yatak odası için yatak baş

10 tasarım varyasyonları yatak odası için başucu masaları

Başucu tablolar mükemmel olmalı yatak odası her şey bir yatak odası iç birleştirilmelidir. Her mobilya fonksiyonel ve şık olması gerekiyor. Başucu tablosundan sadece yatağa yakın raflarında sığabilecek kaç öğe üzerinde değil bağlıdır, aynı zamanda izlenim ne tür bir bütün olarak tüm yatak üretecek. Seçilen temaya bağlı olarak odanın ve sahipleri tablolar kişisel ihtiyaçları boyutu farklı renk, şekil, boyut ve konfigürasyonda olabilir.

yatak odası için bir komodin Seçimi

Bu aksesuar seçimi - bu size gereken ne tür bir şey sonuna kadar açık değildir, çünkü basit bir mesele. Ancak, bir dizi özellik sizin için hangi tarafı tablo uygun belirleyebilir. Eğer komodin modeli seçmek için yardımcı olacak küçük testte bir göz atın.

Başucu masası ana yatak tercihlerine göre seçilen

sizin için uygun başucu masa nedir:

 • Sen klasik tarzın takipçisi, muhafazakar ve deneyleri sevmiyorum? Yani 2-3 Çekmece ve rahat bir çalışma yüzeyi olan 4 bacaklarına orta büyüklükte yatak başlığı eşleştirmek için bir tahta masa gerek.
 • Sen, genellikle bir dizüstü bilgisayar ile yatakta yatan, not almak, aynı anda 8 kitap okumak ve uyandıktan sonra anında uykudan bir kişi eskiz ister? Sonra çekmeceli bir sürü farklı organizatörleri ve iyi aydınlatma armatürleri ile çekmeceli küçük bir göğüs lazım. Eğer yeni ilham kaynakları için sonsuz aramalarda bir yaratıcı kişi iseniz, parlak renk ekleyin!
 • Ben düzenlenmiş enfes tarzı, zevk ve sadece yatak çalar saat ve bir bardak su yanında yer alıyor? kendi içinde tarzında harika bir dekorasyon olduğu tüm yatak yapılır edecek tabloyu seçin. Bu çalışma yüzeyi ile teçhiz edilmiş bir gerçek bir sanat nesne olabilir.
 • Hayatın değişken ve kolay? Eğer her açıdan evini süsler taze çiçekler, heykeller ve fotoğrafları seviyor musunuz? Düşük konsolda ekstra uzun tabloları seçin veya yatağın yanında küçük eşyalar için bile bir raf. Böyle seçenekleri dekoratif öğeler ve fonksiyonel birimlerin az sayıda yerleştirmek için en iyi çalışır.
 • Dünyadaki her şeyi sığdırmak için küçük bir yatak odası var? Sonra başlık ve her iki tarafta yatak çerçeveleme üstünde yer modüler depolama sistemi yaklaşacaktır. Bu durumda bölge komidin, dolap ve 1 sette çekmeceli küçük bir göğüs alacak!
 • Benim bir kabine elemanları, hem de tuvalet masası yerleştirmek istiyorum küçük bir yatak odası var? yatağın yanında yazılı veya tuvalet masası koymak için çekinmeyin. Multifonksiyonel kaliteli tablo zevk getirecek! Bu durumda, yalnızca bir zorluk vardır: yüksek yatak kullanımı kolay, yüksek masa, komodin için gereklidir.
 • Sen ve ortağın farklı ihtiyaçları ve yaşam tarzına sahiptir? komodinler birbirinden farklı, sorun değil! özdeş masa lambaları, resim ve çiçek saksıları kullanarak başucu bölgesini uyum sağlamaktadır.
 • Olağandışı bir şey sever misiniz, sizin algı iç tasarımı yeni deneyimler için aç? Bir komodin, bir tabure, bir merdiven, bir merdiven ya da süslü ahşap kutu olarak kullanın! Hemen hemen uygun boyuttaki herhangi bir nesne hasta yatakları dönüştürülebilir.
 • Eğer hatlarında provansalny rustik stil, konfor ve yumuşaklık sever misiniz? Ev yapımı tekstil ürünleri ve dekor kullanın. Kanca, kanaviçe, fırfır ve moda her zaman diğer sevimli küçük şeyler! Buna ek olarak, onlar mucizevi hatta en çirkin tablo dönüştürülemez.
 • Bir podyumu kurmaya karar? Böyle bir durumda, bir başucu masa ve ihtiyacınız olmayabilir. Yatak, bir podyum içinde paketlenmiş - gerekli tüm öğeleri yerleştirmek için büyük bir çalışma alanıdır - podyumun tüm çünkü, harika.

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak komodin ne tür düşünmek emin olun. Düzgün tabloyu seçilen - bu iş senin baş yardımcısıdır.

Ne yatak odasında komidin boyutunu belirler

Boyutlar bedsides tamamen bireysel, hem de stil ve ekipmanları seçilir. Oysa, uyum ve denge işlevinin bazı yasaların olmak için bir yeri vardır.

Stil ve ekipmanları komodin iç mekan kuvvetlice bağlıdır

Ne büyüklükte Başucu masası ilgili akılda tutulması gereken:

 1. komidin büyüklüğü tüm yatak boyutuna sıkı orantılı olmalıdır. yan duvar ve yatak arasında sıkıca duran büyük taş sığdırmak için çalışmayın. Daima mobilya parçaları arasında en azından biraz boşluk bırakın.
 2. Daha countertop için yükseklik yatağının yüksekliği ile örtüşmektedir. Bu tablonun rahat bir kullanım sağlayacaktır.
 3. lüks geniş yatağın, uyumlu görünüyordu seti için yarısından fazlasını bir metre ile baba genişliği yerleştirilmelidir. Aksi halde bu kadar büyük bir yatağın arka planda kaybolur.
 4. yatak daraltmak için ters prensibini çalışır. Büyük tablolar yatak ezmek. yarısından fazla olmayan bir genişliğe sahip bir model seçin. Ancak, bir istisna yapabiliriz: Uzun bir kol veya asılı raflar ayarlamak isterseniz, kendi uzunluğu yatağın görünümünü etkilemez.

yatak komidinli miktarındaki uyumu dikkat, mobilya parçaları birbirini tamamlayacak şekilde.

Dar başucu masa Odası: 30 cm genişlik

dairelerde Odaların büyüklüğü genellikle tatmin edici bir şekilde bırakır. Nedenle, rahat bir yaşam için gerekli olan mobilya tamamı düzenlemesi için minimum boşluk miktarını kullanmak gerekir.

1

Biraz boşluk yatak odası başucu masaları küçük kullanılabilir kaydetmek için

Dolap 30 cm genişliğinde - Bu en modern mobilya mağazaları sunabilir minimum boyuttur.

gerçekleştirir dar taş Ne stili:

Diğer üslup yönlere, ayrıca küçük bir genişliğe sahip bir başparmak kalkmak, ancak büyük olasılıkla bir ürün sipariş etmek zorunda kalacak. Bu stillerde ucuz hazır tablolar - bu karlı olmakla stil peşinde, uygun bir tarzda, aynı zamanda bir stand ve ucuz hale getirmek için bir yol bulabilir.

yatak odası için Beyaz başucu masaları

Beyaz - iç tasarım en yaygın renklerden biridir. O demode, her odada, sık sık beyaz süs parçaları bir sürü görmek gitmez. Neden beyaz komidin yapamaz?

Beyaz Başucu masası çok popüler

İç Yatak Odalı beyaz tablolar nasıl birleştirilir:

 1. başlık rengi. Bu en yaygın seçenektir. klasik ya da İskandinav iç için iyi.
 2. kafasına aksine. Ne zaman yatak odalarının huzur veren renk tonları, koyu başlık ve beyaz kaidelerden aksine oynayabilirsiniz.
 3. İkincil Renk. Beyaz perde ve duvar kağıdı şerit? Bu aksan vurgulamak için parlak bir taş seç.
 4. kabiniyle Dahil. İki nesne işlevsel amaç birlik andıran benzer renklere yapılan depolama sistemi.
 5. oda vermek için. Kar beyazı duvarlar ve zemin? iç tasarım sevgisini vurgulamak için maç için dolaplar seçin.
 6. sesi üzerine Ton. Özellikle İskandinav tarzı ya da stil beyaz bir vurgu ile minimalism monokrom çözeltileri ile karakterize edilir. Tek renkli beyaz yatak odası - rahatlık ve dinlenme koltuğu.

Beyaz renk yatak odası için idealdir.

yatak odası için cam başucu masaları

Cam sehpa - bu şık ve düzgün insanlar için oldukça pahalı ve muhteşem bir şeydir. Eğer çocuk veya hayvan evde yaşamak durumunda, dikkatli olun. Eh cam masa sıkın ve kaza kendinizi ve ailenizi korumak için deneyin. Bu noktada dışında, cam yan sehpa - Modern tasarımlı için lezzetli bir fikir.

Sahipleri yatak yaklaşacaktır Cam masa düzgün ve temiz kişi

Camın bazı tarzlarda daha uyumlu görünür:

Tablo cam yatak odası aydınlık ve havadar bir hale getirecektir.

yatak için yatak tablosu: 40 cm genişlikte

Genişlik 40 cm - kısıtlama olmaksızın herhangi bir tarzda bir başucu tablo veya raf için oldukça sindirilebilir boyutudur. Kabinin bu miktarın iyi bir çift kişilik yatak orta büyüklükte iyi gelecek bakacağız.

Modern pazar olan genişliği yaklaşık 40 cm bariyeri sunar.

küçük boyuttaki Çekmeceler bu ürünün piyasada yaygındır

Bu tablolar aşağıdaki parametreler tarafından ayırt edilir:

 1. renk;
 2. yüksekliği;
 3. varlığı ve kutularının sayısı;
 4. tekerlek varlığı;
 5. malzeme;
 6. şekil;
 7. tarzı;
 8. Asma veya zemin montaj;
 9. özellikleri ve dekor.

40 cm Dolap genişliği - Çeşitli stilleri ve yönlerde yaygın olan kompakt ve çok fonksiyonlu bir aksesuar.

tekerlekler üzerinde yatak odası için masası Başucu

tekerlekler üzerinde masası Başucu - inanılmaz derecede uygundur! Romantik bir akşam veya yatakta bir kahve için bir porsiyon tablo olarak kullanılabilir, kolayca temizlenmesi sırasında veya o sadece yorgun olsaydı tablo taşıyabilirsiniz! Genelde, tekerlekli bir tablo var için birçok neden vardır.

tekerlekler üzerinde Başucu masası yatak odası için çok uygundur

2 yolu olabilir tekerleklerde komodin alın:

 • oldukça büyük bir maliyet için mağaza tekerlekli masa satın alın.
 • Kaydedin ve kendi ayaklarına tekerlekleri sıkın.

komodin her türü için tekerleklerin bağlama kendi görüşlerini uygun. dikkatli olun.

Biz kendi elleriyle yatak odası için komidin yapmak

Komidin rolü yatak düzeyinde küçük bir çalışma yüzeyi olan herhangi bir şey yapmak olamayacağı açıktır. Nedenle, hurda malzemelerden kendi komidin yapmak kolaydır.

Yatak baş kendi başlarına hurda malzemelerden yapılabilir

Ne öğeleri bir komodin oluşturmak yararlı olabilir:

 1. Ahşap kutuları. Renk, zalakiruyte, ayakları üzerinde koymak veya başka bir şey yapmak. grunge tarzında bir komodin olarak tasavvur sanki bu güzel öğe oldu.
 2. Alçıpan. bu malzeme yapılamaz itibaren, belki de sadece diğer kişi! Alçıpan, tamamen herhangi bir tablo veya hatta bir başucu raf oluşturabilirsiniz.
 3. Çanta ve bavullar. özgünlüğü ile herkesi şaşırtacak yatağa yakın birbirine, ve başucu kompozisyonuna bazı renkli valiz koyun.
 4. oyuncak ya da giysi için Kutu. Çocuklar büyüdü ve geçmişin gövde şey malzeme gizleme alışkanlığı? ev sandıkları imha için acele etmeyin! Büyük iç çamaşırı kutuları yatak odası yaratıcı iç mükemmel oturacak.
 5. Namlu. Bu sadece deniz, İskandinav tarzı için bir nimettir, hem de bir çatı tarzıdır. yatağın yakınındaki güzel lob hep macera ve seyahat atmosferini naveivaet olacaktır.
 6. Portatif merdiven. Küçük kütüphane merdiveni vazolar, kitap ve gözlük yerleştirmek için son derece uygundur.
 7. Bir sandalye veya tabure. aramızda kim için lanetli değil "nastulnye dolapları?" Tüm zamanlar başka amaçlar için oturma alanları, bu nedenle tasarımcılar kuralların çoğu bir alışkanlık hale getirmek ve yatağın yanında küçük bir tablo olarak bir sandalye koymak için bir yol geliştirdiler.

Hayal gücünüzü kullanın ve hurda malzemelerden kendi tasarım komodin olun.

Seçimi komodinler Yatak Odası (video)

Yatak odası için komodinler öğelerin en çeşitli bir cephanelik içerebilir: fotoğraflar, ekipman, kitaplar, dergiler, dekor ya da bitkileri. başka bir masaya daha iyi ne sorusuna tek yanıt yoktur nedeni budur. Dikkatle özellikleri, sizin için bir komodin gerçekleştirmek gidip istediğiniz gibi olduğundan modelini seçmelisiniz ne olduğu sorusunu, inceliyoruz.

Yatak odasında Fotoğraflar komidinli oluşturulması

Birçok yatak odası için başucu masaları Odanın döşenmesinde önemli ve yararlı unsur olduğuna inanıyoruz. Bu durum, bu tablolar çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için, oda süslemeleri, iç tamamlayacak izin çok doğru bir karardır. Bunlardan dolayı, seçim onların çeşitleri ve özellikleri daha ayrıntılı olarak bugünün materyalinde bahsedeceğiz.

Öncelikle, niçin yatak odası yataklı tabloda bu gerekiyor.

Odadaki var kesinlikle giysi ya da iç çamaşırı kategorilerine ait olmayan bir çok şey vardır. değil en iyi seçeneği - Yani bir çekmece veya dolap içinde saklayın. Başucu masaları çeşitli roller oynamaktadır:

 • depolama veya yerleştirme çeşitli nesneler, şeyler için kullanılır. Bu bir kitap, çalar saat, gazeteler, favori dergiler, yatmaya gitmeden önce yapmanız sizin hobi ilgili ürün olabilir;
 • Genellikle yataklı masa o, bu kozmetik, takı ve kişisel hijyen ürünleri yerleştirilir olduğunu bir tuvalet masası olarak hizmet vermektedir;
 • Bu tabloda bazı iş, yemek yemek;
 • TV veya ev bitkileri yerleştirmek için yatak tarafı tablolar Araçlar olanlar vardır.

Ne olursa olsun komodin yatak odası için özel olarak gerçekleştirecek özelliklerin, gerekli ve odada bazen çok yararlıdır. Yani değmez terk. Önemli olan o yatakta erişime engel olmamasıdır.

Ne zaman odanın alan etkileyici, tam kullanımda istediğiniz mobilyanın tüm söndürmeye mükemmel fırsatlar var. yatak odası sınırlı olduğunu ve metrekare küçük bir miktar tahsis edilir altında ..en dikkatle mobilya her parça düşünmek zorunda.

Bu durumda olduğu gibi bir başucu alanı ile yapmalı? komodin Terk gerekli değildir. Ama akıllıca gereklidir kullanın. Biz bazı yararlı tavsiyeler verir.

 1. Çok yönlülük. telefonunuza veya tabletinize için makyaj, aydınlatma, pil şarj cihazı kendini yerleştirmek için - Masa mükemmel çoklu amaçlar için kullanılabilir. Yani dördün çok daha bırakır bile, bir yatak odası alanı kurtaracak.
 2. İlaveler. Alan çok küçük ise, o yatağın yanında yatak odasında masanın yanında birkaç harici raflar kullanarak. mamul alıp veya Tasarım komodin altında kendi ellerini üretmek mobilya ve yapı malzemeleri alanında günümüzde göz önüne alındığında, zor değildir.
 3. Lambayı taşıyın. Genellikle başucu masaları lambaları alınır. Yatak odası başka şeyler yerleştirmek için tabloları kullanmak daha küçüktür Ama eğer, bir lamba duvara asılı. Bugün, çarpıcı duvar başucu lambaları büyük bir seçim.
 4. simetri atın. Bir şekilde, başucu masaları koymak eğer, emin olun inanılmaktadır iki - yatağın her iki tarafında. Bu, gerekli simetriyi elde edilir. Bu büyük yatak odası için de geçerlidir. Ama uzay oldukça küçük, yalnızca bir tablo ise. Bu asimetrik yatak odası yapacak kendi içinde çok özgün ve çekici.
 5. Birleştirin. You kimse başucu masa çalışma alanı veya kendi hobi için bir yer haline yasaklamaktadır. Kabine bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar yerleştirilebilir günü, çizim, dikiş, örgü için tüm malzemeleri koyun. Her şey bir favori hobi veya tutku var mı, sen yatmadan önce ne bağlıdır.

Yatak odanızı hazır iç tasarım gereği üzerinde büyük ölçüde odaklanmak, komodin seçimi. Yani, mobilya odanın tarzına uyması gerekmektedir. Bu tabloda olmadan da çıkacak. Ve olumlu yönde.

 • Yatak odası geçmişin bir dokunuş ile Klasik bir stile Retro falan dizayn edilirse, o zaman başucundaki ahşaptan yapılmış olmalıdır. Bir kare, yuvarlak veya dikdörtgen oluşturacak seçin. Bu, tüm tat ve mobilya parçasının yerleştirilmesi için kullanılabilir boş alana bağlıdır;
 • Stiller seksi ya Neoklasizm yatak odası ayna veya cam komodin varlığı kabul edilir, neobarokko;
 • iç doğu yönü seçimi, Arap tablolar tercih etmek gereklidir. Onlar bu tarz büyük özelliklerini vurgulamak;
 • yüksek teknoloji veya minimalizm Hayranları plastik versiyonlarına dikkat etmelidir. Sadece aynı anda gösterdiğinden emin olun yüksek düzeyde plastik kalitesi;
 • Modern çözelti - doğal malzemeler, deri veya bir ikame ile kaplanmış olan bir tablo.

yatak odası için mobilya seçimi, birçok eğilim bugün gerçeği ile yönlendirilir. , Fotoğraf, çalışma katalogları bakmak şehrinizdeki mobilya mağazalarında mevcut seçenekler bakmak için emin olun. artık yaygın popüler online alışveriş olduğu gibi gerekli değildir sınırlıdır.

Böyle masalarda orada çok sayıda varyantlar yatak. Ama tam da seçim çok çeşitli çünkü karmaşıktır. Çünkü diyoruz süslemeleri ve yatak odası tamamlayacak edebiliyoruz en yaygın kullanılan seçenekler komidin, tanıma.

 1. tekerlekler üzerinde. Modern ve sıradışı. Bu tablolar kolayca iyi TV izlerken yemek yemek için kullanılan, yerden yere taşınabilir. Ama halının hareketiyle sorunlar olabilir. alış önce, tekerlekler iç malzemelerini zarar vermez emin olun.
 2. Dövme. Metal her zaman takdir ve iyi iç algılanan etti. Onlar herkese değil gelemez çünkü bu, yatak odası için başucu tablolar için pahalı seçeneklerdir. Artı mükemmel tabloyu uyan bazı iç tarz gerekiyor.
 3. Beyaz. Bunlar farklı malzemelerden yapılmış çeşitli şekiller olabilir. Burada, ana renk. Sadece iç nazik tonları için uygundur.
 4. Komidin, sehpa. bunların üretimi için kullanılan her türlü malzeme, inanılmaz şekli vardır. Her kullanılabilir alan ve size yatak odası için başucu masa satın harcamak istediğiniz bütçenize bağlıdır.
 5. Kompakt modelleri. Onlar az yer kaplar, düzgün ve şık görünüyor. eşyaların için küçük bir boşluk - Ama bir dezavantajı var. birçoğu, ve küçük bir masa varsa, kirletme etkisi yaratacaktır.
 6. Katlanabilir masalar. Pratik mobilya tercih edenler için mükemmel bir tasarım. tablo genişlemesinin hobiler, yemek için ya da iş için kullanılabilir.
 7. ayna ile Fonksiyonel yataklı tablosu. nesnel nedenlerden mükemmel bir tuvalet masası vardır isteyen kadınlar için bir çözüm, fakat bunu satın alamazsınız. Burada ayna ile tam bir komodin yardımı, gelir.

Soru basit değildir - tüm Bununla seçin. Fakat birçok zevk dikkatle kendi, benzersiz tasarım kendi yatak oluşturmak için her bir mobilya parçası seçmek için.

Yorum yapmak için giriş yapmalısın.

MirTesen

ELLER - OPERASYON, SOUL - FESTİVALİ

Başucu masası: En yatak odası için 37 serin fikirler

Sonbahar. Bir kitap ve içme kakao ile yatakta yatmak - Ben rahatlatmak istiyorum. Eğer uykuya dalmak önce, kullanışlı bir başucu masada bir bardak koydu. Yani şimdi içimde sadece başucu masaları, komidin, raflar ve ilgileniyor. değerinde bir süre yatak odamda, ev ısı konsepti ile kombine edilemez cam ve metalden yapılmış bir hantal bir nesnedir. Ben elleriyle mükemmel tabloyu oluşturmak için fikirler için Internet arama karar verdi. Bu sadece ve bütçe arzu edilir. Eh, en ilginç seçenekler sizinle paylaşmak.

bir başucu masa haline hakkı için ilk yarışmacı - ahşap bir kutu:

Onunla rekabet etmek kardeş örgülü:

onarım veya inşaat Cottage - Böyle mobilya malzemesi, kiler. derste kesinlikle her şeyi gidebilirsiniz. borular:

Bu arada, burada bir lamba ile başka ilginç seçenek dernek tablo var:

süslemek için üzgün değiliz O şeylere dikkat edin. bir buzdolabı veya kemirgenler için eski kafes (olmadan bir kemirgen) kafes:

Hayır daha az eski bavul:

hatta okul kütüphanesinde almadı ders kitapları:

Meçhul belge sahibi + çocuk blokları:

Tabii ki, yeni mobilya eski mobilya yapılabilir! zevkle Başucu masası başucu rafları ile kaybolur:

Yalnız sandalye ve tabureler:

Progam tabureler ek raf oluşturur sicim, örgülü: harika bir fikir, ne Bakın:

Ve bir tablodan kadar iki komidin yapabilirsiniz:

Burada sadece bu seçenekler tablolar, merdiven fethetti:

tablo hiçbir yerde koymak için ise, başucu raf gibi olacak:

Bu arada, burada böyle bir gizli sabitleme raflarda birçok seçeneğinden biridir:

Seçenekler basit göründüğünü, ancak bir saat içinde yapabilirsiniz:

Çok az boş alana sahip olanlar için Mikro raf:

Ama birdenbire o pembe tabloların kayıp kutu neyi bulursa

Eğer orada sadece raflarda için oda, ama masanın azına kabul etmiyorum:

İşte güvenilirlik açısından beni oldukça şüpheli görünmektedir seçenek vardır, ama sağ fikri var olmaya:

Yine de kendi ellerini yapmak kolaydır sehpalar, bir kaç varyantını göstermek istiyorum:

Umarım bu fikirlerin bazı yararlı olacaktır. Ben kafes kemirgen bir varyantını seçti!

İlginiz için teşekkür ederiz ve yaratıcılığınızı tadını çıkarın.

yazıya Tepkiler

Yorumlar

Tepkiler Yorum yapmak

Tepkiler Yorum yapmak

 • © 2007-2018. malzemelerdir referans siteyi kullanma "DIY" zorunludur

Hesabınızda yana şüpheli etkinlik kaydedilir. Gerçekten sen o güvenliğiniz için, emin olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = 7