben güvenle asıl şey olduğunu söyleyebiliriz. Sonra hava kabarcığı olmaz. Ve her durumda, kurutma işlemini tamamlamak için pencereleri açmayın! Değil tanrılar tencere ... İyi şanslar!

Sadece ben profesyoneller tarafından nasıl yapılır öğrenmek istedi. Annem ve eski moda yolu - bir şırınga ile balonu deldi ve bu delikten havasını

Zaman bir makale var gibi, sadece duvar kağıdı asacak. I)) kabarcıkları olmadan pokleit döndü asla

duvar kağıdı kendi elinde kabarcıkları nasıl kaldırılır

Oldukça sık, kabarcıkların yüzeyinde duvar kağıdı sonra görünür hale gelir. Bu, özellikle duvar altında hava birikimi veya duvara tutkal aşırı miktarda dahil çeşitli nedenlerle, bir çok önce gelir. öğrenmek ait duvar altında hava kabarcığı kaldırmak öğrenmek için.

Duvar kağıdı Bubbles - ortaya çıkması nedenleri ve sonuçları

duvar kağıdı sonra duvarların yüzeyinde kabarcıkların ortaya çıkması için ana nedeni kumaşın montaj teknolojik yönlerini görülmez. duvar kağıdı çıkartmaları başlamadan önce, kompozisyon duvar kağıdı, farklı bireysel kurulum özellikleri açısından da farklı, üreticiden talimatlarını okuyun.

Örneğin, yapıştırma kağıt duvar kağıdı tutkalı dokunmamış anlamına duvar yapışkan duvara uygulanır olan, ağ-yapı üzerine uygulanması gerekir. Buna ek olarak, duvar çalışmaları için iyice hazırlıklı olmalıdır. Bir kalıp ve küf, eski boya olmamalıdır. Tercihen alçı, alçı veya alçı duvar tutkal kağıdı.

Başlamadan önce, duvar yüzey astar derin penetrasyonu ile anlaşma.

Ayrıca, kabarma oldukça sık nedenidir ihlali süreci duvar kağıdı vermektedir. Bunu önlemek için, aşağıdaki ipuçlarını uygulayın:

 • duvara veya duvar kağıdına yapıştırıcı uygulanması eşit ancak o zaman tuvali ekleyin yüzeyden, üreticiden talimatlarında belirtilen zorunlu bekleme süresi üzerinde bölmek için deneyin;
 • tarafına merkezi kısımdan, üstten alta doğru duvar düzleştirmek için deneyin;
 • Fazla tutkal onları yerinden çabaları ile duvar kağıdı olarak sıkmak ama germek veya duvar kağıdını deforme olmaması için, aşırıya kaçmayın;
 • silindirler, fırçalar ya da düz kenar formunda araçları kullanarak iş akışı.

Özellikle dikkat duvar kağıdı için yapıştırıcı seçimi ödenir. Bu yüksek kaliteli, iyi bir tutuş olmalıdır.

Kağıt, vinil, dokuma olmayan, dokunmuş, tek renkli bir biçimde duvar kağıdı bol miktarda vardır. duvar, bu tür her bir bireysel yapıştırma ve aynı zamanda işin edildiği odanın bireysel özelliklerine göre belirlenir proses.

yeni yapıştırılan duvar kağıdı ana düşman - taslak. Hatta duvar kağıdı montajı, taslaklar varlığı, onların ileride kullanılmak üzerinde olumsuz etki sürecinin uygun bir şekilde yürütülmesi ile. binayı kullanmadan önce yaklaşık 48 saat bekleyin ve daha ileri bitirme işleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duvar kağıdı sonra bu süre içinde iyi kurumasını tutkal duvar kağıdı mümkün olacak.

gibi olumsuz sonuçlara duvar kağıdı sonuçlarına kabarcıkların ortaya çıkışı:

 • odada kalan insanların sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir küf veya mantar oluşan duvarları kapsayacak şekilde nedenler vardır;
 • duvar altında böceklerin her türlü damızlık;
 • Evde yaşayan insanların olumsuz sağlık ve duvarların değil estetik olarak çekici bir görünüm.

Bu nedenle, onarım sonrası bu sıkıntılarınızı önlemek için, hazır olduklarında hemen kabarcıklarını çıkarmak için emin olun.

kuruduktan sonra duvar kağıdı baloncuklar nasıl kaldırılır

Duvar üzerindeki, kuruduktan sonra küçük kabarcıklar olsaydı, o zaman aşağıdaki yönergeleri kullanmalısınız bunları kaldırmak için. Ancak, kabarcıkların sayısı büyükse, bu durumda, kapağı çıkarın ve yeniden sopa unutmayın.

kabarcıklar duvar ile kaplanmış bir duvar yüzeyinde görünür Eğer bir spatula ya da fırça ile kullanmak için bunları çıkarmak için gerekli olan, vinil bazlı. Onların yardımı ile web iterek, havanın dışarı çıkmasını.

kabarcıklar duvar kuruduktan sonra görünüyorsa, daha zor onlardan kurtulmak. Eğer yapıştırma sonra duvar kağıdı baloncuklar çıkarmadan önce kabarcıkların nedenini belirlemek. onlar yüzünden duvar altında hava birikmesine oluşmuş olsaydı, küçük iğne alıp siteyi delmek için yeterlidir. Daha sonra, bir spatula kullanılarak, yüzey düzgün ve gerilir.

Diğer bir şekilde, duvar kabarcıklarını çıkarmak duvar kağıdı tutkalı altına yerleştirilen bir şırınga iğnesi kullanımı. Bu formülasyonun kabarcıkları ortadan kaldırarak, duvar kağıdı için sıkı bir yerleşme sağlayan bir. duvarlarından yapışkan kalıntı kaldırmak için, nemli bir sünger kullanın.

Bazı kabarcıklar, oldukça etkileyici boyutları, uzunlamasına ya da enine yönde kesildi. Bu amaçla, kullanılan kırtasiye bıçak, bir tıraş bıçağı kağıdı tutkalı çalışır ve arzu edilen konumda duvara sabitlenir.

İdeal bir olasılık bağlantı ara yüzü küçük kesilmiş olarak, bu yöntem, özellikle kağıt, duvar kağıdı için, duvar kağıdı, her türlü uygun olmadığını not olan kurudukça, boyut artışı, ıslatmadan sonra - azalma.

kabarcık duvar kağıdı alamadım bir delinme yerine tutkal için, onların çevre boyutu kaset veya maskeleme bandı obkleyte. işlemler tamamlandıktan sonra, duvardan kaldırın.

duvar altında kabarcıklar ile gelecekteki sorunları önlemek için, dikkatli kurulum sürecini takip etmek zorundadır. Buna ek olarak, eğitim duvarları oynadığı önemli rol çalışmak. Bunlar, pürüzsüz önce hazırlanmış ve temiz olmalıdır. Ancak bu durumda, bıçakların altında kabarcıkların görünümünü önlemek mümkün olacaktır.

Kağıt duvar kağıdı üzerine nasıl kaldırmak için kabarcıklar: genel kurallar

Duvar üzerindeki kabarcıklar ortadan kaldırılması süreci en kısa sürede hazır olduklarında yapılmalıdır. duvara kumaş yapıştırma hemen sonra ortaya çıkan, mesane, çıkarmak için, olayı bir dokuma olmayan kumaş, bir plastik spatula ya da fırça kullanılır.

Duvar kağıdı için özel kauçuk rulo, kağıt yardım etmek kabarcıklar vinil duvar kağıdı çıkartın, temiz ve kuru bir bez kullanmaya dikkat edin. Bu araçlar tuval ötesine yapıştırıcı sınırdışı yardımcı olur. kumaş zarar vermemek için yüzeye baskı uygulamayın.

duvar kağıdı sonra kabarcıklar hala görünmüyorsa kuru onları, bazı durumlarda, duvar kağıdı, duvar üzerinde yapışmasını sonra sıkılır, bekle. Belki daha az fark hale kabarcıklar. Kağıt temelinde duvar kağıdı üstünlüğü için özellikle önemlidir.

Duvar kağıdı üzerinde kabarcıklar kaldırmadan önce, işin değerlendirebildiğimizden. Bazı durumlarda, yapışkan kuruduktan sonra bıçak değiştirilmesi gerekli olursa, hala görünür kabarcıklar. Ancak, bunlardan herhangi yardım etmezse sadece bu durumda, aşağıdaki yolları kullanarak ilk acele kumaş çıkarmayın. Birinci yöntem, - bir şırınga ve iğne kullanımı. Yapışkan duvar kağıdı iğne ve şırınga türü çıkarın. Pierce balonun merkezi.

plastik bir spatula ya da silindir kullanarak fazla havayı çıkarmak için. , Özel bir araç duvarının yüzeyine dümdüz kullanılarak, kabarcığın içinde yapışkan çalıştırın merkezine kenarlarından hareket eder. Taşan tutkalı kaldırmak için, önceden temiz bir bez hazırlayın. Bu çalışmalar sırasında, çünkü hasar riski, duvar kağıdı ovmak yasaktır.

kaldırmak için büyük baloncuklar bir duvar kağıdı varsa onları daha şiddetli yöntemleri kullanmak gerekmektedir. Jilet, mesanenin alt kısmını kesti. bir şırınga, duvar altında çalışan bir adezif bileşimiyle tutkal kullanılması. Tutkal yarıklar arasında kuruduktan sonra oluşmadığı şekilde kesik kısmını bağlamak için deneyin.

duvar altında Kabarcıklar Nasıl kaldırmak için: Öneriler duvar montajı için

kabarcıklar yapıştırdıktan sonra kendi duvar kağıdı duvarları gösterilebilmesi için, aşağıdaki yönergeleri kullanın:

1. Kalitatif olarak duvar kağıdı kurulum için yüzey hazırlayın. hep astar uygulayın maksimum kalite seviyesi duvarları deneyin. Toprak sadece kalıp ve küf ile geliştirme duvar korumak değil, aynı zamanda duvar kağıdı ve duvar arasındaki yapışmayı geliştirmek değildir.

2. tip ve duvar kağıdı yoğunluğuna göre de yapışkan seçin.

Oda nem en fazla 50%, 18-23 derece sıcaklığı: 3. Montaj duvar belirli bir sıcaklık koşullarına dikkat.

Oda sıcaklığı normalden daha yüksek ise, suyun bir kova içine koyun 4. kalın bir bezle hafifçe kapatılması tavsiye edilir. Böylece, aşın hızlı kuruyan duvar önleyebilir.

inşaat işleri başlamasından sonra iki gün içinde 5. odasında taslakları oluşturmaz ve klima dahil değildir.

üreme tutkal sürecinde 6. kesinlikle göze özel cihazlarla su ölçmek değil, yönergeleri izleyin. tutkal-mix üzerinde gerek yok, oksijen olan formülasyon içinde kabarcıkların oluşmasına yol açar.

Duvar kağıdı türüne ilişkin 7., duvara veya üretici tarafından tavsiye edilen aracı ile web'de yapıştırıcı uygulanır.

8. uyum sürecinde onları zarar vermemeye özen, duvar kağıdı üzerine baskı kuvveti izleyin. en az iki kez işi yapın. Bir kişi duvar kağıdının üst ve alttan saniye yapışır.

dokunmamış duvar kabarcıklarını nasıl kaldırılır

Dokunmamış duvar kağıdı imalatı için selüloz bazlı dokunmamış malzemeler kullanmaktadır. polimerik bileşenler ilave lifleri birbirlerine için. kağıt ile karşılaştırıldığında, bu duvar kağıtları yangına karşı daha dirençli, aşınmaya dayanıklı, daha dayanıklı ve daha lekeleme anlamına gelmektedir.

Dokuma olmayan duvar kağıdı üzerinde kabarcıklar belli bir yoğunluğa sahip oldukları için, az, ve daha önce bir tutkal ile kaplandı duvara monte edilmiştir. Bununla birlikte, bu tür durumlarda, duvar kağıdı yüzeyinde kabarcıklar yine de oluşturulur:

 • duvar ve ağ-arası hava bulunması, bu işlemi önlemek amacıyla, duvar, özel silindir üzerinde işlem duvar kağıdı düzleştirmek ağın yan kısımlarına duvar altından havayı dışarı atmak için denemek için tavsiye edilir;
 • duvar oluşan kabarcıklar kurutmadan sonra duvar, yüzey, bu durumda, kötü düzlenmiş anlamına geliyorsa, en iyi çözüm, duvar kağıdı, yüzeyin düzeltilmesi ve duvarlar olarak daha ileri rötuş gerçekleştirilmesi çıkarılması olacaktır, aksi takdirde boşluk duvar ve duvar arasında oluşturulan edilecektir Bu kalıp ve çeşitli mikroorganizmalar doğurur.

Zaten kurumuş dokunmamış duvar kağıdı, yeterli şırınga ve kırtasiye bıçak gelen kabarcıklar kaldırın. dokunmamış duvar kağıdı için enjektör tipi yapıştırıcı. Bir bölüm başlangıcını dikme tutkal biraz olsun ve eklemlerin maksimum görünürlük duvar kağıtları kapsayacak.

duvar kağıdı sürecinde büyük kabarcıklarının varlığı, onlar norm olarak kabul edilir. Bunları silmek için yeterli duvar kağıdı türüne bağlı olarak, kuru bir bezle veya özel aracıyla duvar kağıdı tutmak için.

duvar tabakalı ise, kabarcıklar nedeniyle yoğun yapıştırıcı yetersiz emme çoğunlukla oluşturulur. havayı çıkarmak için, bir spatula ile internette dümdüz. Eğer, o zaman hafifçe duvardan tuval sıyırın ve tekrar ekleyemezsiniz kabarcıklarını çıkarmak durumunda.

kağıdı tutkalı ıslatma, bunlar daha esnek ve gergin hale gelir. Önceki şeklinde buharlaştırma Web döndükten sonra. gerginlik duvar kağıdı sırasında, küçük hava kabarcıkları kendiliğinden yok olur.

PVA tutkal kesinlikle duvar kağıdı için kullanılan unutmayın. Eğer duvardan duvar kağıdı kaldırdığınızda gelecekte, böylece İlk olarak, çözünür su değil, sorunlar var olacaktır. Buna ek olarak, tutkal duvarları san lekeler görebilir.

Duvarların yüzeyinden kabarcıklar çıkarma, özel bakıma uygun olmalıdır. güçlü yumuşatma deforme olmayan dokuma sonra kağıt duvarının yana, kesintisinden sonra itiraz kaybederler.

Bunlardan lütfen size çekici bir görünüm yapıştırma sonra ve arasında, duvar kağıdı ve duvar kabarcıklar oluşmuş değildir, kaplama malzemesi yüklemesi teknolojisini incelemek ve dikkatlice takip edin.

kabarcıklar duvar kağıdı Video kaldırma:

İlgili Makaleler

© Bina portalı StrPort 2011-2016. onarım, inşaat ve yapı malzemeleri ile ilgili makaleler.

sitesinden kopyala bilgiler yalnızca yayıncının izni veya kaynağına doğrudan atıfta bulunarak mümkündür. yasal gerekçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

44 − = 40