Yıl boyunca kullanım için Ahşap evler

Yıl boyunca kullanım için Ahşap evler

yaşam için Ahşap evler - ön ve nihai otdelyvaniem ile pahalı atlayarak aynı tuğla veya gaz beton yapılar ile karşılaştırıldığında iyi ve en basit seçenek geliştirme. Yok yapı malzemesi sağlığına, çevre ve sağlık üzerinde bir ağaca karşılaştırılamaz. kasaba halkı Çünkü boğucu metropolü bırakarak büyüleyici ve ahşap evler rahat, sıcak ve uzun ömürlü edinirler.

Yıl boyunca kullanım için Özellikler ahşap evler projeler

bugün yaşamak için evler nedeniyle, talepteki süper:

- mükemmel ses yalıtım özellikleri;

- deformasyon ve sismik etkilerine karşı direnç;

- elverişli kapalı iklim;

- sıradışı tasarım özellikleri.

1

Kış ev kış orman: Özellikle bina malzemeleri

hem mevsimsel ve daimi ikamet için - günlükleri, kereste ve çeşitli binalar inşa diğer ahşap malzemelerin. o tasarımı için ciddi zorluklar teşkil yıl boyunca çalışması için evler, söz konusu olduğunda, malzeme ve direkt inşaat seçimi nihayet bile olumsuz hava sıcaklıklarının zirve, rahat ve sıcak bir barınak olsun.

bir günlük ev inşası sırasında dikkate günlükleri çapını, kesin duvar yalıtımı ve sağ ısıtma sistemini seçerek alır. günlükleri kış kabin inşa yıl boyunca ev için lütfen unutmayın. Ağaç nem almamaları dolayısıyla büyümeye ve namlu boyunca suyu götürmek olmaktan çıkar ve zamanın soğuk dönemde, çatlama sıcaklık farkı etkisi altında çürüyen ve çeşitli deformasyonlar tabi değildir.

Avantajları kış odun malzemesi preform:

- nem seviyesinin düşük olması.

- kalıp, böcek ve diğer parazitlerin yokluğu.

- zamanla Düşük büzülme.

- Uzun kullanım ömrü.

Nasıl bir kış ev inşa etmek günlükleri çapını seçilir?

bir günlük kabin kışın dışında bir ev inşa özellikleri bir numarası vardır. Aralarında Baş terimlerin seçimdir. optimal yazında gerçekleştirilmiştir düzenlenmesi temel ve bir montaj kiti kek - k, ortam sıcaklığı -25 derecenin altında olması şarttır. alt parametreler de odun kırılgan hale gelir ve en ufak etkileri çatlaklar.

günlük ev montajından sonra en az bir yıl yerleşir. Bu dönemde temel büzülme vardır. Buna ek olarak, bitirme ve araçlardan döşeme sıcak ya da yaz taşınması gerekiyor. Bu sadece pratik değil, aynı zamanda uygundur.

Bir kış ev inşaatı için doğru kereste seçmeye devam edin. boyutlar gerekli günlüklerinin inşa edilirse özellikle büyük çaplı olduğu söylemek gerekir ki, soğuk ve rüzgar direnecektir. Büyük çap - harcamak ve konforlu yıl boyunca uygun olmayan küçük bir ev yapmak akıllıca, ev soğuk olacak. Çünkü ısıtma maliyetlerinin ince duvarların etkileyici olacaktır. Buna ek olarak, günlük kabin kalitesine dikkat etmelidir. Ve yine, oluklar ve yoğunluk parametreleri produvaemost duvarlarını etkileyen doğrudan uyacak mezhventsovogo.

tertibat olup, yiv GOST standartlarına ve (çevre sıcaklığı tepe uygun olarak) kesinlikle RF iklim bölgelerinde uygun olarak seçilir:

- 130 mm çapında - 20 derece;

- 150 mm çapında - -30 °;

- -40 ° - 170 mm çapa sahiptir.

Bu durumda, 20 derece veya daha fazla bir en üst nokta sıcaklığı var olduğu bölgede, hem de seçilen yuvanın montajı için bir ortalama çaplı kütüklerin 260 mm alınır. kereste manuel kesimi için çap 240-360 mm elemanlarını seçmektir. Bu arada, ürün miktarı 600 mm 'ye kadar, bu yapılar elit düzeyde kullanılır ulaşır.

Dikkat! evinin yapımı için doğru boyut kereste seçin:

Bir büyük çaplı kütüklerin seçilmesi dezavantajları - konut bakım maliyetlerinde bir artış (günlüğün her santimetre% 18 artış), statik ve dinamik yükleri artan daha etkileyici vakıf seçimi ve harcama ek öğedir.

Onur. büyük çaplı kütüklerin seçimi, işçilik maliyetlerini düşürür konopatku az inşaat malzemeleri gerekli eklemlerin sayısının azaltılması çerçevede elemanların sayısı, azaltan yapının cazibesini de arttırır.

Ayrı ayrı, kış ev Weatherization

Ne olursa olsun yüksek kaliteli kış kereste yapamaz duvarların yalıtımı olmadan olabilir nasıl. kalafatlanması için iyi bir yoğunluk ve esneklik ile, sentetik ve doğal malzemeler. İyi su emilimi, yüksek kuruma hızı ve uzun hizmet ömrü: Aşağıdaki özelliklere dikkat konopatki seçerken. Hala çevresel değil son sırada özellikleri, ancak yapısal olarak konopatka mikroorganizmaların üremesini engellemek gerekiyor.

Doğal böyle yosun olarak izolatörler, keten keçe, kenevir ve jüt bant tüm bu özelliklerine karşılık vardır. Uygulama daha sık yapımında kullanılan doğal yalıtım malzemeleri olduğunu göstermektedir. polistiren, poliüretan, polietilen, cam, hem de akrilik ve silikon yapıştırıcıları - genellikle sentetik yalıtım duvarları uygulanır. derste bile köpüktür.

Bizim inşa edilen evlerin örnekler:

"Ro-operasyonu" yıl boyunca kullanım için Ahşap evler

Şirket "Ro-sistem" kendi avantajları vardır, her biri, günlükleri ve lamine kaplama kereste yapılmış evlerin tasarımı ve inşası uzmanlaşmıştır. Yapım başlangıç ​​inşaat malzemeleri karar ve görüntülemek ağacı, üretimi (ladin, çam, karaçam, vb) üzerinde yürüyen yanı sıra, toprak belirleyen bir vakıf, bodrum ya da zemin kat oluşturmak için yeraltı ve diğer bileşenleri bulma hazırlık geologoraboty yürütmek ve gereklidir önce seçmek veya proje geliştirmek. kolay Standart tasarımlar sadece tat ve bütçe, onlar bir sürü sitemize ait katalogda bulmak için. Ancak, güvenilir ve uygun hesaba kişisel arzuları ve müşterinin tüm gereksinimlerini nüansları alarak ayrı ayrı tasarlanmış bina edilecektir. Biz yeniden tasarlamak için bir fırsat sunuyoruz ve ayarlama ihtiyaçlarınız için varolan tasarımını beğendim. Bizim projeleri de odun dezenfektan ve ek yalıtım doğal cazibesi korunması için sağlamaktadır.

"Po-sistemi" daimi ikamet için ağaç evinden proje sağlayacaktır bizi arayın, ve - son derece işlevsel ve ucuz, onlarca yıl boyunca duracak olan!

[email protected]

 • Adres: Moskova City. Presnenskaya nab. 6/2, 16. Kat, Suite 1620 (m. Sergi, m. İş Merkezi)
 • Tel. +7 (495) 989-84-54
 • Her hakkı saklıdır

  Evde inşaat "kutu" maliyeti içerir:

  - Tüm kazı yapmak;

  - vakıf (monolitik ya da modüler kemeri) ya da taban yapımında;

  - duvarlar ve bölmeler inşaatı;

  - ağırlık veya prefabrik / monolitik cihaz örtüşme;

  - Cihaz delikleri ve baca;

  - cihazın tüm balkon merdiven a / a;

  - Gerekli tüm yapı malzemelerinin maliyeti.

  Günlük evlerin inşaatı

  Lamine kaplama kereste evleri inşaati

  SIP gelen evlerin inşaatı (SIP paneller)

  bloklardan evlerin inşaatı

  tuğla evlerin inşaatı

  Çerçeve evlerin inşaatı

  Ahşap Hamam inşaatı

  "Anahtar teslim" nin inşaat maliyeti evleri şunlardır:

  • - Evde "Kutu";
  • - vakıf;
  • - Tam dekorasyon;
  • - Tüm (elektrik, su, gaz, kanalizasyon);
  • - pencere ve kapılar.

  Genel olarak, aşağıdaki fiyatlar için almak ev "anahtar teslimi" yaşamak için tamamen hazır.

  günlükleri "anahtar teslim" evlerin inşaat

  Daha günlüklerinin "anahtar teslim" evler

  lamine ahşap kaplama Detay "anahtar teslim" evler

  bloklardan Daha den "anahtar teslim" evler

  SIP «anahtar teslimi» Daha evlerin inşaat

  İnşaat tuğlası "anahtar teslimi" evler Daha

  Çerçeve "anahtar teslimi" evlerin inşaatı Daha

  "Anahtar teslim" ahşap havuz'dan inşaatı fazla

  Yıl boyunca kullanım için ahşap evlerin inşaatı

  Bugüne kadar, firma-geliştiriciler evlerin ilginç ve benzersiz projeleri çok sayıda sunuyoruz. En yaygın olanlarından biri kışın ahşap bir ev inşa etmektir. Yılın zamanında inşaatını gerçekleştirmek için en iyi olduğuna inanılmaktadır. Bu yazıda, detaylı bir şekilde inşaat sürecini, hem de bu tür binaların dezavantajları tüm avantajlarını analiz eder.

  Evlerin yapımında mevsimsellik

  Daha önce, hiç bir kişi evlerin inşaat kışın mümkün olduğunu varsaymak göze alamaz. Bugüne kadar, bu uygulama başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Ana nokta sezonu değildir ve yılın bir sürede yapıldığı ağaçları kesmek. Örneğin, ağaç tüm nem ürün nemi yaklaşık% 70 olduğu ve derin çatlaklar ve hızlı kurutma elde edilen, yüksek bir sıcaklıkta, bu nachet buharlaşma, demektir namlu iç kısım tarafından taşınır yaz döneminde, kesilen olması halinde. Nem içeriği, bir minimuma indirilir Kış mevsimi süresince ışın dayanımı yüksektir, ve hasar ve kırıklara karşı hassas değildir. Yine de ahşap üzerine ısı değişimlerinin etki dikkati çekiyor. Yaz günü ve nem seviyesi atlar sayede farklı gece sıcaklığı. Bu nedenle, öğleden sonra ev tuzu ışınları altında ısınır ve akşam, özellikle ev hassas köşe durumunda, yapı deformasyonuna neden olabilir, nemi emer. Kış, nem düzeyi ve sıcaklık sabit çok düzgün büzülmeden ve ahşap kalitesi ve güvenilir istifleme ise.

  bilgi için! ince işleri yaz aylarında yapılabilir çünkü yıl boyunca kullanım için evlerin inşaatı, kışın daha iyi performans. Yaz aylarında bir ev inşa Fakat böyle çalışmaları yürütmek üzere bir sonraki sezon için beklemek zorunda kalacak.

  Ahşap evlerin inşaatı kışın pek çok avantajı vardır:

  • Kış orman iyi seçimdir. Evin inşaatçılar yapımı için olduğu gibi, kış ormanı kullanmak Bu dönemde sap akış ağaç kuru ve yoğun hale gelir, eksik. Bu ağaç olarak yapılmış yüksek mukavemet ve güvenilir bir tasarıma sahiptir. Yaz aylarında, kış odun genellikle depolarda bitirir ve yaz bir günlük ev inşa etmek, çünkü arzu değildir o 3 kat daha fazla arazi verir olduğunu.
  • nem minimum miktarı. Kış çerçeve nedeniyle şiddetli don nem dışarı donuyor gerçeğine daha az büzülme verdiği bilinmektedir. yağmur mevsiminde yapıştırılmış% 10 -12% nem kurutulmuş ürünü daha yüksek nem başlar ve ayrıca ahşap zaten bitmiş projede inşa kuru olacaktır. Bu durumda derin çatlaklar ve boşluklar oluşabilir, bu nedenle günlüğün evin inşaat ilkbahar veya sonbaharda tavsiye edilmez.
  • mantar olmaması. soğuk havalarda mantar malzeme yüzeyi üzerinde oluşturulmuş edilemez. Bu durumda, güvenli bir şekilde inşaat çalışmaları yürütmek ve çürüme, küf veya küf karşı özel yollarla ahşabın işlenmesi dalıp edilemez.

  bilgi için! kış evin yapımı için ideal bir zaman olarak kabul edilir böylece oluşturabilir bir ağaç kabuğunun üzerine ağır yağış, mantar ya da küf sırasında.

  • kir olmaması. Çalışma sırasında gerekli dozakupki ve yapı malzemelerinin nakliye olabilir. asfalt yol sorunumuz yok olacak ve toprak yolun araba daha çok fazla pislik getirecektir zaman. Kışın, böyle bir sorun yoktur nedeniyle bir inşaat sitesinde sıkıştırılmış don ve kar her zaman bir temizliktir.
  • acele etmeden çalışın. Şirketin geliştiricileri yaz aylarında daha fazla yük o var, ama kış siparişlerde çok değil. İsterseniz proje kışın inşa kurallara ve herhangi bir karışıklık olmadan göre yapılacak. Tabii ki, yılın herhangi bir zamanında binaların yıkılması. tesadüfen Ama eğer yağmur mevsiminde çalışan harcama, nemden duvarları korumak için emin olun. Geceleri odun su geçirmez filmi bırakmaya tavsiye edilmez.
  • -25 derece arasında bir sıcaklık inşaat işi karmaşık ve ahşap kırılgan hale gelir 'de;
  • İş günü yaz dönemi ile karşılaştırıldığında saat az sayıda vardır;
  • olarak çerçeve yapılarının inşası kaçınma kullanılan malzeme kendi satış nemden onun güvenliği sağ teknolojiyle uyumlu olası değildir piyasa koşulları altında gerçekleşir, kalite değildir;
  • Biz yumuşak çatı ve antiseptirovku gizli yüzeyleri yükleme önermiyoruz. Böyle bir çalışma kışın yapılan, ancak büyük harcamalar, ek malzemeler ve dikkatli kontrol edilmesi gereken edilebilir.

  kışın inşaat Özellikleri

  Kışın ahşap ev inşaatı temel adımları dikkate bütün inceliklerini ve uyumu alınarak yapılabilir. temel atma ve çatıya inşa ederek olası projesinin inşaat, tek dezavantajı karada toprağın çalışmalar yapmak için yetersizliğidir. Tam bir toprak analizleri olarak, önemli noktalarından biri olan Gelecekteki inşaat hataları ortadan kaldırır. Kışın çalışmaları yürütmek planlıyorsanız, soğuk hava ve don önce bir toprak çalışması geçirirler. Çalışmanın ana figürü - olarak, yeraltı suyunun seviyesi Bu vakıf gelecekteki yapısı tipine ve derinliğine bağlıdır.

  uzman tavsiyesi! Ne olursa olsun evin inşaat yürütülen yıl ne zaman bir pencere ve köşe eklemleri sızdırmazlık geçirirler. Modern dolgu mükemmel soğuk mevsimlerde davrandı ve düşük sıcaklıklarda kullanılabilir.

  Her malzeme kışın kullanılabilir değil dikkati çekiyor. Örneğin, çatı aparatı yumuşak karo almak için tavsiye edilmez zaman, çünkü o soğuk sevmez. Uzmanlar ayrıca 10 derece ve aşağıda kiremit kapsayacak şekilde değil tavsiye Kaplama çöker bile çok kırılgan ve hasara karşı savunmasız hale gelir ve. İdeal uygulama çimento-kum kiremit olacak. Bu materyal, don ve sıcaklık farkı korkar değildir. Dış yapı ve dış kaplama, hem de sıcak sezonunda düzenlenen ve pencere ve kapı açıklıkları ve döşeme döşeme montajı edilir.

  Uygulamada, uzmanlar takvim mevsimsellik kullanın. Bununla beraber, kalite ve hatasız içermeyen tüm işlemleri gerçekleştirebilir. Yani, kışın evlerin yapımında uygulanması için mükemmel zamanlama sunuyoruz:

  • Vakfın inşaat - sonbahar;
  • güç ayarlama bölümüne ve çatı döşeme - kış;
  • mühendislik - yıllık dönem;
  • dekorasyonun yapısına büyük işler - sonraki yılın sonbahar;
  • anahtar teslimi tesislerin teslimi - bahar.

  Bu takvime Konu evin yalnızca 18 ay inşası olacaktır.

  Vakfın inşaat Özellikleri

  Pek çok inşaat başlayacak kış ve yaz geçirebilirsiniz böylece, sonbaharda sağlam bir temel kurmak için gerekli olan görüş aldık. Tasarım nasıl davranacağını anlamak gereklidir. Bu görüş yanlış ve nedeni budur. dikme zaman vakıf uzmanları dikkate toprak ve jeoteknik parametrelerin çalışma alanının sonuçlarını alır. Daha sonra, bu verilere dayanarak, uzman bir okur tasarım projesi yapar. önem ve bu temelin üzerine maksimum yük nedeniyle, hemen verilmelidir Bu toprağın şişme önlemeye yardımcı olacaktır. Ahşap evler ince gömme şerit temel kullanarak yapımı için çok kilo taşımaz. Bu nedenle, zemin hazırlamaya ve geç sonbaharda ve kış başında inşaat sürecini başlatabilirsiniz. Kış aylarında evin tabanını dolduracak karar verirseniz, kalıp gerekli değildir. Sadece nüans normalden daha pahalı bir büyüklük sırasında olan özel beton katkılarının mevcudiyetidir. Başka nokta toprağın çözülme, o bonfires yardımıyla gerçekleştirdi.

  Önemli! Bu durumda kar yalıtım görevi görür, çünkü kar kara tavsiye edilmez temizleyin.

  Sonuç olarak ben yapı kutu eklemek istiyorum ve kışın olmalıdır. uzun ve zahmetli dahil olmak üzere herhangi bir binada ve ahşap, süreci. yüksek kaliteli ve evin dayanıklı yapısı için, iyice verilen malzeme mevsimsellik ile teknoloji çalışmalarını ve iş kurallarını incelemek önerilir.

  daimi ikamet için günlüklerin Kış ev

  Konut dışı, mevsimsel ve yıl boyu evde kullanım için: günlüklerin çeşitli binalar dikme (yuvarlanması veya manuel kesme günlüklerinin projelerde olsun). Bu ikincisi etmek, sözde kış ev, tasarım, inşaat ve bitirme esnasında en ciddi gereksinimleri ortaya koydu. Hatta negatif hava sıcaklıklarının zirve sırasında uygun konfor seviyesi ile kullanım sağlamak için mümkün olmalıdır.

  Evin yıl boyunca ihtiyaca uygun olarak giriş yapmak için:

  • günlükleri çapını seçmek için;
  • niteliksel duvarlar izole;
  • ev ısıtma sisteminin etkinliğini donatmak.

  Hatta bir yapı malzemesi evin duvarları için gerekli ne kadar kalın nasıl belirleneceği önce, kışın hasat edilir sadece bu günlüklerin kullanımı konusunda prensipte bir karar almak gerekir. Don ağacı büyüyen durak, çürüyen, asgari çatlamaya kış inşaat malzemesi kapasitesi hasat verir nemi ve suyu emer ya çapını azaltmak için vücudunuzda sürücü bilinmektedir.

  Kış orman aşağıdaki avantajları vardır:

  • Ahşap daha yüksek bir yoğunluğa ve nem daha küçük bir seviyesi elde edilmektedir;
  • Bu tür bir yapı malzemesi böcekleri, parazitler ve mantarların hemen hiç kalıp istilası olarak;
  • Bu tür bir ahşap yapı daha az büzülme gösterir.

  Makul ve kendisi kış ayları için site planı üzerinde bir günlük ev inşa edecek. vakıf, elbette, yılın sıcak bir zaman donatmak için olmalı, ama kutunun İnşaat ve kışı geçirmek gerekir, bu nedenle daha sonra binanın tüm Sıcak aylarda kuruma ve büzülme sırasında gerçekleşti. teknoloji bir günlük ev inşaatı yıl içinde çekmeye dayanacak sonra evine Ve eğer, bitirme çalışmalarının başlangıcı, iletişim ve bu durumda kalıcı çatı ve zemin montajı yapımı çok uygundur zaman sıcak döneminde, yine düşecek.

  Ancak, sıfırın altındaki sıcaklıklarda sırasında ağacın yapımı için kısıtlamalar vardır. Herhangi bir işleme açık güçlü C -25 ° C'nin altında bir sıcaklıkta önerilen Bu durum, bu şartlarda ahşap ufak bir darbe ile paramparça bir kırılganlığını ve eğilimi edinir olmasından kaynaklanmaktadır.

  Evin duvarları için Çap günlükleri, daimi ikamet için tasarlanmış

  koruyabilecek durumda dondan burada inşa edilmiş ve rüzgar ölçüde ahşap çerçeve yapımında kullanılan kereste kalınlığına bağlıdır yaşayan. Çok kalın yapı malzemesi "cebine rastladık" ve yeterince kalın olmadığı için Ve sonra, bir günlüğüne optimal çapını seçmek gerekiyor - ev rahatsız ve soğuk yapmak. ahşabın kalınlığına tasarruf olan çok yüksek bir termal iletkenliğe sahip olduğundan, ev duvarı ısıtma işletme maliyetlerinde önemli olabilir, gerekli değildir.

  soğuk nüfuz karşı log duvarın özelliği etkiler:

  • kereste kalınlığını temsil eder;
  • alt seçilen günlük montaj yuvası değeri;
  • ahşap evde prilyaganiya yoğunluk günlükleri mezhventsovogo.

  GOST tertibat olup, yiv genişliği göre iklim bölgelerine göre hesaplanır:

  • -20 ° C tepe - 130 mm;
  • -30 ° zirve - 150 mm;
  • hatta -40 bir toplu kayıt - en az 170 mm'dir.

  Ve biz dikkate alırsak yuvarlanması en artık tüm günlüklerin en az 0,5 katı genişliğine, bir montaj oluk ile eşit yapmak, sonra da matematiksel hesaplamalar ile elde ederiz: 20 derece üzerinde hiçbir kış soğuğunda olmasa bile, nerede, kış evler için kullanılmalıdır ışın çapı en az 260 mm.

  340 mm - manuel kulübede gelince, o ev yıl boyunca operasyonun yapımı sırasında, 240 çapında bir malzeme kullandığını kabul edilir. Işın, daha büyük çaplı (ve. 600 mm'ye kadar olabilir) bina prim yapımında kullanılır.

  artan maliyetler günlük sonuçların daha büyük çapta lehine Seçimi (çünkü bir yerde yüzde 18 her santimetre çapındaki artışlarıyla değer) ve vakıf üzerindeki yükü artırır.

  Bunun yerine daha kalın günlükleri tercih Aslında bu yol açar:

  • ahşap ev günlükleri kullanılan miktarını azaltır;
  • mezhventsovogo eklemlerin ve "termal köprüler" bir sonucu olarak sayısını azaltmaktadır;
  • konopatki karmaşıklığı azaltılır;
  • Evin dış görsel çekiciliği artırır.

  kış günlük ev için Mezhventsovogo ısıtıcı

  Ancak kalın günlüğüne yapımında kullanılabilir ve ne kadar sıkı yapamaz duvarlarında izolasyon çatlaklar olmadan, usta montaj çelenk koydu değildir. kalafatlama eklem sürecinde farklı yalıtım günümüzde kullanılan, doğal ve sentetik mezhventsovogo.

  Bu tür malzeme iyi bir yoğunluk ve esnekliğe sahip olmalıdır, bu yüzden rüzgar yuvası esen değildir. Buna ek olarak, nem olmalı ve uzun yıllar bozulmamış yapılar kendi içinde mikroorganizmaların üremesini engellemek ve kesinlikle temiz olması korumak için mevsime bağlı olarak iyi kurumaya.

  keten, kenevir veya jüt bandı keçe, yosun: Herşeyden Aşıklar doğal daimi ikamet, doğal yalıtım için evde duvar yalıtımı için önerilir. Ancak, ilk seçenek arkaik kabul yüzden en son üç seçim olduğunu. Keçe ve kenevir keten yapılır ve işlevsel özellikleri benzerdir.

  Bant yarı fiyatına yedekte, ama orada o ve onun kusur sadece bir somut genişliğinde yaptı - 15 santimetre şeritler. Onu konopatka daha sık gerçekleştirilen yeniden yüzden Jüt, izolasyon halinde safsızlıklar keten olmadan önceki bahsedilen kontak ısıtıcılar daha kırılgan, sadece ondan yapılır.

  Sentetik bazda piyasa ve mezhventsovogo yalıtımında Günümüze. Bu mineral yün yalıtım, mineral yünü, genleşmiş polistiren, poliüretan veya polietilen, silikon ve akrilik dolgular, ya da köpük dayanan ürünler. Ama kış evde yalıtım mezhventsovogo eklemleri olarak kullanılmak üzere hepsi daha az elverişli, doğal "konkurenty9raquo daha;.

  bir günlük ev her mevsim kullanılan ısıtma

  Katı kalın günlük ev, geçmiş kalite doldurmayı prosedürü kendisi sıcak ve rahat olduğunu. Faaliyete sabit ısıtıcı kurulumu olmadan yapamaz Ama öylesine soğuk iç mekanda yine, ısıtma ihtiyacı vardır. Evde rahat bir sıcaklık düzeyinin sürdürülmesi - bu da ahşap evde bir takım ömrü uzatma günlükleri olduğunu.

  Bu evde bir merkezi sistem veya tek başına bir uzay ısıtma kullanabilirsiniz. Eğer toplu ısıtma sistemine bağlanabilir, o zaman duvarları bütün piller için tanıdık ayarlamak ve su ısıtma sistemini açacak. Ama pratikte durumda o ısınma ve süresi derecesini değiştirmek mümkün olur, çünkü evde özerk ısıtma sistemi donatmak için ekonomik olarak avantajlı olduğunu göstermektedir.

  Isıtma otonom sistemler içinde liderler arasında fırını ve kazanları hareket ederler. Bunlar farklı yapısal türleri olabilir, ancak kullanılan yakıta bağlı tipe ayrılır: elektrik, gaz, katı ve sıvı yakıt. güneş panelleri kaçan böyle ısı pompası su gibi egzotik sistemleri tamamen vardır.

  Bir veya başka bir ısıtma cihazının lehine seçim sübjektif algılamaları ve seçilen yakıt kullanılabilirliği ve maliyet dayanmaktadır. Ancak, bakış estetik açıdan en uygun maiyeti günlük ev geleneksel odun yanan soba olduğunu. zor olacak onun iki katlı evin ısı, bu nedenle bu "ochag9raquo rağmen; Şöminenin bir analog ve güven ısıtma buharı ısıtma sistemlerinin gerçek iş olarak evini donatmak için alınır.

  Eğer yuvarlama veya günlüğün manuel kesim önemli bir kış ev gerekiyorsa, o zaman şirketimizin "Eko-Teh9raquo yılında inşaat sipariş için acele;. Biz profesyonel duvarlar izole ve verimli ev ısıtma sistemi ile donatılmış, günlük ev için günlükleri çapını seçmek için yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, sermaye evinde oturacağım, korkar ne de kış soğuk ya da yaz ısı değil!

  günlük ev Popüler projeleri

  Bizim projeleri, teknoloji ve olanakları hakkında sorularınız varsa, çok kanallı numaradan call:

  8 (800) 333-91-91 (mobil arınmış)

  Bizim mimar ve yöneticiler ahşap evlerin yapımıyla ilgili herhangi konularda size prokonsltiruyut edecek!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  58 − = 51