Yeni prenses kostümü

elle Çocuk takımları. Gece Prensesi. adım fotoğrafları adım Master sınıfı

Gece, gizem, yıldız, neden giyen, gizemli Yılbaşı gecesi kalmaz Yılbaşı elbise "Gecenin Prensesi", Tüm isteklerine sonra gerçek gece gel.

Noel kostümleri üretiminde gerekir:

 • siyah ipek 70 cm kademeli ve 140 cm'lik bir genişliği vardır.,
 • naylon, Yıldızlar ve tek renkli mavi desenli
 • Hazır monokrom siyah tişört,
 • pullu bandı terbiye - 120 cm.

Yılbaşı elbise atölyesi "gece Prensesi".

Basit bir etek kalıbı en iyi şekilde yararlanmak geçin.

Osnovnoy ilginç unsur Gotik tarzda taraklı etek süslenmiş olmasıdır. Toplamda 8 olacak. Aynı fistolar almak amacıyla, bir şablon üretir. 100 cm kumaş kenar genişliği, dört büyük fisto barındırmalıdır. Kağıt kalın levha üzerinde. düz bir hattı ve 25 cm'lik bir çapa sahip olan her daire çizmek için hattının ortasında tarak kabuğu biçiminde işlenmiş konkav hat kesin.

1

ortada paneli bükün ve bir şablon fistolar çizin. Kes. Eteğin ikinci panelin aynı işlemi tekrar edin. Ekşi krema ve ön ve arka bez etek dikmek. Overlok neaten. Kayış zamkı diker. Vakfımız hazır.

sadece içeride ama ön tarafta, etek silindir olarak ihtişamı ve özgünlük viraj etek yapmak için. Daha sonra etek hem ekler notlar ele alalım. Üst işareti - yeri fisto eki - Bu etek alt ve alt olduğunu.

Midway fisto etek eklemek ve elde coattails düzeltin bitti.

Şimdi zaymomsya üst. zaten sahip vakıf - bu kara olağan örme tişört olduğunu. Bizim görevimiz tematik bir etekle "bağlantı" buna etmektir. Bu, pul yaylarını oluşturan ile bitirme teyp yapmak için. İlk başta, koyu mavi renk kullanmak istediği bile hazırladı, ancak çalışma sırasında tamamen mavi Döşeme ve birleştirme görünmez ortaya çıktı. Bu nedenle, gümüş örgü vardı. Biz iki büyük yay etek ve tişört yapmak gerekir.

Biz etek dağıtmak Bu yay ve gömlek için dikişli ikinci.

Ben sonuç, görüntünün gümüş parlaklık ve parlaklık ile mutluyum ve ben Gotik tarzda bir takım yapmak için planlanmış olmasına rağmen, gereksiz kasveti çıkarın. parlak mavi ve yıldız işareti ile bir naylon kumaştan şeritlerin genişliği 5-6 cm kesilir.

Biz Oluşan naylon şeritler yapmak ve yay giysilerimizi süslüyor.

Ben küçük bir bar kaldı - yıldızlı! karton Yıldız keyfi şekli kesip. gümüş sprey boya yıldızlarla serpilmiş.

Geçen bardı. parlak pelerin olmadan Ne gece? Ama gotik vermek istiyorum. Aynı anda bir ceket ve moda kanatları çocuk yapamıyorum neden düşündüm. Ben fikri paylaşır. bu kanatlar için Kalın tel, bir çorap, eski bir siyah bir tişört, parıltı ile bez kumaş siyah uzunlukta bir parça gerekli.

tel yakın pamuk ped uçları ve bantları sözleşme. Bu nedenle telin sivri uçları üzerine çekmek gerekir çorap, delmeyeceği.

uçlarını sabitleyin. Eski tişört ve uzun şeritler halinde kesilmiş parlak dekoratif kumaş, onlar bizim kenarı boyunca dikmek gerekir "pelerin kanatları."

elleriyle Yılbaşı elbise "Gecenin Prensesi" hazır Gotik.

Masterclassy.ru sitesinden sertifikanızı alın!

Daha fazla bilgi için bakınız bizim

Prenses Kostüm

Henüz, gür muhteşem peri elbise baloda dans doğu kraliçe hissetmek için bir prenses gibi giyinmek istemez yeryüzü kız dünyaya değil. Yeni Yıl tatilleri Yakında, ve çocuklara büyülü bir masal dönüşümü vermek için büyük bir fırsat sunulmuştur. Bunu yapmak için, sadece onları Prens ve Prenses kostümleri dikmek zorundayız.

Geçersiz Görüntülenen Galeri

ellerinizle bir karnaval kostüm kızlar prenses için yapmak için, onun gelecekteki kraliyet kişiyle karar vererek, stil seçmek gerekir. çocuk dergisinden bir resim seçin ve bir temel olarak götürün. zorluklar korkmayın. Bu top elbisesi Önemli - gür uzun etek ve korse dekorasyonları.

 • Biz elbise kesecek hangi bebek elbisesi;
 • Mavi veya pembe doku - 2 m;
 • beyaz bez - 1 m;
 • Ön gemide güzel gömme;
 • zamkı;
 • bağlama eğilim;
 • "Velcro" ya da "yıldırım" kucaklayışını
 • Emniyet pimleri;
 • makas, kalem, cetvel.

  1. Eğer eski kıyafetler ve kızlar kağıda üzerine desen yapmak almak gerekir.

  1. dikiş payı bırakarak kağıt desen raflar kesilir.

  1. Desen geri iki raf oluşur. "Fermuar" dikiş 3 cm bağlantı elemanını "Velcro" ya da 1 cm bırakın.

  1. elbise, en güzel kumaş, brokar, kabartmalı saten, dantel, vb önüne insert için almaya çok güzel deneyin yapmak için

  1. kızın omuz çevresini ölçün ve kolluğu kesti. Desen kol hızla ve kolayca yapılır. dikişleri de her tarafta 1 cm çıkış. sadece yaka 3 cm uzunluğa eklenmesi ve 4 cm ve ortada 10 cm yüzüne kadar ertelenmesi, kağıda konusu birinci çizme çizgilerle beyaz kumaştan kesilmiş düz çizgi ve kovanları bağlayın.

  1. eşit küçük kıvrımlar toplama, yaka ve kollu diker. Montaj kolaylığı için, çengelli iğne kullanın.

  1. kolları dikin, ayrıca omuz çengelli iğne kullanarak "ekstra" doku toplandı. Dikiş sonra iğneleri kaldırmak.

  1. Şimdi bir desen Fuld yapabilirsiniz. iki oval 60x50 cm, beyaz kumaşın boyut kesim.

  1. "Torba" sökmek için 2 cm bırakarak kısa tarafı ve prostrochite boyunca ikiye katlamaktır mevcuttur. Bir kat yerinin korse bunları diker, hafif sağda, toplanmış ve bel yan bıraktı.

  1. iki dikdörtgen paneller uzun geniş eteğin diker. desen, daha geniş, daha bereketli etek olacaktır.
  2. onu sakız ve Dikiş korse dikin.
  3. Kenarları içine sok boruların boynunu kesti. Sen dekoratif öğeler çeşitli ekleyebilir. Örneğin, boyun ve plaka kenarı etrafında şerit bant, zengin fiyonk geri, örgü veya dantel. hazır kızlar için Çocuk karnaval kıyafeti.

karikatür sonra Aladdin neredeyse bütün kızlar en azından biraz güzellik Yasemin gibi olmak istedim, gezegenin tüm çocuk nüfusunu kazandı. Neden küçük kızın rüyası, onun çocuklar için karnaval kostüm prenses Yasemin için Zımbalayınız vermeyin.

Her iki tarafta kesti ve saçak ve pantolon süslenmiş güzel bir bluz herhangi birinden yapılabilir kısa konu oluşmaktadır. Onları güzel saydam kumaş olabilir dikin.

fotoğraf sadece iki bölümden pantolon kesmek için en kolay yol gösterir. İlk bacak çektirmek. Uzunlamasına parça katlayın ve bacağın üst başlayarak kenarında prostrochite. Daha sonra adım dikiş iki parçasını bağlamak. kenarları sokmak ve elastik yerleştirin.

Etkili güzel büyük memeli kız yetişkin karnaval kostüm görünüyor. Yetişkin kostüm derin yaka ve düşük bel ile yapılabilir. Yasemin kalın uzun örgü ve taç olduğunu unutmayın.

Prenses Leia kostümü ve kıyafet Aurora

Güzel güçlü, akıllı ve zeki Prenses savaşçı. Birçok kız idealdir. Onun orijinal saç (iki kulak üzerine "çörek") ve yırtmaçlı beyaz uzun elbise. Ve çocuklar ve yetişkin kostüm elbise, çeşitli perçin ve muhteşem yabancı silahlarla belden parlak geniş banttan oluşur.

Prenses Leia kostüm basit elbiseleri diğer kraliyet dikmek için. Desen elbise forehand ve arkalık ve kovanlar iki dikdörtgen için iki uzun dikdörtgen temsil eder. örgüden bir "kulaklık" yapmak için unutmayın.

Biz onu aramak için kullanıldığı gibi Yetişkin veya çocuk Prenses Aurora kostüm ya da uyku prenses, o kadar karakteristik tanınabilir unsurlar değildir. Bu nedenle, herhangi bir örneği mümkün kılar.

Önemli olan, Uyumadan önce, o kahramanlar tarafından evde, bir ev kadını, aşçılar temizler unutmayın. Bu nedenle, hiçbir brokar veya şeffaf şifon kullanmak daha iyi değil. Eğer onu gömmek önce Elbette, kardeşlerin isimleri önlüğünü çıkardı ve küçük tacı kafasına kurmak, ama nerede onlar kraliyet mahkeme elbise alacaktı.

Bu çocukların en sevdiği çizgi film karakteri kolayca çeşitli faktörler tarafından kabul edilmektedir.

 1. O çok güzel bir parlak süslemeler giyer.
 2. başını biraz taç üzerinde.
 3. kabartma ve karakteristik bir desene sahip Sofia bereketli mor elbise kenar.

Yukarıda gösterilen bu kıyafet kutu incelenmesi ana sınıfı diker. Sadece etekler ikisini olmalıdır. Etek ve bir resim ve ikinci alt ışık ve narin de yarım daire kesiklere ile mor biri.

Kibirli, buz kraliçesi olarak soğuk, o da bizim çocuklar gibi. Onlar bir mucize olur ve güzellik iyi olacağına inanıyoruz. Elbise gümüş süs eşyaları ile soğuk mavi-mavi tonlarda olmalıdır.

Bir karnaval kostüm Elsa yapmak için, ince spagetti kayışlar ile basit düz çizgi (veya bir yıl) uzun SunDress yapabilirsiniz. korse kenarında (yan ve arka) açık uzun bir iz dikin. Desen 40-42 boyutuna verilir, ancak küçültmek veya boyutta büyütebilirsiniz.

animasyon filmde bu mağrur prenses taç giymek, ama festival topa giymiş olması muhtemeldir vermedi. Bu nedenle, biz kıyafeti biraz parlak taç tamamlayabilir.

Yeni Yıl tatili için Sofia Princess kostüm

favori kış tatilini sonuna yaklaşılıyor ve senin küçük prenses için bir elbise yapmak hakkında düşünmek zamanı. Yeni Yıl - Zaman mucizevi dönüşümler. Sofia Princess kostüm bir Disney çizgi bir güzellik haline çok kolay!

Biz karikatür "Prenses Sofia" dan prenses için bir elbise yapmak sunuyoruz. Elbise kolayca dört gece diktim. Bu örgüyü parlayan süslenmiştir. Geri - zip. Daha iç etekleri içerir.

elbisede yaklaşık kumaş lila renginin bir buçuk metre alacaktır. Bir saten veya krep saten alabilir.

alt etek beyaz bez yaklaşık biraz fazla bir metre alacaktır. Çok, saten veya krep saten. aynı sayıda - naylon jüpon için.

Bir astar pamuklu kumaş leylak ya da beyaz almak. Yaklaşık 30-35 cm. Genişlik kumaşlar genellikle 110 cm.

Malzemeler: parlak bant (eğer pullu sürebilir) - 5-6 m, Rhinestones üst süslemek için - 5-6 adet, fermuar arka tutturulması için - 30 cm.

kumaş ve malzemelerin sayısı prenses elbise kız Sofia 4-6 yıl 110-116 cm büyüme dikişli edilebilir.

model T-shirt aktarılır basar. dikişleri ve fermuarını 1.5 cm eklemeyi unutmayın. bileşenlerin iki takım desenini kesip - saten kumaştan ve basma.

üst dikin ve basma ayrı saten. Ardından ön ve boyun dikiş ile astar kısmını bağlayın.

ihtiyaca kaynak dikiş payı uygun elbise kesmek için birbirlerine yaklaşık 1.5-2 cm'lik bir mesafeden küçük bir kesi yapmak ve kıllı değil.

Sonra kolları taahhüt ederler. Bir yaprak şeklinde ana lila kumaşın iki parçası kesin. Kenar manşetler podgibkoy tedavi edin. doku katmanları arasında bir manşon sokulması, iç armholes kenarlarını katlayın. Her üç tabakaya birlikte dikiş için gereklidir. Öte yandan aynı tekrarlayın.

kollu yapılmış ve diğer ne gibi edilebilir. Bu ilk uygun. Biz onun kızına üstüne koymak ve şimşek yerleştirmek için planlanmış. daha sonra olacak dikin.

alt prenses etek elbise Sofia üstlenmek. Beyaz taban kumaşı şeridi boyutunda kesip kaynaktan 70 x 220 cm. ya da iki bant 70 x 110 cm. genişliğinde altı santimetre lila saten bandın alt dikin. Gerekli genişliğinin uygun bir kaset bulamazsanız, mor kumaş şeridi kesebilir. kenarını bağla ve beyaz bezin üzerine nastrachivaem. iki tarafta beyaz bir şerit dikin. Podgibkoy tedavi etek.

Temel etek için mor kumaş uzatılmış yaprakları şeklinde dört parça kesip. Beyaz bir bez dört desen kesilmiş - çiçek. Prenses Sophia kostüm Bu karakteristik özellik.

saten kumaş dikmek, bu alev kenarı işlemek için gerekli olan, kumaş dağılan değildir. Her leylak taç yaprağı etek beyaz desenler dikişli. Ayrıca yapay elmas veya örgü ile onları dekore edebilirsiniz.

Dört yaprağı üst etek Sostrachivaem. Alevin alt kenarını tedavi etmeyi unutmayın. örgüyü köpüklü ile süsleyin.

eteğin bir daha kısmı vardır. . Lila dokudan iki dikdörtgen boyut 40h22 cm kesme, iki köşelerinde yuvarlar. Kurban kenar ve yuvarlatılmış yan örgü parlayan dikin.

belden etek her üç katman diker. Üst üçlü etek üst dibine denk olduğundan emin olun. bir etek ile üst elbise koymak. Dikişli fermuar, boyun ve üst elbise dantel ve payetler süsleyin.

Bu elbise altında gür iç etekleri dikmek. Bir yetişkin gelinlik gelen yeniden işlenmiş yüzük, birlikte olabilir. Ve naylon veya tül monte elastik etek dikiş mümkündür. Bu kesilmiş ve beyaz etek aynı şekilde dikilir.

Burada sonuç Yılbaşı kostüm prenses Sofia. Bu harika bir elbise gerçek bir prenses Sofya ile aynı olmasıdır! Kızım onunla mutlu olacak! Ve bu benzerlik tamamlanmıştı, prenses saç köpüklü taç süsleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

72 − 68 =