yazlık Fotograf Avlu

ülkede güzel rekreasyon alanı oluşturun - veranda donatıyor

o en veranda - Evde aile ya da gizlilik için tasarlanmış küçük döşeli açık hava avlu, bitişiğinde.

Bu ad İspanyol dili ile bize geldi ve sanat kendisi tasarım antik ve ortaçağda kökleri ve avlusu.

O zaman bile, avlular güzel şarkı kuşlar, peluş halı ve minderler ile muhteşem çeşme, pahalı vazo, şelaleler, hücreleri çarptı.

Dacha genellikle veranda bu tür inşa:

 • bir L- ya da evin U şeklinde bir plan açılı yapı;
 • Evin arka duvarı;
 • balkon;
 • katmanlı;
 • veranda-solaryum;
 • girişinde tören veranda;
 • barbekü ile veranda;
 • romantik veranda;
 • diğer türleri.

kendi elleriyle yapılan Avlu - Videonun fotoğraf ve açıklaması.

Bu binalar arka duvarı boyunca yer almaktadır. bir apartman olmadığı evlerde, ancak birkaç için, mümkün evin çevresini genişletmek için yapar binanın bir avlu çevresini oluşturur.

Tüm dairelerin sakinleri dinlenmek için kendi özel bir yere sahip olabilir Yani. L-veya evin U şeklindeki planıyla açısal veranda çeşitli şekillerde korunmaktadır olmasının yarattığı gizlilik atmosfer.

1

fotoğraf L şeklindeki verandada - en popüler türlerinden biri

köşeye aksine, veranda arka duvarı sadece bir tarafta korunur. bahçe tasarımı unsuru oturma odası erişim, ofis ve hatta yatak odası ile mümkündür planlayın.

Yani taze hava ile oda doldurmak mümkün olacak, bu özellikle doğrudur olduğunda odanın küçük bir alan.

Site yeterli alan yoksa, o zaman mükemmel bir seçenek, bir çok düzeyli veranda olurdu. Aynı zamanda cephesi için büyük bir dekorasyon olacaktır.

Böyle bir yer bitkileri dikildi ve hatta güneşlenme edilebilir. Ama çatıda veya büyük balkonda veranda yapımı öncesinde, teknik tarafı ile inşaatçılar danışmalısınız.

Ayrıca havuz kenarında bir veranda-solaryum yapabilirsiniz. Güneş ışığı nüfuz mümkün olmalıdır, bu nedenle, çok fazla kapak çardak olmamalıdır.

ön bahçesinde önceki rolü çiçek yatak ya da küçük bir bahçe, ama bugün olarak görev ise bu rolü tören verandada fazla ilgilenmektedir.

Bir güzel dağ bahçesi, zarif kaldırım döşeme, şık ve modern eskrim, minyatür çeşme, şömine ve dış diğer estetik unsurları zarif ön kapı süslüyor.

Onun yazlık, veya kır evi, veranda oluşturmak için, öncelikle onun atanmasına ilişkin karar vermemiz gerekiyor.

Bizim fotoğraf galerisinde yazlık güzel veranda:

Örneğin, bir gizlilik gizlenebilir, romantik bir akşam yemeği, aile toplantıları veya büyük şirketler için bir platform olabilir. Sonra, bizim tatil beldesi ve büyüklüğü avlu konumunu belirler. Biz malzemeler, mobilya ve dekorasyon seçin.

yazlığınızdaki vurgulamak barbekü ile bir veranda olabilir. Özellikle uygun olduğu küçük bir aile olarak zemin ve nerede şehirden kaçıp bir sürü var geniş açık alanlar, ve arkadaşlarının neşeli şirketi.

Hatta açık fırın inşa edebilirsiniz ve sonra olmak açık havada, pişirmek mümkün olacak.

Açık fırınlar ve barbeküler Özel projelere göre yapılır, böylece herkes sizin peyzaj tasarımı için mükemmel bir seçenek bulabilirsiniz.

barbekü ile veranda

aşk açık verandada akşam yemeği için harika bir yer romantik bir tarzda yapılır.

Dim ışıklar, mumlar, zarif yıldızlı gökyüzü ve sakin müziğin alevleri titreyen - o romantik bir akşam yemeği için sıcak ve rahat bir ortam yaratabilirsiniz?

cennet Bu güzel bir parça sadece günlük iş bir mola değil, aynı zamanda, örneğin, çok sevdiği bir teklif yapamaz.

romantizm Bölgesinde için

Opsiyon veranda dekor büyük ölçüde sitenizin peyzaj tasarımının yanı sıra stil, onun büyüklüğüne bağlı olacaktır.

Ama herhangi bir tasarım muhteşem çiçekler ve zarif çalılar, küçük kozalaklı, konteynerlerin bitkilerle ve benzeri ile desteklenebilir.

Bu dekor öğeleri Konumlandırma yayılmasında veya veranda kenar olarak olmalıdır. Böyle sabah şan, yabanasması, saksılara ateşli fasulye veya çiçek gibi üzüm olmazdı Çok güzel.

Küçük bir veranda dekor için rattan veya hasır, ahşap banklar, bir masa, bir taş şömine harika bir seçenek hasır mobilya olduğunu. Bu tasarım, ev benzeri bir atmosfer tercih edenler için uygundur.

Ama villa veya tatil ev çağdaş bir tarzda ve daha sonra veranda tarzı ile uygun olmalıdır eğer.

keyiflerini Let

geri kalanı için bir köşe oluşturmak için ipuçları

Ana noktaları dikkate değerdir:

 1. o yazlık veranda alanında yer alacak yere bağlı olarak, Zemin doğal taş, çakıl minderinin yapılmalıdır (Veranda doğrudan zemine ise) veya ahşap döşeme (çatı ya da balkon yapılar yerleştirirken). Bir rekreasyon alanında Seçenek çimler de olmak için bir yer vardır, ancak çimlerin üzerinde sürekli yürüyen bir sonucu olarak o çekiciliğini kaybedecektir.
 2. rahatlama ve konfor için temel oluşturur mobilya. Bu nedenle, sadece uygun ve rahat mobilyalar Döşeme deneyin. Rahat yüksek sandalyeler, lüks koltuklar ya da küçük bir kanepe olabilir.
 3. Açık ocak, şömine veya barbekü Bu alanda çok yararlı olacaktır. Eğer açık havada yemek yapabilirim Yani eğer, tatil daha ilginç yapabilirsiniz.
 4. Ayrıca ayarlayabilirsiniz şişirilebilir veya kare havuzu.
 5. Komple iç veranda bahçe figürler, küçük çeşme veya bir akıllı saksı.
 6. Aydınlatma rekreasyon alanı Ayrıca önemli bir rol oynar. Işık (parlak veya loş) seçilebilir, böylece onu yapın.
 7. sivrisinek gibi rahatsız edici böcekler önleyebilir açık havada kalanı, o yana bakım bu zararlılara karşı korumak için alınması gereken.

Yüksek kaliteli aydınlatma - değil bir heves, ama bir zorunluluk

Kendi ile Dünya üzerinde bir cennet oluşturun

Böyle bir plana bağlı kalmalıdır kendi elleriyle ülkede bir veranda oluşturmak.

ayrıntılı video talimat - sıfırdan yazlık bir veranda nasıl oluşturulur.

İlk kat için malzemeyi seçmek ve dekor düşünüyorum.

kolay seçenek bahçesinde doğal veya yapay taş, ahşap, kaldırım döşeme, tuğla veya zemin kaplaması bir teras alanı olabilir. malzemelerin kombinasyonu çok orijinal bakacağız.

gölgelik bir bez olabilir veya ahşap bir çatı kalın olmadığından. Yerde doğrudan monte Rahat mobilya, fikstürler, biraz çiçek dekor - ve alan tam oturan! Daha detay oluşturma tüm adımları düşünün.

Yaz havuzlarında kullanılan skimmer, - temizleyici nedir? Nasıl yapmak ve kendi elleriyle havuzları için skimmer yüklemek - fotoğraf ve video ile talimat.

Birincisi, araçları hazırlamak: bahçe tırmıklar, kürek, lastik tokmak ve bir dize (sitenin sınırlarını belirlemek için) (taşlar uygun gerekecektir).

veranda düzenlemesine eserlerin ilk aşaması sitesi hazırlıktır: alanını işaretlemek ve toprağın 15-20 cm kaldırın.

Eğer kaplamanın seçilen türde kurulumu için talimatlarına uygun olmalıdır böylece Ama farklı döşeme malzemeleri için sitenin özellikle hazırlık da farklı olacaktır. kum yatağı dökün, kum ve Nemlendirici tırmığı veya özel mala sıkıştırılmasına neden olur.

kaplama tabanlar, su drenajı için küçük eğime gözlemliyoruz.

Bitmiş kaplama kum ile serpilir ve dikkatli bir şekilde boşluğu doldurmak gerekir. Daha sonra fazla kum çıkarıldı ve ped suyun kendisi dökün olmalıdır.

Bir veranda Dekorasyon

luxuriantly yeşillik çiçek açan bir rekreasyon alanı süslemek için emin olun. Parlak renkli çiçek yatak sadece avlunun estetiğini vurgulamak değil, aynı zamanda doğa ile uyum getirmek değildir.

Parlak çiçek, uzun boylu standları veya yetiştiricilerinin çiçekler sadece lüks bakacağız.

ayrıca yağmur ve güneşten veranda koruyucu bir işlevi yerine edecek şemsiye, tenteler ve saçaklar, kullanması gereken bahçesinde dekore edin.

Şimdi seçmek ve düzgün mobilya düzenlemek zorunda.

mobilya seçerken onun çok pahalı seçeneklere tercih vermek gerekmez, dış ortamlarda da sürekli varlığı sonunda formlarını kaybedebilir gerçeğine yol açacaktır çünkü.

Sen dallar, ahşap banklar, sandalye ve masa yapılmış hasır mobilyalar kullanabilirsiniz. Burada İlgili hatta bir şömine ya da açık fırın olduğunu.

Mobilya ve miktarın türü hedef veranda dayalı seçilmelidir: aile toplantıları için veya arkadaş büyük bir grup ile bir toplantı için.

Evi önünde Ülke alanı veya veranda büyüyen sebze ya da çiçek yatak düzenlemesi için değil, aynı zamanda eğlence için bir alan olarak değil sadece kullanılabilir.

Dinlenmek için bir yer - boş alan sandalyeler salıncaklar, kameriyeler, pergola ince veya hatta bir tablo bahçe kurmak için, o zaman o bölge güvenle bir veranda alanı çağrılabilir.

Avlu Havuzbaşı

Böyle bir yapı bütün aile için ya da arkadaşlar büyük bir daire için, iki kişi için tasarlanmış olabilir. Seçenekler dekor veranda alanı o kadar çoktur ve tüm imkansızdır olarak görüyoruz. Herkes kendi zevkleri, ihtiyaçları ve fırsatları üstlenmek zorundadır.

yazlık güzel veranda: inşa etmek ve resmileştirmek nasıl

İlk veranda Akdeniz ülkelerinde daha eski kez inşa etmeye başladı. Ardından alan yeşilliklerle süslenmiş binalar arasında rahat bir avlu olduğunu. Şimdi aile veya arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz ülkedeki veranda oturma alanı denir. uygulamada gösterdiği gibi, zor değil, kendi elleriyle yazlık veranda olun.

veranda ve nereye yerleştirilir nasıl etkiliyor

Evin Teras tahtadan inşa edilecek zorunda değildir. dinlendirici ve eğlendirici için eve bitişik döşeli bir alan - Akdeniz ülkelerinde eski çağlardan itibaren yaygın veranda olduğunu. Genellikle veranda plastik masa ile çok küçük, kiremitli alan ve sandalye bir çift gibi görünüyor. Tarh, göletler, pergola ve kalıcı mobilya ile çok katmanlı veranda da vardır. Ancak, aslında, ve başka bir durumda, veranda - bu bir bahçe ile ev bağlanır ve ikisi arasında bir geçiş bölgesi olarak işlev görür, "açık havada oda", rekreasyon bütün aile için favori bir yerdir.

Avukatlık cihazını kendi elleriyle kullanmadan önce bahçedeki veranda cihazını kullanmaya başlamadan önce, ne için kullanacağınızı düşünün, döşeme için uygun form ve materyalleri seçin.

Böyle bir verandaya uyum sağlamak için ideal bir yer, kısmen güneşle aydınlatılan bölgenin bir parçası, ancak uzun bir süre.

Fotoğrafa bakın - kulübenin verandası ağaçların yakınında bulunuyorsa ana gölge sağlayacaktır:

Buna ek olarak, bu mahalle ekstra konfor yaratabilir ve hatta iyileştirici bir etki gösterebilir. Sitenin güçlü rüzgarlardan korunması arzu edilir.

En yaygın seçeneklerden biri, bahçe veya ev ile bir veya daha fazla seviyedeki evin yanında veya arkasında elle inşa edilen kır evi avlusunun yeridir. Aynı zamanda, veranda yüzeyi ev tabanının su izolasyon katının altındaki en az iki sıra duvar şeklinde olmalıdır.

Verandanın boyutu arsa büyüklüğüne bağlıdır, ancak alanı en az 4 m2 olmalıdır. Ülkedeki gelecekteki güzel verandanın yaklaşık boyutunu belirlerken, döşeme veya blokların kesilmesi ihtiyacını en aza indirgemek için döşeme unsurlarının boyutlarından başlayın. Küçük bir sitede, küçük bir alan kurulur, saksılardaki bitkilerle süslenir ya da küvetler arasında bitkiler dikilir.

Sonra, kendi ellerinizle nasıl bir avlu yapacağınızı ve nasıl tasarlanacağını öğreneceksiniz.

Bir veranda için bir temel nasıl inşa edilir

Kendi ellerinizle bir veranda inşa etmeden önce, planlanan bölgedeki çok yıllık yabani otların köklerini çıkarmak, toprağın üst katmanını gelecekteki vakıf derinliğine kadar kaldırmak ve jeotekstiller yatırmak gereklidir.

Kaplamalar asfalt için kullanılıyorsa, bunlar için temel yaklaşık 10 cm kalınlığında bir ezilmiş taş tabakasından ve 5 cm kalınlığında kaba kumtan yapılmış bir tabakadan yapılır.

Ahşap, tuğla veya bloklardan yapılmış döşeme için, kum tabanı 10 cm'ye kadar olan bir tabaka ile hazırlanır, uzmanların önerdiği gibi güzel bir veranda yapmak için temelin verandanın sınırlarının ötesine 8-15 cm kadar uzatılması gerekir.

Ardından, mandalları kullanarak, temelin altında yüzeyin yatay bir işareti çizin. yazlık veranda avans yapmadan önce uzunluğunda ahşap piyonlar 30 cm sivri zagotovte. Pegs meydanına 1.5 x 1,5 m olan bir ızgaranın bir taban kısmı üzerinde işaretlemek için yeterli olacaktır. Her 5 cm uygulamak pimin dört yüzlerinin her günü vakfın düzeyini işaretleyin. köşelerinden birinde ilk kırıcı pim.

Üst kısmı, kaplamanın alt kenarıyla ve kum katının yüzeyi ile tam olarak çakışmalıdır. Evin duvarı boyunca bir satır dizgin vurun, onları bir seviyede yükseklik seviyesine getirin. Daha sonra mandal sıralarını, tahta seviyesi ile hizalanıncaya ve küplerin bir ucuna sürülen kalan her 1.5 m çekiç su gradyanı (1 m yaklaşık 1 cm) boşaltılması için arzu edilen bölgesi sağlamak için.

Yüzeyin işaretlenmesinin ardından, vakfa dökebilirsiniz. Her tabakanın yüzeyinin (toprak, çakıl, kum) mandalların üzerindeki izlerle aynı hizada olmasına dikkat edin.

Düzgünce, bir sonraki tabaka dökmeden önce zemini sıkıştırın. Ve kaba kum üst katman dökmeden önce, ezilmiş taş katmanı boşluklar ile kum doldurun ve bir kez daha pound yüzey.

Bir kablo ve mandal kullanarak, verandanın sınırlarını işaretleyin. Bir kare veya dikdörtgen teras için köşelerin kesinlikle düz olması önemlidir. Bundan sonra ceketini bırakabilirsiniz.

Kır evi avlusundaki verandanın temelleri, kendi eliyle atılmış olarak aşağıdaki fotoğrafta gösteriliyor:

Kendi elleriyle ülkede bir veranda için güzel bir kaplama nasıl yapılır

Avlular için kaplamalar farklıdır, ancak bahçedeki evin, yolların ve bitkilerin kaplamasıyla kombine olmaları önemlidir. Çakıl ve ezilmiş kabuk gibi bol miktarda gevşek malzemeden kaçının ve üzerinde yürümek rahatsız edici döşeme veya kaldırım taşları bulunan geniş bir alanı örtmeyin.

Çoğu zaman, verandayı olabildiğince dayanıklı kılmak için beton kaplama, parke döşeme, doğal veya suni taş, döşeme levhaları veya tuğlalar için seçilir.

Bazen asfaltın çeşitli unsurlarını birleştirin - örneğin çevre boyunca veya levha ile cilalanan bölüm boyunca bir blok şeridi başlatılır; Tuğlaların örtüsünde, taş veya döşeme, çakıl veya Arnavut kaldırımları yerleştirir. Her durumda, komşu yollarla ve evle birleştirilmiş malzeme geçerli olmalıdır. Ancak unutmayın ki, geniş bir alan herhangi bir malzeme ile döşenmemelidir ve küçük bir site tasarlarken bir çok döşeme unsuru kullanmak gereksizdir.

Ahşap döşeme, belki de daha ucuza gelecektir. Bununla birlikte, ağaç, özellikle yumuşak kayaçlar, en kısa operasyon periyoduna sahiptir ve her durumda antiseptik ile önceden muamele edilmelidir. Bağımsız olarak bir tahta yapabilmek için, tuğla desteklerine koyulan güçlü tahta kütüklere pirinç vidalar veya eloksallı çiviler ile tahtalar ekleyin. Levhalar arasında 6-12 mm boşluk kalır.

En dayanıklı kaplama taş ve klinker tuğlalardır. Kumtaşı, granit, büyük çakıl gibi malzemeler, minimum düzeyde bakım gerektirir, toprağa ve büyüyen bitkilere nem ve havanın erişmesine müdahale etmez. Doğal taş, aşınma ve donma direnci, mukavemet ve dayanıklılığı yüksektir. Büyük taşlarla çevrenin etrafındaki verandayı yatırın ve ortayı kalan küçük taşlarla doldurun. Taşlar arasındaki mesafeyi 2,5 cm'den fazla tutmaya çalışın.

Plakalı dikdörtgen veya kare bir veranda düzenlemek çok elverişlidir. Şimdi satışa ahşap spilleri veya panoları taklit eden beton döşeme bile bulmak mümkündür. Etkili bir şekilde dikdörtgen ve kare plakaların birleşimi gibidir. İlk olarak, evin duvarı boyunca bir dizi döşeme koyun ve ardından dik açıyla en soldaki sırayı yerleştirin. Bütün veranda döşene kadar bu sıralar arasında tabak yerleştirmek için havalandırmaya devam edin.

Bir veranda inşa etme sürecinde, arsa kaldırımının genel kuralına uyun: Mümkünse, malzemenin üzerine yığılan yere doğru hareket edin. Bu durumda, yeni döşenen döşeme veya tuğlalara basmanız gerekmez.

Parke tuğlaları da döşeme için uygun bir malzemedir. Avantajı, her şeyden önce, bir taş yığınına başvurmaksızın, herhangi bir tuhaf ana hattın verandasını açabilmesidir. Aynı şey, farklı şekil ve renklerde olan, hem beton hem de kil bazlı bloklar hakkında söylenebilir.

Parke yaparken, öncelikle ahşap, tuğla, blok veya betondan sağlam bir kaldırım hazırlayabilir ve iç kısmını malzemeyle seçilen verandayla doldurabilirsiniz.

Aşağıda, avlunun kendi eliyle kurulan kır evinde nasıl süslenebileceği anlatılmaktadır.

Ülkedeki verandanın güzel tasarımı (fotoğrafta)

Ülkede bir veranda dekore ederken, küvetler dikilen bitkiler, çiçek yatak veya açılış "cepler" ile dekore edebilirsiniz. İkincisi, verandanın içinde, bereketli topraklarla dolu, belirsiz bir alandır.

Verandaya bitişik evin duvarına bakmak için, görüş çıplak bir tuğlaya dayanmamalı, duvara bir kafes takmalı veya bitki tırmanışı için bir tel çekmemelidir. Dinlenmek için bir yer, yıllık veya çok yıllık tırmanma tesisleri ile ekilebilir, bir çit düzenleyebilir, meraklı gözlerden ve rüzgardan korunmak için ekranlar kurabilir. Kavrulmuş güneşe karşı koruma sağlamak için tente, pergola, şemsiye ve çadır kurabilirsiniz.

Fotoğrafda gösterildiği gibi, kır evinde bir verandanın dekorasyonunda dinlenme alanı olan bir barbekü veya şömine ekleyebilir ve yeterli boyut varsa, dekoratif bir havuz veya çeşme ekleyebilirsiniz. Geliştirirken kuralları göz önünde bulundur: dekoratif unsurlar çok küçükse, veranda boş bir ev gibi görünecek ve çok fazla olması durumunda sızdırmazlık hissi olabilir.

Ülkede bir veranda nasıl düzenlenir. fotoğraf

İlkbaharın ikinci yarısından bu yana birçok kasaba halkı her hafta sonu ülke evine dönerek, söyledikleri ruh ve bedenle dinlenmeye başlar. Ve doğaya mümkün olduğunca yakın olabilmek için, bahçelerin sahipleri çeşitli gazebos ve verandalar inşa ediyor. Ve kendi ülke ev sahipleri rekreasyon için bu amaç için özel ve daha konforlu bir yer yaratmaktadır; burada ailelerinizle bir araya gelebilir ve büyük bir dinlenebilirsiniz, bunlar patios olarak adlandırılır. Ülkede ya da kır evi planında böyle bir yapı yalnızca iletişim için iyi zamanlar sunmaz, aynı zamanda uygun bir tasarımla yerel peyzajı mükemmel şekilde süsleyecektir.

Bugün, verandanın bulunduğu ana özelliği inceledik ve nasıl hazırlandığını bulacağız.

Yazlıkta veranda

Bir avlu ne ve bunun anlamı ne?

İspanyol verandasından (terasa) yapılan harf tercüme metninde - iki veya üç kenarı duvarlarla veya bir çit ile çevrili açık bir teras.

Antik Roma'da bulunan avlu, zengin ve soylu evlerde inşa edilmiştir. Orta Çağ'da, İspanyol-Mağribi tarzının klasik bir mimari unsuru haline geldi. Günümüzde, avluların en sık üretildiği en popüler ülkeler Latin Amerika ve Akdeniz ülkeleri. Yıl boyunca sıcak ve güneş parlarsa, bu mimari detay en popüler mekandır.

Yazlıkta veranda

Ancak ülkemizde, vatandaşlarımızın dikkatini giderek daha fazla çektiği söylenebilir. Bir taraftan bu durum, peyzaj tasarımının her yerde gelişmesiyle, diğer bir deyişle, yaz aylarında, böyle bir dinlenme yerinin kolaylıkla değiştirilemediği zaman açıklanmaktadır. Bu, oturma odasına mükemmel bir alternatiftir çünkü bir kır evinde konukları açık havada bir evden daha iyi karşılamak çok daha hoştur. Özellikle bunun için, veranda rahat koltuklar ile donatılmış olmasına rağmen, ziyafetin tüm koşulları yaratılmıştır. İlave olarak bir barbekü, bir barbekü veya hatta tüm açık hava fırını ile donatılmış olması nadir değildir. Alan izin verirse, havuz, çeşmeler, çiçek yatakları, çalılar ve hatta ağaçlar gibi diğer peyzaj unsurlarıyla tamamlanır.

Veranda hem aile hem de gürültülü partiler için dinlenmek için harika bir yer.

Veranda nasıl planlanır ve nerede verilir?

Duvarlı bir avlu biçimindeki klasik veranda modeli bugün az giderek yaygındır. Bugünkü mimari özelliği çağdaş yaşam biçiminin pek çok kriterine bağlıdır, ancak işlevsellik bakımından anlamını korumaktadır. Hâlâ bir vaha, ne parlak gün güneşi, ne de rüzgar, ne de komşuların ya da sadece sokaktaki insanların meraklı gözlerinin nüfuz edebilecekleri bir vaha. Bu hala, emekli olabileceğiniz ve% 100 rahatlayabileceğiniz tenha bir yer.

güney ülkelerinde arka bahçesinde bir veranda düzenlemek, nedeni güneşten gizlemek için en kolay yolu olmasıdır. iklimi, orta güneşin az agresif varlığı, onun özellikleri ve diğer daha uygun yerlerde arsa. Günün şartları içinde peyzaj tasarımının proje geliştirdi edildiğinde bir veranda bir anda planlanan mevcut söylenmesi gerekir.

yazlık Fotograf Avlu

Modern veranda bu bir yönüne göre güzel bir bahçe, çiçek yatak, alp tepe ve diğerlerini oluşturan yakın görünümü bu amaçla oldu güzeldir.

Bir veranda Planlama pürüzsüz olmalı, gerekli yapıların ereksiyon için gerekli olan ve ondan önce zemin ve kaldırımlar geleceğin döşeme, bu amaçla en yaygın taşları veya beton döşeme karoları, seramik fayans kullandı.

duvarlardan birinde kır evlerinde Geleneksel olarak, bir veranda, ya da sadece havuz kenarında. Bu nokta evini tasarlama aşamasında dikkate alınır. Ve veranda yakın evde büyük kolaylık fransız pencere veya cam kapı akordeon yüklü.

Aynı zamanda bugün ve ilgili tasarım ve çevresinde manzara ile, yemyeşil bir bahçe ile çevrili müstakil veranda nadir değildir.

boyut mevcut bir sitenin doğrudan bağlıdır, deneyimli tasarımcılar peyzaj tasarımı, kişi başına en az 3.5 m metre hızda ilerlemesine önerilir. Ama gerçekte, her biri ayrı ayrı, hepsi o dinlenmeye olacaktır ailesinin, büyüklüğü onun ekipmanın ve tabii veranda işlevselliği bağlıdır çünkü. minimum boyut aksi takdirde rekreasyon alanı düzenlemek için hiçbir mantıklı, 4 metrekare daha az olmaktır.

yazlık Fotograf Avlu

formu genellikle dikdörtgen veya kare, dikdörtgen malzeme en yaygın olarak döşeme için kullanılan gerçeği ile açıklanabilir. yapının genellikle geleneksel dikdörtgen şekle sahip çünkü bu formu, bölgedeki mimari kalanı için daha uygundur. Ama böyle kaldırım taşları olarak sebebiyle bir malzemenin ortaya çıkmasına son yıllarda, tasarım ve dairesel veranda olabilir.

veranda tasarım: nasıl ve hangi konu

ülke, hem de tüm peyzaj tasarımında veranda tasarım sonunda kişiliğiniz olur. Her şeyden önce, sahipleri dilek alanı, arsa büyüklüğü, iklim tüm mimarisini etkiler ve tabii ki. Ama ilke ve tasarım araçları hemen hemen her zaman aynıdır.

Eğer gevşeme için mükemmel bir atmosfer oluşturmak için olanak sağlar ana unsur - yeşil ve çiçek kompozisyonları veranda etrafında ve orada bulunmasıdır. kıvırcık üzüm kullanılarak duvar tasarımı için, onlar da çitleri oluşturmak için kullanılabilir. çevredeki tescili için, kaya bahçeleri ve güzel çiçekler ile çiçek yatak bulunmaktadır.

Veranda özel bahçe mobilyaları ile donatılmıştır ve mobilya spor olsun, çeşitli amaçlar için olabilir - bir hasır kanepe, vb sandalye, sallanan Ama ana olduğunu -. Bu bir yemek masası ve oturma bulunmasıdır. Bu amaçla, gevşeme için elverişli bir ortam sağlamak için, ahşap mobilya kullanmak en iyisidir. Özel bir şemsiye kullanarak kavurucu yaz güneşten korunması, nadiren açık havada veranda memnun değil.

veranda önemli bir niteliği, ateşten bir kaynağın varlığı, ideal bir seçenek - lezzetli et ve diğer lezzetli yemeklerin hazırlanması için bir araç olarak hizmet verecek bir tuğla fırın veya ızgara vardır. seçim fırında düştü, bu gece geç saatlerde bu alana çekicilik verecektir büyük bir unsur olacaktır. fırın yangın kampında bir ev şömine ve sokak yangın için iyi bir alternatif Yanan, fırında yangın veranda bile soğuk sonbahar akşamları dinlenmek için izin verecektir.

Ülkede Veranda - bu her açıdan, ailenizle birlikte pastoral bir tatil için değil, aynı zamanda eğlenceli partiler için değil, gerçekten rahat oluşturmak için harika bir yoldur.

yazlık Fotograf Avlu

yazlık Fotograf Avlu

yazlık Fotograf Avlu

yazlık Fotograf Avlu

yazlık Fotograf Avlu

Ülke evi: İçte ve dışta fotoğrafları

nasıl düzenlemek için hangi malzemeleri ihtiyaç vardır ve: Kaldırım karosu Kör alan?

hurda malzemelerden Alp tepe. fotoğraf

Posta kutuları Sokak: fotoğraf tasarım fikirleri

Sokak bir kır evi için yanar

Güzel yazlık çevre düzenlemesi. fotoğraf

kaldırım döşeme döşeme Kurallar

Fayans sokak don: en güvenilir ve dayanıklı malzeme!

Basit alp slayt. dizayn

elleriyle taşları Parlayan

peyzaj tasarımında Dekoratif cips

Granit kaldırım taşları: yaş için kaldırım!

Bir Yanıt

Misafir göstermeye utanmıyor musun, yapmak böyle bir şey ifade vermeye serin ve rahat ve şık olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

37 − 35 =