Yeni yıl kendi elleriyle Orijinal hediyeler

Contents

kendi elleriyle yeni yıl için hediyeler

Yeni Yıl tatilleri şefkatle çocukları değil aynı zamanda yetişkinleri sadece sevilen listede yer almaktadır. Onun bakış ileri ve bu gün bir şey büyülü ve fantastik olduğunu düşünüyoruz. Bu tatil ana gelenek - sevdiklerinizle bir hediye değişimi. güzel Birisi tersine birine hediye vermek - almak ama her durumda bir hediye seçme meselesi, her kişinin verilir. düşünün Kendi elleriyle yeni yıl 2017 için hediyeler nasıl.

kendi elleriyle yeni yıl için benzersiz hediyeler

hediye seçerken temel görevi sıradışı ve orijinal bir hediye bulmaktır. Tabii ki, bugünün mağazaların çeşitli ilginç şeyler geniş bir ürün yelpazesi sunan, ancak kendi elleriyle yeni yıl için orijinal hediyeler yapmak çok daha keyifli var.

Noel fotoğraf çerçevesi

Fotoğraf çerçevesi - oldukça yaygın bir hediye, bu nedenle şüphe reddetme veren ve Yılbaşı tatili edilebilir. Her zaman Göze hoş, elbette, ona olan aşkını hakkında bilmek hatırlatmak ve edecektir. ağırlık, çoğu önemli böyle bir hediye Avantajları - bu yürütülmesinde sadelik var. Çerçeve uygun bulunan dekoratif unsurlarla dekore edilebilir.

elleriyle Noel çerçeve

esas olarak herhangi bir kareyi alabilir: ahşap, plastik veya metal. Bundan başka, farklı boncuklar, yapay elmas, parıltı, tutkal ve boya için gerekli olacaktır. Of, kar taneleri kesmek için onların boyutu ve rengi her ihtiyaç hissetti. Ayrıca karton vakıf için yararlı hangi dilek veya yapıştırılan resim yazılacaktır. arzu edildiği gibi cam da kullanılabilir. çerçeve olarak, onun kar taneleri, boncuk ve diğer süslemeleri yapıştırılmış mukavva tabanını ekleyin. ve işin sonunda ürünü kurutmak için vernik uygulayın. Böyle bir hediye amaçlanan kime olanlar için hoş ve sıcak anılar olacaktır.

Diğer fikirler kendi elleriyle Noel çerçeve:

elleriyle Noel fotoğraf çerçevesi

1

pullu serpilir Normal çerçeve, - elleriyle serin hatıra

Noel çerçeve zamanki 1 dakika yapılabilir, sadece onun Noel oyuncaklar yapıştırılmış

Ev yapımı Noel ağacı - Her erkeği lütfen emin bir hediye. Onun gerçek Noel atmosfer ve büyük bir gerçek ladin için büyük yerine oluşturmak mümkün olduğunu eşsizdir. Sonuçta, bazı insanlar her zaman ağaç koymak ve onu süslemek için yönetmek değil.

, Çocuk davranın ona küçük bir ev yapımı Noel ağacı vererek

Böyle bir hediye kolaydır olun, sadece bir karton veya çizim kağıdı almak gerekir. yaprak ya da rulo boyutu istediğiniz ağaç nasıl büyük bağlıdır. Kağıt, bir koni şeklinde rulo ve tutkallamak zorunda kalmaksızın, ön onun pullar vidalı için. Ana sıkıca boşlukları önlemek için pulları koni sarma. Noel ağacı kolayca küçük oyuncaklar veya oyuncuklar olabilir süslemek için hazır. Bu yeni yıl tatili gerçek anlamda yaratacaktır.

Ev yapımı Noel köknar Diğer seçenekler:

Küçük Noel ağacı - yeni yıl için bir hediye ek olarak sevimli hatıra

kozalakları El sanatın gerçek iş haline gelebilir

Noel ağacı kullanılabilir herhangi malzemeler, hatta plastik kaşıklar yapılabilir

Fanlar örneğin Minimalist balıksırtı takdir

Ve böyle bir Noel ağacına küçük bir hediye gizli olabilir

kendi elleriyle yeni yıl için tatlı hediyeleri

Yeni Yıl, birçok tatlılar ile ilişkili. vermek veya lezzetli ve orijinal çifte mutluluk şey için bir hediye olarak almak için.

Tatlı Noel süslemeleri

Büyük hediye - Noel ağacı üzerinde lezzetli ve yenilebilir süslemeler. Bu kek bir dekorasyon olarak harika görünecek ve masada diğer tatlılar için büyük bir katkı olacaktır. elleri ile yeni yıl için bu lezzetli hediyeler hepsi hoş bir sürpriz.

 1. şeker ve ½ kısmı tereyağı paketleri 120 g homojen bir karışımın elde edilmesi için bir arada ısıtılmıştır karıştırılmalıdır.
 2. Bu karışıma, kireç bal ilave edin ve karıştırın 250 g ekleyin.
 3. 20 inflorescences karanfil öğütün.
 4. Ekle ½ un, karanfil, 2 çay kaşığı kg kabuğu soyulmuş ve rendelenmiş zencefil, 3 sarısı, 1 çay kaşığı kakule tohumu ve 2-3 tatlı kaşığı tarçın.
 5. Sonra tüm malzemeyi karıştırıp yumuşak bir hamur getirmek gerekir.
 6. kalınlığına Rulo dikiş meşe oklava az 0,5 cm değildir. Kalıp ya da cam, istenen şekle kesmek.
 7. zencefilli küçük yapmak için bir kokteyl sopa deliyor.
 8. bir sıcaklıkta, en az 190 ° C'de 15-20 dakika ürünün fırında.
 9. Sonra buzlanma hazırlamak gerekir. Bu amaçla, 50 g şeker için, bir kahve değirmeni öğütün. Limon suyu ve bir çorba kaşığı gezdirilir ve iyice karıştırın.
 10. zencefilli buzlanmayı dökün. Mikrodalga fırın ve içine çikolata kek daldırma 120 g eritmek için de mümkündür.
 11. deliklerden şeritler kek süslemeleri ulaşmak için yapılacak.
 12. sır canlı renkler elde etmek için, böyle pancar suyu ve havuç gibi doğal gıda boyaları, ekleyebilir.

Noel ağacı üzerinde tatlı top - Gerçek tatlı diş için gerçek bir zevk.

 • şeffaf plastik veya camdan yuvarlak ağaç oyuncak;
 • Kakao tozu;
 • Toz haline getirilmiş şeker;
 • Küçük şeker;
 • Çikolata damlaları veya karo parçaları;
 • Küçük şekerlemeler.

Pişirme adımlar:

 1. şeffaf topun ile üst kısmı kaldırmak için ve kuru yıkamak için gereklidir.
 2. kakao tozu, toz haline getirilmiş şeker ve çikolata damlalar halinde azaltın. Karıştırınız.
 3. Bisküvileri küçük şekerlemeler ekleyin.
 4. topun üst kısmında giyin.

Böyle bir hediye güvenle olmak arkadaşlarınıza ve ailenize verebilir. O Noel ağacı için büyük bir dekorasyon olabilir ve kase içeriğinin kutlama bir fincan dökülür olabilir sonra su veya süt kaynar dökün ve kokulu içkinin tadını olacaktır.

Diğer seçenekler tatlı yılbaşı hediyeleri:

Noel Baba Lezzetli çanta

Sadece tek boynuzlu yeterli değildir!

Peki ya nefis!

Noel ağaçları, tatlı bisküvi

Yeni 2017 tarihinde elleri ile Sembolik hediyeler

Ateş Horoz şeklinde bir hediye hazırlayabilirsiniz. 2017 yılında bu efsanevi kuş - Yeni Yıl sembolü. Örneğin, bu kuşun şeklinde özgün bir hatıra yapmak.

Böyle bir hatıra yapmak amacıyla, un, tuz ve su karıştırmak için gereklidir. kafa, gaga, gözler, kuyruk, arması: Bu test, kör horoz itibaren. Birlikte tutkal tüm detayları bağlayın ve parlak renklerde boya. Ayrıca renkli horoz üzerinde dekorasyon için boncuk yapıştırılmış olabilir.

Yeni Yıl tablosunun sürekli niteliğini - bir şişe şampanya horoz çevirin. Her görünüm çocukları memnun edecek ve şüphesiz yetişkinler şaşırtacak.

Hatta ilk greyder böyle orijinal bir hediye yapmak zor olmayacaktır. Sarı bir kağıt koni yapmak ve kanatları kesmek için. gaga, tarak, gözler: Kırmızı kağıt küçük ayrıntılar kesip. Kuyruk tüylerinin yapılabilir, ama aynı zamanda kağıttan kesebilir. Tüm parçalar birbirine yapışmış ve hazır şampanya sembolik orijinal horoz-Vaka edilir.

Yakışıklı horoz sıradan düğmeleri yapılabilir

kendi elleriyle yeni yıl için Olağandışı hediyeler

Gerçek bir Noel havasına sahip bir hediye - fotoğrafı ile bu ağaç oyuncak. Böyle bir hediye istisnasız tüm almak için memnuniyet duyacaktır. fotoğrafın ardından - bu güzel anılar, ama bu sürümde o kayıtsız kimseyi bırakmaz.

 • Şeffaf Noel top;
 • Yapay kar;
 • bant;
 • 5x5 hakkında Fotoğraf.

raspechatayt fotoğrafını başlatın. Büyüklüğü en oyuncakların büyüklüğüne bağlıdır. Daha sonra, oyuncaklar yapay kar ile delik dökün ve dikkatlice katlanmış resim yerleştirin. Bir iğne veya kürdan kullanarak, içeride fotoğraf düzeltin. parlak kurdele ve hediye hazır bir oyuncak bağlayın.

Mükemmel takviyesi Yılbaşı iç ampuller kardan adam olabilir. kesin yeni yıl için önerilen hediye elle yapıldı özellikle, yeni efendilerine memnun edecektir.

Böyle bir seçeneğin Ampüller yanmış alınabilir. Başlangıç ​​için beyaz boya ve kurumaya bırakın gerekiyor. Sonra kumaş dikdörtgenler kesilerek patchwork - bu kardan adam eşarp edecektir. Onlar kardan adam bağlı kalmalıdırlar. İşaretleyiciler gözler, cepler, ağız ve düğmeleri ve bir havuç burnu, renkli kağıt, turuncu veya kırmızı kesip çıkarabiliriz. Küçük gülümseyen konuk banket masa süsleyecek.

sıradışı yılbaşı gözlüklerle arkadaşlarınızı şaşırtın

kendi elleriyle yeni yıl için Yaratıcı hediyeler

Yakın ihsan sıcaklık, konfor ve sihirli bir parçası çok basit olabilir. Güzel ve festival mum çok bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Farklı boyut kar taneleri beyaz kağıttan kesilmiş böyle yaratıcı bir mum, yapmak için. Bir mum olacak Kapasite, mükemmel temiz ve kuru olmalıdır. Biz tutkal bunun obmoknut, bir fırça alın ve dikkatli tüm yüzey üzerinde uygulamak gerekir. Sen kar taneleri kalmalıdırlar. yapıştırılmış kar taneleri sonra kaba bir doku oluşturmak için tutkal başka bir katman uygulamak gerekir. Bundan sonra mum 1 gün boyunca kurumaya bırakın. Sonra iş parçacığı üzerinde, onları dize boncuk veya boncuk alıp mum bağlayabiliriz. Ayrıca, bu parlak şeritler için uygundur. mum hazır olduğunda, içine bir mum yerleştirmek gerekecektir.

Ne Yeni Yıl tatilleri ilişkilendirdiği, bu nedenle koni beraberdir. Bunlardan, aynı zamanda uzun süre hatırlanacak orijinal bir hediye oluşturabilirsiniz.

 • 40-50 sm bir çapa sahip olan karkasın çelenk;
 • Yeşil naylon filament;
 • Tutkal tabancası;
 • Fir konileri.

koni çelenk oluşturmak için, çerçeve dikkatli olmak naylon iplik sarmak gerekir. Bu, bağımsız olarak tel ve köpük yapılabilir. tutkal büyük topaklar sayesinde yosun için yapıştırılması gerekir. Küçük koniler büyük arasındaki boşluğu doldurmak için. Bu çelenk sonra Günümüze hazır kurutulmuş ve beklemek izlemektedir.

talimatlara Bu hediyeler yeni yıl için en orijinal ve yaratıcı fikirlerini hayata geçirmek için yardımcı olacaktır. her şeyin göründüğünden daha çok daha kolaydır, çünkü zorluklar korkmayın. sevdikleriniz için evrensel bir hediye yaratmak için, istediğiniz ve sevgiyle usta için yeterli özel bilgi sahip olmak gerekmez.

elleriyle koni Diğer Noel el sanatları

Hatta yılbaşı tarih:

Ayrıca okumak

küçük bir çocuğa ebeveynleri muhtemelen bir 3D-baskılar kolları veya bacakları yapabilirsiniz hangi eğlence setleri "ilk parça bebek" için bilinir. Yeni Yıl düşünce olmuştur yükseltilebilir ve parlak renklerle renk baskılar için yeterli sıradışı Noel süsleri hazırlar.

adım fotoğraflar, videolar ile adım ana sınıfları - kendi elleriyle yeni yıl için orijinal bir hediye. Yeni 2017 Horoz anne ya baba, favori, arkadaş için hediyeler - yaratıcı hediye fikirleri

kışın ilk günlerinden itibaren, birçok tatil neşeli beklentisiyle bir duygu ile ele geçirildi. Bazen takvime bakarak, biz hafta herhalde olurdu - Yeni Yıl yakında geliyor! Yılın son günlerinde Noel'i ve Yılbaşı tatilleri "tamamen silahlı" karşılamak için, vakaların çok tamamlamak gerekiyor. Kural olarak, listemizde en önemli öğelerden biri velilere hediye satın alma, olanları, arkadaşlar ekledi. 31 Aralık kitlesel "zatarivatsya" eşya, promosyon aletleri ve kozmetik kadar birkaç gün için - Birçok zarif vitrinlere cazibesine yenik, "en az direnç" yolunu izleyin. Ancak, elleri ile yeni yıl için bir hediye her zaman satın almak tercih edilir - Bu üründeki partikül sıcaklık vereni hissedilir. her türlü, dekupaj, scrapbooking, Quilling, origami dokuma, örgü, dikiş: Bugün orijinal yeni yıl ya da başka herhangi bir tatil için hediyeler üretimi için teknikler çok şey biliyorum. anne veya baba, kız arkadaşı veya erkek arkadaşı, kız arkadaşı - tatil beklentisiyle, biz size eller Yeni 2017 Cock için güzel bir hediye yapmak yardımcı olacak adım fotoğrafları adım ile basit ustalık sınıflarına hazırladık. Burada yaratıcı ilham kaynağı olarak geleceğinden emin Noel hediyeleri oluşturmak için yaratıcı fikirler bulacaksınız.

Kendi elleriyle Yeni 2017 tarihinde hediyeler Yaratıcı fikirler

Aynı ile yılbaşı hediyeleri yetişkinler hem de çocuklar için sabırsızlanıyoruz olarak - Festivalin benzersiz bir özelliktir. Tabii ki, bitmiş, hediye almayı tercih sorunu çözecektir ve diğer ön yılbaşı etkinlikleri zaman kazandıracak. mali, aile hediyeler memnun edebilir mağazalarda büyük bir ölçekte "gezme" için izin vermezseniz, el el altında basit malzemelerden yapılmış. Herhangi bir aile üyesi için bir kazan-kazan yönlü seçenekler - İşte Yeni 2017 Cock yaratıcı hediyeler birkaç fikir.

Bütün aileyi katılmak için memnun geleneksel "ritüel", - parlak oyuncaklar ve ışıltılı çelenk Noel ağacı Dekorasyon. Ve eve ne sürpriz bir fotoğraf ile güzel Noel ağacı top olacaktır. Kendi elleriyle yeni yıl için böyle bir hediye basit şeffaf cam topu yapılabilir. Uygun bir fotoğrafı seçin boyutuna kesme ve dikkatli bir top haline fotoğraf yerleştirin. Ardından top güzelce üstüne akrilik boya ve vernikle boyanmış. Küçük bir yay parlak kravat Sol - Yeni 2017 için ve orijinal bir hediye hazır!

hediye olarak gerçek yılbaşı tema uygulama ile küçük yastık her yaştan insanlar için idealdir. Her zamanki yastıklar yanı sıra, yeni yıl Cockerel kısımları için farklı renklerde kumaş parçasına ihtiyacımız - onlar şablonlardan kesilmesi gerekmektedir. tabana dikişli Bireysel elemanlar, parlak boncuk ve pul ile bir kompozisyon süslemek için unutma. rahatça şekerleme yapmak ve ağır bir tatil bayramlar sonra dinlenebileceğiniz böyle bir yastıkta - sonuç Horoz yeni yıl için yaratıcı bir hediye oldu.

Eğer, Yeni 2017 için sevdiklerinize sıradışı bir hediye sürpriz yapmak eller "sihirli" süspansiyon yapmak istiyorsanız. Bunun için zincirin içinden geçirilmiş bir mantar, yanı sıra minyatür yapay Noel ağacı ve biraz ince tuz ile küçük bir cam şişe uygun. İlk şişe alt tuz ince bir tabaka serpin ve ağaca yerleştirilen gerekir. Ardından fişini takın - güvenilirlik için tutkal birkaç damla damla olabilir. Bu orijinal Yılbaşı süspansiyon "sihirli" bayram aksesuar olarak bulunabilir.

elleri anne ya da babası ile yeni yıl için orijinal bir hediye - adım fotoğrafları adım ile bir ana sınıfı

Yılbaşı tatili hep ebeveynleri güzel hediye sevilen memnun etmek istiyorum. tatlılar izlemek - adım fotoğrafları adım ile ana sınıfının yardımıyla Teklif kendi ellerini Yeni 2017 için orijinal bir hediye anne veya baba olun. Yeni Yıl geleneksel tatlılar Bu alışılmadık "akış" sihirli ve sıradışı görünüyor.

Saklanan malzemeler kendi elleriyle yeni yıl 2017 için bir hediye yaratmak için:

 • Sarı krep kağıdı
 • yaklaşık 330 ° C - toplam bileşim şeker.
 • şeker yuvarlak şekil - 2 adet.
 • makas
 • Altın brokar kurdele - shirina0,6 bakınız
 • boş köpük
 • tutkal tabancası
 • çubuk tutkal
 • dekoratif altın boncuk
 • koniler
 • küçük Noel topları

master class "kendi elleriyle 2017 yılında bir yeni yıl hediyesi Making" için adım adım talimatlar:

 1. Öncelikle krep kağıt genişletmek ve iki kare kesmek gerekir.
 2. her iki taraftan da, köpük hamur parçasının kesme kağıt parçaları (sıcak tutkal).
 3. Şimdi, köpük ön formun yüksekliğinden 2 -3 smbolshe kağıt şerit genişliği kesti. Parça uzunluğu iş parçasının "çevresi" uygun olmalıdır.
 4. kesilmiş şerit "streç" uzunluğu boyunca parmaklarınızı - her iki tarafta.
 5. Bir iş parçasının bitmiş bir şerit yayma zamk ve sıcak tutkal. Eğer köpük için bir tutkal uygularsanız, malzeme deforme olabilir.
 6. Daha iyi elleriyle yeni yıl için böyle bir hediye kaliteli çikolata ile ilgisi yok. şeker "kuyrukları" koparılan ve yapıştırıcı ile ekleyebilirsiniz.
 7. Daha sonra "kuyrukları" şeker aşağı mümkün olduğunca yakından döşeme köpük gelen iş parçasına sopa başlar. Tutkal "kuyruklu" yerine bir şeker kendisi ile yağlanmalıdır.
 8. 2017 yılında Yeni hediyemizin oluşturulması sonraki adım şeker "tasarım" dekore edilecek - altın kurdele bir daire içinde kravat gerekmektedir. "Işlevleri" dekoratif yanı sıra, şerit sıkıca hep birlikte şeker bağlar.
 9. Sonuç olarak, çalar saat de "çağrı" şeklinde düzenleyerek, "kuyrukları" olmadan iki şeker alma ve kompozisyon üstüne sopa gerekir.
 10. Dört şekerler ile bizim hediye daha stabil olduğu destekliyorsunuz.
 11. "Dial" Yapıştığın dekoratif kullanım boncuklar, koni, Noel oyuncaklar için.
 12. Tüm orijinal Noel hediyesi hazır. Her türlü böyle şeker "seyretmek" önemli bir olay anımsatmaktadır - Yeni 2017 Rooster'ın köşede!

Topiary Noel Hediyesi sevgilinizin - adım fotoğrafları adım ile bir ana sınıfı

Topiary - evi dekore ve içerideki olan festival şenlik verecek herhangi bir tatil için harika bir hediye. "Mutluluk ağacı" başarı ve refah evin içine getirmek mümkün olduğuna inanılmaktadır. Yeni 2017 Yangın Horoz için en iyi hediye tahmin edebilirsiniz! adım fotoğrafları adım ile ana sınıfının yardımıyla bu "mucize" zor hatta acemi iğne kadınlar olmadığından emin olun. Biraz azim - ellerinde sevgili sevgilinizin ile yeni yıl için ve harika bir hediye hazır!

Yeni 2017 için kendi elleriyle bir hediye şeklinde Topiary - Ana sınıfı için malzeme ve araçları:

 • Strafor konisi
 • çalı
 • yeşil iplik (yün)
 • sicim
 • kap
 • alçı sıva
 • vatka
 • dekoratif elemanlar - boncuklar,
 • bıçak kırtasiye
 • tutkal tabancası
 • "An" tutkal
 • saç spreyi
 • makas
 • Kurşunkalem

Kendi elleriyle Yeni 2017 Horoz üzerinde hediye Topiary oluşturma konusunda usta sınıfının Kademeli açıklaması:

 1. , Lazımlık alın yapıştırıcı ile dibe yayma ve sicim ekleyin. Biz pot üst ulaşana kadar Sonra yavaş yavaş, kıvrılarak. sicim ucunu güvenli bir şekilde yapıştırıcı ile bağlanmıştır. Şimdi Topiary için bir çerçevenin yaratılmasına devam - bir Noel ağacı şeklinde. bu koni yeşil yün konuları rüzgar gereken aynı şekilde yapmak.
 2. koni alt orta sarma zaman açık bırakın. Şimdi kalem ve kesme alt koni, çemberin ortasına kol ekleyin gerekir. Doğru boyut yaka ihtiyaç olan gövde ağaçlar imalatı, Ulaşım (folyodan bunu). Gelecekteki ağaç için Namlu sıkıca yeşil iplikle sarılmış ve bazı yerlerde sicim bobinleri "insert" - Bir ağaç gövde ve taklit.
 3. Daha sonra koni tutkal varil altındaki bir delik açın. Nasıl tencerede Noel ağacı düzeltmek için? Bu mix biraz sıva gerektirmez ve bizim pota ayarlayacak "mutluluk ağacının."
 4. kar yapmak için kullanılan alçı kullanımı yün "maskeleme" olarak Noel ağacı etrafında "sürüklenir".
 5. Parlak parlak boncuklar, kristaller, ve boncuklar bizim Noel ağacının için büyük bir dekorasyon bulunmaktadır. Tüm elemanlar güvenilir tutkal tabancası kullanarak tutkal.
 6. Ve ağaç oldukça kış baktım, yün, ince lifler ayrılır ve saç spreyi yardımıyla "dalları" içine kilitlemek edilmelidir. basit ve zevkli - elleriyle yeni yıl için bu alışılmadık bir hediye biri yapabilir!

Nasıl kendi elleriyle yeni 2017 bir hediye hazırlamak için - adım fotoğrafları adım ile bir ana sınıfı "Kardan adam kağıt tekniği" Origami"

Kardan adam - sevimli masal karakteri ve çocuk çizimleri ve zanaat en popüler "kahramanlar" biri. Bugün kendi ellerini origami tekniği kağıt yakışıklı Snegovichka yapmaya bir sinema dersi tutun, ancak bu sapın bir çocuğun bile sahip adım fotoğrafları adım yardımıyla. Tipik olarak, böyle özgün el sanatları Yılbaşı anne ya baba çocukları vermek ve öğretmenler ve öğretmen ekledi. Yeni 2017 Cock için böyle bir hediye hazırlamak için deneyin - biz sizin için kağıttan katlama rakamlar güzel sanatlar tüm inceliklerini açılacaktır.

Kağıt Origami Bir yeni yıl hediye yaratılması için araç ve gereç listesi:

 • Kağıt beyaz ve renkli
 • makas
 • kalem
 • cetvel
 • tutkal

aşamalarında yeni yıl 2017 için bir hediye için kendi elleri Kardan Adam kağıdı nasıl yapılır:

 1. .. Viraj - beyaz kağıt almak ve renkli kağıt tabakasından 20 x 10 medya h7,5 15 cm boyutlarında bir dikdörtgen kesilir ilk Snegovichka alt parça (20 x 10 cm) dikdörtgen hazırlanan üretmek bkz storonoy7,5 bir kare yapmak (bir tarafı beyaz olmalıdır) uzun tarafı boyunca ikiye. kendi elleriyle yeni yıl için böyle bir hediye elişi kağıdı daha kaliteli yapmak.
 2. dikdörtgenin her köşesinde eğilir.
 3. Sonra tekrar ikiye eğmek gerekir, ancak daha dar kenarı boyunca.
 4. Ayrıntılar üst köşeleri ihmal ve diğer tarafa çevirin.
 5. Bir sonraki adım - orta kase Kardan adam, farklı bir pişmiş dikdörtgen gereken için. Bu bölümde itibaren (yarısında eğmek) Önceki ile aynı yapıyor ve sonra alt köşeleri eğmek edilir. ikiye katlanmış - Önce dikdörtgen aynı manipülasyon tekrarlayın. üst köşeleri katlama hattı için ihmal edilmelidir.
 6. Açar ve köşeler üzerinden oluşturulan "cepler" basar.
 7. Üst "Kar topu" Kardan adam bir kare şeklinde kâğıt yapılır. Viraj devre "eğik" parçası - katlama çizgisi iki üçgen oluşturur.
 8. kare genişletmek ve her bir yan çizgileri büker - içinde.
 9. Üst ve alt parçalar açı geriye eğmek.
 10. tutkal - Şimdi Kardan adam birbirlerine ve dayanıklılık için ile ilişki gerekiyor ayrıntıları.
 11. havuç, ağız ve düğme şeklinde gözleri, burun - çeşitli küçük parçalar Tutkal.
 12. anne, baba, büyükanne veya büyükbaba - Yeni 2017 için bu özgün ve dokunaklı hediye kendi ellerini bir çocuğun yapabilirsiniz. Kağıt Snegovichku dizeye takmak ve bir döngü yaparsanız, bir Noel ağacı orijinal oyuncak dekorasyon olsun.

kağıttan elleriyle yeni yıl için Yaratıcı hediye - videoda bir ana sınıfı

Yeni Yıl günü hep sürpriz yapmak istiyorum ve zevk sevdiklerinize - hediyeler dokunmadan, elbette, eylemleri, nazik kelime ve. kendi elleriyle en basit ve uygun fiyatlı malzemeler ile yapılan Özellikle unutulmaz hediyeler. Sonuçta, böyle bir hediye bazen yeterince yok eller ve ruh, sıcaklığını korur. Modern bir moda trendi - Video "modüler origami" tarzında kağıdın Yeni 2017 Cock için yaratıcı bir hediye yapmaya detaylı ana sınıfı sağlar. Eğer üç boyutlu origami tekniği ile ilgileniyorsanız, biz kağıttan yapılmış bir Noel 3D-Noel ağacı oluşturmak için video eğitimi için davet ediyoruz.

Birçok çocuk ve yetişkinler için, Noel ve Yılbaşı tatili mucizelere ışık büyü ve inanç ile doldurulur. Elbette herkes kendi beklentileri var, ama istisnasız önümüzdeki 2017 sadece en iyi getireceğini umuyor. daha Red Rooster olumlu değişiklikler vaat olduğundan ve çaba eğer, rüya gerçek olacak! Ve Giden yılın son günlerinde başladığımız iş bitecek ve nasıl yaklaşan tatil için hazırlamak. velilere ne vermek veya tatil için sevilen biri? anne ya da babası, kız veya erkek arkadaş, kız arkadaşı - Biz kendi elleriyle yeni yıl için orijinal bir hediye vermek sunuyoruz. adım fotoğraf ve videolar ile adım Bizim ana sınıfları mevcut kağıt, kumaş ve diğer malzemelerden yapılmış kendi elleriyle Yeni 2017 için hediyeler orijinal fikirler oluşturmak isteyecektir. Yeni Yıl hediyesi başarılı ve yaratıcı olacak olsun!

benzer yayınlar

 • yorumlar
  • Tüm yorumlar
  • kliniklerinin Yorumlar
  • hazırlıkların Yorumlar
 • Otomobil

  ve iş

 • hastalık

bir ince günde, bize kadar zaman insanların sorularına cevaplar ararken harcadıkları nasıl fark ettim. Bunlar, arama sorgusu yazarak, arama motorlarının bir demet kullanıyor. Sonra sayısız makale ile, farklı sitelerde birden çok sayfasını açın. Yani onlar oldukça hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları bilgileri bulabilir ve amaçsızca doğru cevabı bulmak için birkaç saat prolazili. Ve sonra bir fikir bize geldi!

Tüm hakları saklıdır. siteden malzemeleri kullanırken aktif bağlantı tersine çevrilir!

Kendi elleriyle yeni yıl 2018 için iyi hediyeler

Uzak olmayan yeni 2018 kapalı ve bu bu harika bir tatil için hazırlamak için büyük şeyler bekliyoruz demektir! Eğlence, müzik, mutlu kahkaha, yakınlardaki olanlar, akrabaları ve insanların arkadaş sevilen - kış tatilleri mükemmel bir resim. Yani şaşırtacak ve sevgili dostlar memnun edecek ne de bu düşünmelisiniz. Belki kendi elleriyle yeni yıl 2018 için hediyeler yapmak, bu orijinal yaratıcı ve evde çok olacak! Böyle hediyeler arkadaşlarınızın evinde yer gurur alacak ve uzun senden bunları hatırlatacak.

testten Rakamlar çok orijinal ve seramik ürünlerin anımsatan görünüyor. Artı ucuzluğu ve yaratıcı çalışmanın kullanılabilirliği gerçeği. Tuz hamur dışarı köpek - Yani, önümüzdeki yıl sembolü olan bir hediye olacaktır.

Bunu yapmak için, hazırlanmak gerekir:

 1. 2 fincan un;
 2. tuzu;
 3. su;
 4. El kremi ya da normal bitkisel yağ.

Iyice pürüzsüz olana kadar tüm malzemeleri karıştırın.

 • unu - 2 bardak;
 • tuz "İlave" - ​​120 g;
 • Su - 80 mi;
 • şablonlar köpekler;
 • kürdan;
 • bitkisel yağ veya bir el kremi.
 • Tüm malzemeyi iyice maksimum homojenliği için, karışıktır.
 • Ortaya çıkan hamur pasta içine yuvarlandı ve ona hazır şablonları yayılır.
 • Elde edilen kütle Mandallar şablonları yayılan kek halinde yuvarlanır.
 • Sonra bir kürdan alıp göz kalıplama kürk ve pençeleri olun.
 • Şimdi ürün, düşük bir sıcaklıkta bir fırında kurutulabilir etmektir.
 • payetler, taşlar, vb ile istenilen şekilde Fırında hediye süslemeleri ve süslemek için sol

Video galeri tuz hamurundan güzel köpeklerin çeşitli seçenekler vardır

Bu bir köpek ile sınırlı olabilir, ancak bir bütün aileyi yapabilir ve kendi elleriyle 2018 yılında New için çok özgün bir hediye olsun!

Önümüzdeki yıl bir sembolü ile Noel kartı

Kartpostal, el yapımı, küçük çocuklar arasında değil, aynı zamanda daha yetişkin kuşak arasında sadece hediye için popülerdir. Bir köpek resmi, önümüzdeki 2018 sembolü olan bir karttır Hele.

Bunu yapmak için aşağıdaki malzemeyi gerekir:

 • Karton Şablon sepetler (gelecek ürünün istenilen boyuta dikkat edin).
 • Renkli kağıt.
 • Farklı renklerde kağıt kesme şeritleri (sepetleri dekorasyon zaman ihtiyaç olacaktır).
 • Kalem basit.
 • Makas.
 • Kağıt yapıştırıcı.
 • Keçe uçlu kalem.
 • Folyo.
 • sepet desen boyutu ile geleceği boyutu kartını ilişkilendirir.
 • Kesme kağıt desen renkli.
 • Örgü taklit, renkli kağıt şeritleri ile sepet Dekore.
 • Köpek ve kesik kağıt renkli kısmında Çizim.
 • Aralarındaki Tutkal, işaretleyici burun, gözler, gülümseme çizer.
 • sepet üzerine elde edilen aplike yapıştırıcı.
 • Folyo yay ve köpeğin boynuna bunları dekore yoktur.
 • yeşil kağıt kullanarak, sepet yapıştırılır ağaç dalları, yok.
 • Farklı renklere sahip dal Hediye topları süslemeleri ve cömertçe tüm pullu serpin ve kartpostal imzalamak kalır!

Yeni 2018 Master standartlarında üretim kartpostal-köpekler

Hepsi çok kolay ve basit! Bir köpeğin formunda bu kartların birkaç yapmak ve yeni 2018 en favori kişilere verebilir!

tüylerinden yapılmış Noel ağacı orijinal ve sıradışı görünüyor. Bir Noel ağacı şeklinde Hediye keyfini eminiz. Herhangi bir renk olabilir. Bu, tüm hayal bağlıdır.

üretimi hazırlanmak için gerekli:

 • baz için karton;
 • Sıcak tutkal;
 • farklı boyutlarda tüyleri;
 • Boncuk ve pul.
 1. Uzunluğunda tüyleri çözmek için gereklidir.
 2. kalem başına dikkatle sıcak tutkal boncuk tutkal gerekir.
 3. karton itibaren gelecekteki ağacın çerçeve yapmak. ondan koni ve yapıştırıcı sıkın. kağıdın iç yan çerçeve şeridinde Noel güzellik yapışmasını kazayla düşmesini, hem de daha yüksek stabilite önlemek için. beyaz Noel ağaçları seçilen rengin ise, aynı renkte çerçevesi boya gereklidir.
 4. Çerçeve tamamen kuruduktan sonra, tüyler yapıştırma başlayabilirsiniz. Bunlar vücut çekirdek yapıştırıcı ile tespit edilir. kalemin Yünlü kısmı dallarının rol oynayabilir ve dolayısıyla hacmi yaratacaktır.
 5. hazır Kendi ellerini sunun, daha fazla parlamaya ışıltı serpebilirsiniz.

Bu köknar birkaç yapmak ve yılbaşı tatillerinde kompozisyon sunabilir.

Yeni yıl 2018 için en popüler hediyeler yumuşak oyuncaklar bulunmaktadır. Eğer eller tarafından yapılan yumuşak oyuncak ve hatıra sadece verdik Fakat şaşırtıcı şeydir.

 • (Yeni) Beyaz çorap;
 • iplik;
 • makas;
 • Kil;
 • Pirinç veya diğer hububat;
 • Boncuk veya düğmeler yüzleri ve süs eşyaları;
 • Kumaş atkı kardan adam.
 1. çorap burnunun ve alt bağlama ipliği arasından kesilir.
 2. irmik dökün ve yuvarlak bir şekil vermek. Bu gövde kardan adam olacak. Bir iş parçacığı bağla.
 3. popo ve baş formu doldurun. Bu gövde daha küçük olacaktır. Sabitleyin iplik.
 4. boncuk veya düğme yardımıyla kardan adamın yüzünü yapmak. gözler, burun ve ağız Tutkal.
 5. elleriyle bizim hediye boyun ve çorabın kesimden bir kap koymak kafasına bir eşarp bağlayın.

İlginç ve orijinal hediye yeni yıl için iyi bir hediye olacaktır. Gelecek Noel Baba ve Kar Maiden için onur gerçekleşir.

Biraz büyülü görünüyor oyuncak, - Snow Globe. o kendi elleriyle yapılır buysa, böyle bir hediye en iyi ve en unutulmaz olacağını.

üretim ihtiyacı için:

 • saydam kap, sıkı bir vidalı kapaklı tercihen cam;
 • su;
 • Çok Renkli pul, farklı bir boyut, ama çok büyük olabilir;
 • Su geçirmez yapıştırıcı;
 • Eğer kürede yerleştirmek istediğiniz küçük heykelcik.
 1. Kapak yapışma statuette iç tarafında. tutkal kuruyana kadar bekleyin.
 2. bir kap içinde renkli pul dökün.
 3. Tam su kapasitesine dökün. heykel belirli bir miktar alacağını unutmayın. kapağı kapalı olan sadece fazla suyu boşaltın.
 4. Kapağı kapatın.
 5. Kabı ters çevirin ve sallayın. Payetler giderek yerleşme, suda çember vardır. Hazır elleri ile Yeni 2018 için bir hediye.

kendi elleriyle hediye olarak yeni yıl 2018 kendi elleriyle yapılmış bir Noel topları verebilir. Böyle bir hediye sunmak adeta bir gelenek olabilir. Her yıl yılbaşı güzellik başa geçmek olacak çeşitli Noel topları yapmak için hayal gücünü gösteren.

Noel top köpük ve kağıt çiçek yaptı.

 1. delgeçli yardımıyla renkli karton dışına çiçek çok yapmak.
 2. Dikkatle sıcak tutkal top çiçek tutkal. simetrik olarak düzenlenmiştir.
 3. macun boncukları ortasında her çiçeğin üzerinde.
 4. elle yapılan harika bir Noel hediyesi asmak için üzerine kurdele Tutkal.

Noel ağacı güzel kurdele üzerine topun bir başka uygulaması,

Noel top kağıt ambalaj.

 1. Kağıt üzerinde çevreler çizmek ve daha küçük çaplı 8 özdeş 1.
 2. Tekrar Yarı yarıya daireyi katlayın. Bir üçgen. Bu nedenle tüm 8 çevrelerin yapmak.
 3. üçgenin her bir tarafında bulunan tutkal 4 küçük daire.
 4. Tüm üçgenler dikkatle ortaya çıkarmak ve birbirlerine yapışmasını. topu al.
 5. kurdeleyi ve hazır ellerinizle bir süs hediye Tutkal.

Stash o kendi elleriyle yapılmış ve bu ruhun bir bölümünü yatırım, özellikle iyi bir hediyedir.

 • ahşap boş bir kutu;
 • kış motifli Oymacılık için Peçete;
 • Oymacılık için tutkal;
 • akrilikler;
 • Akrilik primeri;
 • Şerit dantel;
 • fırçalar;
 • Bir bardak su;
 • Sıcak tutkal;
 • makas;
 • parlak bir yüzey Vernik.
 1. Ön kalıp akrilik primer astar edilmelidir. En az 20 dakika boyunca kurumaya bırakın.
 2. akrilik boya ile kutuyu boyayın. Renk bir peçete seçilen desen ile birleştirilmelidir.
 3. Oymacılık tutkal kış motifi peçete tekniği içinde kutunun kapağında. Sen su yarısı ile seyreltilmiş özel bir yapıştırıcı veya PVA tutkal kullanabilirsiniz.
 4. tutkal tamamen kuruduktan sonra, kutu tamamen kaplanmış olmasıyla.
 5. Bu hediye ve kapağının çevresi üzerinde dantel kurdele ile dekore edilebilir.

Usta sınıf dokuma, kağıt kutuları

Hediye hazır. Kendi elleriyle Yeni 2018 tarihinde böyle bir hediye sunmak güvenlidir. Her zaman sahibini kullanarak bu konu severek sizi ve bu festivali hatırlar.

Son zamanlarda popülerlik kazanıyor zencefilli erkekler şeklinde elleriyle sunuyor. Bu hediye orijinal değil, aynı zamanda lezzetli bir tatlı ibaret değildir.

hazırlanması için atmanız gereken:

 • Un - 315 gram;
 • Şeker - 200 gram;
 • Yumurta - 2 adet;.
 • Tereyağı - 125 gram;
 • . Soda - 1 çay kaşığı;
 • Zencefil - 2 tk ;.
 • Muscat somun - 1 çay kaşığı ;.
 • Bal - 3 çorba kaşığı. kaşık;
 • tuzu;
 • Sitrik asit.
 1. kısık ateşte kaynayan olmadan tereyağını eritin. bal, değil sönmüş soda, zencefil, tarçın ve hindistan cevizi ekleyin.
 2. İkinci kap içinde un, şeker, tuz ve yumurtayı karıştırın.
 3. Elde edilen kütle, bal yağ karışımı ekleyin.
 4. 6-8 saat buzdolabında gönder.
 5. Bu süre sonunda, buzdolabından hamur ve 3-4 mm tabaka kalınlığı rulo.
 6. kalıplar yardımı ile bunu yapmak için bir bıçak veya erkeklerle kesin.
 7. Güzel kahverengi 180 derece fırında pişirin.
 8. Kurabiyeler için buzlanma hazırlayın. protein yendi ve şeker 100 gram sitrik asit ilave edildi.
 9. Sır boya ile soğutulan kurabiyeler. Adam arkadaşlarının özelliklerini verilebilir.
 10. kuru ve hediye bant sır paketi izin verin.

Her tür makale kendi elleriyle hediye onların arkadaşları ve tanıdıkları, özelliklerini verilebilir.

Yeni yıl 2018 için zencefilli ev renkli ve sıradışı bir hediye. bunların üretimi geçmeden önce, zencefilli adam üzerinde pratik gereklidir.

 • zencefilli kurabiye için hamur;
 • perdelenir;
 • Karamel tutkal: yangınında eriyene şeker.
 • dekorasyon için Şekerler.
 1. Hamur detay zencefilli ev pişirmeye. Bazı günü sadece pencere ve kapılar için delik açmak.
 2. Onlar soğuduktan sonra bir zencefilli ev montaj başlatın. Tutkal tutkal karamel detayları için hızlı ve doğru bir soğumadan gerekir.
 3. buzlanma evi ile süsleyin. yapıştırıcı yardımıyla karamel şeker ve lolipop ekleyin.
 4. Sen daha onun zencefilli çitin bir ev, arka bahçesi süslemeleri ve Noel ağaçları bir dizi yükleyebilir. Böylece, bütün bir hikaye oluşturmak için hediye öğrenirler.

Güzel ve muhteşem zencefilli ev çok hoş ve böyle bir hediye önümüzdeki yıllarda hatırlanacak.

Sadece Yılbaşı 2018 tarihinde bir şişe şampanya vermek ilginç değildir. Bir şekilde orijinal sunmak istiyoruz. Siz bunun şeker süslenmiş Noel ağacının bir tür dışarı yapabilirsiniz.

 • şampanya şişe;
 • makas;
 • Scotch;
 • Güzel bir pakette Çikolata;
 • kurdele;
 • Noel ağacının süslenmesi için bir ipe Boncuk;
 • Pulları (tercihen yeşil).
 1. bant sopa şekerle bir şişe şampanya için. Bu kaotik bir şekilde yapılabilir, ya da altına şişe üst spiral bir tür oluşturmak için.
 2. Tinsel şişe sarın ve tüm maruz alanları kapsayacak.
 3. Şerit şişe üst süsleyin. Ona göre, ayrıca herhangi bir yılbaşı oyuncak ekleyebilir.
 4. Alınan hediye iplik ve taç üzerinde aynı renkte bir kurdele üzerine boncuklarla süslenmiş edilebilir.

hazır bir şişe şampanya gelen Balık Kılçığı. Bir ziyaret için gidebilirsiniz.

Kendi elleriyle yeni yıl 2018 için bir hediye olun zor değildir. Önemli olan anlamak ve en iyi yaptığınız şeyi karar vermek. Bu dikiş, boyama, aplike, tığ olabilir. Belki origami tekniği kullanılarak, kağıt bitti başyapıtlarından yapmak için biliyorum. makale elleriyle hediyeler için en yaygın fikirlerin örneklerini verir. Bunları oluştururken, çünkü bu tür eşya, her zaman memnun ve sürpriz olduklarını ana şey ruh ve sıcaklık kısmını yatırım yaptı. Mutlu 2018 Yıllar!

© 2012-2018 erkek dergisi - Dünya Mans

Erkek Dünya Mans Dergisi sunar: gurme yemekleri basitten gerçek bir erkek, spor haberleri, tüm tatil için hediye fikirleri, ev için alet ve teçhizatı seçme, başarılı ve zengin olmak için ipuçları, tarifler, tarzında, haber, otomotiv ve motosiklet dünyasının ve daha fazlasıyla ilgili makaleye . Bizimle kalın ve size gerçek bir erkek gereken her şeyi bilecek! Tüm hakları site kullanımı şartları saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 5 = 3