yatak tonu

Pastel renkler - herhangi bir renk atıldı?

Pastel renkler - sessiz tonları bir palet - bizim görünümünde tazelik ve hafiflik ile ilişkilidir. Hatta kadınlığın ile.

Bu nedenle, pastel renkler - ne renk? Bu leylak gibi çok yumuşak tonları, açık mavi, sarı, şeftali, nane, soluk pembe soluk var. Bunlar herhangi bir rengin bembeyaz rengi seyrelterek elde edilir. Renklerin Aralığı çok geniştir: Neredeyse şeffaf zengine.

pastel bütün tonları birbirleriyle, hem de beyaz ile mükemmel uyum. Doğal ve doğal renkler ile doymuş olan renk gölgesi, örneğin, mavi ve yeşil ve birbiri ile hemen hemen herhangi bir pastel tonlar en iyi kombinasyonu elde edilir. renk aralığına bitişiktir üç pastel tonlar, her zaman için bir kazan-kombinasyonunu oluşturur.

Pastel renkler - bu iç ne var?

Mütevazi ve basit pastel tonlar bizi sıcak ve soğuk tonlarda renklerin çeşitliliği iç oluşturma yeteneği verir. Önemli olan hesaba ışık tüm nüansları, pencerenin, ışık ve gölge oyunundan güneş ışınlarının almak. Örneğin, yaygın eşit aydınlatılması ile pastel renkler gölge gibi daha karanlık çok parlak görünüyor.

pastel tonlarda iç esnektir. Bir yalnızca bazı süslemeler rengini değiştirmek veya mobilya yeniden boyamak için - ve oda öğrenmek olmayacaktır.

Kural olarak, tüm unsurları iç tasarımcılar farklı renk segmentlerinin eşit doymuş renkler gerçekleştirmek için tavsiye edilir. Çok parlak bir renge yanına koydu çalışırsanız o bir "rastvoryatsya9raquo düzenlenen çünkü pastel durması, algılanmak; Havada. pastelnyy9raquo" bir taze not tanıtımı rağmen; dekoratif süs veya bir mobilya parçası zıt örneğin şeklinde, iç, zarar vermez.

Bu renkler rahatlamasına yardımcı

Böyle krem, lavanta, kum, krem ​​olarak Sakin ve değerli tonları renk terapisi anlaşılması tasarımcıları kullanmak ister. Bu pastel renkler sonra hafiflik, saflık ve hafiflik atmosfer yaratır. Onlar sadece yatıştırmaya ve dinlenmek, aynı zamanda, gerektiğinde bir çalışma uyumu, yaratıcılık ve yaratılış içine nağme yardım etmemek.

Pastel renkler - bu bazı kıyafetler var?

pastel takım hemen hemen herkes çeşitli tonları. Her ikisi de günlük etkinlikler için ve akşam şenlikleri için uygun farklı görüntüler oluşturmak için kullanılabilir.

giysiler içinde moda pastel renkler arasında kum, buz mavisi, fıstık, ışık mercan tespit edilebilir.

Şık pastel tonlar süt rengi ile birleştirdi. Onlar beyaz ile mükemmel gidin.

1

Ve hatta siyah renk böyle karamel gibi pastel tonları seçebilirsiniz. Sadece gölge ışık gömlek ya bluz ile siyah pantolon veya etek. Bir yaz akşamı bir küçük siyah elbise bir ceket pişmiş toprak giymek uygun olacaktır.

Moda değişir eğilimindedir, ancak yaz renklerde sık kıyafetler kuşkusuz pastel renklerdir. Ustaca birbirleriyle veya daha canlı renklerle farklı tonu pastel birleştirerek, yaz ilginç görüntüler oluşturabilirsiniz. Örneğin, pastel renklerin sıcak ve soğuk tonları birbirleri ile iyi uyum olduğunu gözden kaybetmek asla, doğal ve organik bakmak. bej, süt ve krem ​​rengi tonlarında bir elbise hafta içi bahar havasında damla verecektir.

Bu nedenle, pastel renkler - ne renk? cevap kısa - Bu beyaz seyreltilmiş spektrumu, ana renkleri vardır.

Ne tonu (renk) pastel vardır? pastel Ne birleştirmek?

Pastel renkler aynı pastel ile ya da değil birleştirilecek var?

Bir pastel ait olmayan isim renkleri nedir?

Bir dilde Pastel renkler meslekten olmayan - bir sessiz, yumuşak, kremsi.

Onlar giyim tasarımında kullanılan ve benzersiz iç oluşturulmasında edilir.

Her gölge kendi adını ve amacı vardır.

Bu müthiş - böylece şeftali, krem, nane, gök mavisi ve.

Tüm tonları özgünlük ve doku uygulamaktadır.

Pastel renkler nazik, yumuşak, hafif gölgeler olduğunu. Orada parlak renklerin bir sürü vardır, ama hepsi değil pastel çağrılabilir.

mavi, yeşil, kırmızı, siyah, vb: Pastel renkler herhangi boya elde edilebilir, onarımında, örneğin, baz boya almak ve daha hafif gölge, beyaz daha beyaz eklemek olsun: mavi, açık yeşil, uçuk pembe, gri, vb Onlar bu renkler dinlenmek, tam tersine, gözlerini yormazsak, sıcak veya soğuk olabilir.

Mükemmel şart olmamakla birlikte birbirleriyle, beyaz renk ile ve büyük bir kombine ilgili, her zaman bunların en başarılı kombinasyonunu bulmak için denemeler gerekmektedir.

Birkaç pastel renkli odanın Bu kombinasyon bahar neşeli, kolay nezhno- arar:

Pastel renklerin kombinasyonları için daha Ve birkaç seçenekleri:

sessiz ve nazik Yatak tonu -Yumuşak. dokusal iç temiz görünüyor ve her zaman insan konfor ve rahat bir ruh hali için poz. pastel tonları sıcak ve soğuk renkler olabilir. Tüm nyuansy- aydınlatma, güneş ışınlarının yönünü Onarırken ana şey düşünmeye. Başka bir renk ile beyaz birleştirmek İyi, özellikle keten soğuk tonları ile, şefkat verecektir.

Tüm olası renkler mevcut pastel olduğu gibi pastel renkler içermez belirleyin. pastel renkleri farklı açılardan farklı tonlar dönüşebilme yeteneğine sayılabilir. Küçük ya da yumuşak bir kalem şeklinde gelir kuru, yağ, mum,: pastel teknoloji materyallerin bir gruptur. bumage.Bumagu ağırlıklı kaba genellikle göreve gelen bir renk, yani içinde renkli Boya. K. genellikle fırça darbeleri ile gösteren kağıt rengi çizim rengi oyunu ekleyerek uyguladı.

pastel renkler - ile elde edilen bu ton, Beyaz karıştırılması ve başka bir renk. Biz, örneğin, mavi bir renk alır ve beyaz biraz eklerseniz, maviye döner. mavi beyaz eklemek eğer, bu soluk mavi dönecek - Bu pastel tonları biri olacak.

Bunlar, beyaz, hem de kendi kardeşleri ile koyu renkler ve tonları ile de birleştirir. böylece kırmızı ve - Örneğin, yumuşak pastel yeşil rengi yeşil, uçuk pembe ile kombine.

Yatak tonu veya renk - o zorlukla renk işareti pazarlık ettiği en parlak renktir. onun sayesinde çünkü Onların ana bileşeni, beyaz, ve onlar diğer nepostelnyh renkler elde edilebilir.

Ve isimlerini nelerdir: Yumuşak fıstık gölge ve renk tozlu vb gül ve.

Pastel renkler ve tonları:

kıyafetler Yatak renkler:

Ve bu pastel tonlarda mutfak:

yatak renkler (veya renklerde) Yaşamak:

Pastel renkler, yumuşak ve parlak renkler ve bunların tonları olduğunu. Tüm süt tonları soluk - - pastel için aşağıdakileri içerir pembe veya soluk -, pembe soluk - mavi veya hafif - mavi, şeftali rengi, vanilya rengi, nane, soluk - leylak, açık - sarı.

Bu renkler çok iyi siyah ya da soğuk bir sıcak renk ile birlikte - yani turkuaz bej.

Pastel nokta - beyaz pigment 12 renk herhangi birinin ilave edilmesinden sonra elde edilen bu renk tonları. Onlar çok doygun renklere neredeyse şeffaf arasında olabilir. pastel tonlarda için herhangi bir rengi kullanabilirsiniz ancak tonları arasında keskin bir ayrım olmadığı renk gamını izlemek için yerinde olmalıdır.

Pastel renk - rahat, seyreltilmiş gölge.

Pastel renkler renk beyaz seyrelterek edilmektedir.

  • Kırmızı mercan rengi yapılabilir.
  • Yeşil - kireç.
  • mor Of - mor, vs ...

Her renk pastel renkler bir çeşitlilik vardır.

pastel By tonları renklerin bir yeri vardır. Onların sayısı gibi renkleri içerir:

Pastel renkler - bu ne var?

Sanatsal resim rengi

pastel tonlarının çeşitli

Kahverengi - oldukça evrensel bir renk. aksesuarların doğru bileşimini toplarken hem alabilir.

İkinci sezon için kıyafetler Nane rengi tartışmasız eğilim ılık ilkbahar-yaz dönemidir. Modaya her tonu.

tüm mükemmel hale getirilmiş estetik duygusu, var, kabul ediyorum. Birisi zihinsel yetenekli gibi görünüyordu.

onlar vurgulamak ve vurgulamak için karlı olması gerekiyor, ancak Büyülü yeşil gözleri kendileri çekici ve güzel. yardımıyla.

Kahverengi gözlü kız iris bu renk tonu almak için en kolay olduğu için, göz makyajı yapmanın en kolay yolu. I.

Günün Tüm iyi kez)))

Okuduğum okuyun. ve herkes doğru ve metresleri ve eşleri, yani evli benim hikayem, 10 yaşında idi bulunuyor üç çocuk, hayatı, bakım vardır ve bir çift bile konuştuk ile)) yürüyüş için genel olarak çok var olduğunu düşünüyorum, bütün kalabalık (I itibaren bir bayan vardı kız sözde idi çok) daha sonra gitti aradım kaç kez geldi, ama kaç gözyaşı, ben yürüyüş için çok no..ya, geceleri uyuyamadım, ama o bana güzel olduğumu biliyorum ve spor salonu olmadığını, karşılamak için korkuyor vs, bende bile tek adam aşkı.

izlerken saatlerce oturup zerkala.nechego uzak ve - Aynaya bakmayı kes ve yaşam hızla kendilerini naladitsya.posmotreli.

onlar suçlu hiçbir şekilde çünkü benim sevgili adam tanışın 34 yaşında, yakında 40 oğlu ile evli ve çocuklarım 35 ve 38, sadece birbirimizi seviyoruz ve diğerleri mutsuz istemiyoruz

Merhaba ben bir eğri şekle sahip, onları Kemiririm ve onların beni otrostit söylemek memnun etmek istiyorum

Merhaba, ben 3 gün geçtikten Düşük, karın ağrısı vardı, ilaç? Ne yapacağını naznachali.Podskazhite değil doktor için bir hafta sonra kaydetmek için.

Ne kadar uyumlu öğrenmek için adınızı ve onun seçtikleri birinin adını girin:

aşçılık
aşk
ana sınıfları

Telif hakkı 2011-2016. Tüm hakları saklıdır.

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca Site yönetiminde anlaşmada izin verilir.

Eğer telif hakkı veya Rusya Federasyonu'nun yasayı ihlal eden web malzemelere bulursanız, lütfen bize bildirin. Biz hukuk ve diğer insanların işine saygı ve tüm gerekli önlemleri alır. Web sitesinin bazı maddeleri yasal yaşın altındaki kişiler için uygun değildir maddeler içerebilir. 18.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 3 =