Yılbaşı Topacı Fotoğrafı

Yeni yıl topraklarında kendi elleriyle master-class: biz mandalina ağacı yapıyoruz

Yeni Yıl harika bir zaman, son bir yılda olanları hatırladığımızda, önümüzdeki yılda ulaşmak istediğimiz hedefleri belirlediğimizde, akrabalarımızı ve dostlarımızı kutluyoruz, hediyeler veriyoruz. Ama sevdiklerinize ne verecekler? Sonuçta, olağandışı ve orijinal bir şey istiyorum, armağanlar ayakta duruyor ve yetenekli kişilerin keyifli anılarını uyandırıyordu. Orijinal hediyelerden biri topyeryere - bazen denilen "mutluluk ağacı" olabilir.

Yeni yılda nasıl bir hediye hazırlarsınız? Bu makalede, ana sınıfta kendi ellerimizle Yeni Yıl topiariyizi yapacağız.

Çalışmalarınızı kolaylaştırmak için fotoğraflar işe eklenecek ve üretim süreci daha görselleşti.

Aşağıdaki malzemeleri hazırlayın:

 • mandalina.
 • keten halat sarısı (herhangi bir bahçede ve çiçek dükkanında satın alabilirsiniz).
 • Ağacımızın aslında büyüyeceği bir çiçek saksısı (tadına göre zadekorirovav herhangi bir kap da kullanabilirsiniz).
 • Mandarinlerin ağırlığına dayanacak kadar güçlü, güzel bir branş veya sap. İşlem görmüş, cilalanmış dallar floristik bir mağazada bulunabilir.
 • makas ve bir bıçak kağıt üzerinde.
 • polistren parçası veya çiçekli bir vaha.
 • Ladin Ladin ve dekorasyon için ökseotu yaprağı.
 • Ağaçtaki mandalina ağacını güçlendirmek için tel parçaları (küçük küp takımı uygundur).
 • Yapay kar (ezilmiş köpük ve başka herhangi bir malzeme olabilir, ana şey kar gibi görünmesidir).
 • PVA tutkal için fırça.

1. Mandalini alın ve halatı çapraz bir şekilde örtün. Dikkat edin, mandalların iplerden düşmemesi için sıkıca sarın. Ancak aşırıya kaçmayın, aksi takdirde çalışma alanının tamamını meyve sularıyla sıçratmayı ve ürünü bozmayı düşünün.

1

2. Örtüü PVA yapıştırıcısı ile serpiştirin ve "snow9raquo" ya batırın; bu, iğnelerin birbirine yapışmayacak şekilde yapılır.

3. Köpük veya vahadan pota konacak koniyi kesin. Çanağın altındaki yapıyı ağırlıklandırmak için bir taş veya bir kurşun parçası koyabilirsiniz.

4. Tencerenin tüm kompozisyonun boyutuyla eşleşmesi gerektiğini, yani orantılı olduğunu unutmayın.

5. En zor ve sorumlu tarafa geçiyoruz. Vahada şubeyi güçlendiriyoruz, böylece asılmıyor. Alttan başlayarak mandalini birbirine bağlamaya başlıyoruz. Aşağıda, en azından ortasında biraz daha az mandalina olacak - aşağıda olduğu gibi. Sonra bütün bu cazibeyi yapraklar ve dallarla süslüyoruz.

Yılbaşı Topçusu hazır. Masanızı mükemmel şekilde süsleyecek veya sevdikleriniz için mükemmel bir hediye haline gelecektir. Zanaatkatınızı evinizde veya sevdiğiniz insanların evinde yaratacak olan Yeni Yıl havası çaba ve azim ile ödeyecek. Fotoğraf örneklerinden esinlenin ve keyifle küçük "mutluluk ağaçları" yaratın!

evi dekore Yardım ve elinizde ısısını korumak ve size sevgili olanlara üzerinde geçirebiliriz diğer delicesine güzel ve çekici el sanatları görecekleri gelen mucize ve tatil adım video kalıbı sınıflarının bir ruh hali yaratır.

Sitedeki materyallerin kullanımı ancak Diana'nın kadın bölgesine direkt aktif bir köprü işareti ile mümkündür

Yılbaşı Topacı Fotoğrafı

Yılbaşı tatilleri daha da yaklaşıyor ve akşamlarını dikiş ile geçirmek isteyenler için en ihtişamlı zaman geliyor - şimdi akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza hediyeler vermeye başlamanın yanı sıra eviniz için şenlikli süslemeler başlıyor.

Büyük olasılıkla, topyanın ne olduğunu biliyorsunuz - beğendiğiniz herhangi bir stilde yapılabilecek küçük bir dekoratif ağaç. Ve Yılbaşı ve Noel'de en gerçek ağaç elbette bir Noel ağacı. Ve topyaryeri bu yönde yaratılması hayal gücü için gerçekten sınırsız bir alan açıyor. Burada her şey mümkündür - klasik yeşil Noel ağacından topa, şeritlerle ve süslerle süslenmiş. Önemli olan, parlak, şenlikli ve zevkli olmaktır!

Fantezi bizi nereye götürecekse, bu ağaçları yaratma ilkesi değişmeden kalır. Herhangi bir topyeryeri aşağıdaki unsurlardan oluşur:

Bir duruş seçiminde ana kriter - istikrarlı olmalıdır. Her şey olabilir - bir kupa, bir saksı, bir kabuk, bir dilim bir ağaç. Yeni Yıl topiaryeri için, standı parlak bir bezle, payetlerle süslemek en iyisidir, gövde tabanı parıltı veya küçük hediye kutuları ile kaplanabilir. Bir çeşit konteyner bir stand olarak alınırsa (en uygun seçenektir, çünkü gövde tabanını düzeltip güzelce gizlemek için daha fazla olanak sağlar), bir köpük malzeme veya çiçek vahası doldurmak için iyi bir malzeme olacaktır.

Bagaj, istenilen şekli verilebilmesi için yeterince geniş ve geniş olmalıdır, ancak aynı anda uyum içinde görünüyordu. Gizemli bir şekilde parıldayan bir şeritle sararsanız, Yılbaşı dekoru için uygun bir dokunuş olacak.

Taban, kural olarak, taçın elemanlarının çoğunlukla kürdan yardımıyla tutturulduğu bir köpük plastik topdur. İlk olarak, tacı en büyük unsurları dağıtılır ve aralarındaki boşluk daha küçük ayrıntılarla doldurulur. Güç için, her şey sadece tacı değil, birbirine yapıştırılmış değildir.

Küçük bir sır: büyüklüğünde bir hata yapmamak ve tacını fazla büyük yapmamak için, bilye tabanı daha küçük olanı almakta daha iyi ve taç da kürdan uzunluğuna göre ayarlanmış durumda.

İlham için birkaç Yılbaşı fikri

Doldurulmuş bir oyuncak gibi Noel Topiary, yapmanın en kolay yolu keçe veya stil, kumaş herhangi diğer uygun, arzu edilen ağaç şeklinde iki parça, onları bir arada dikin ve pamukla doldurmak kesilir. Bagaja güvenerek, Noel ağacını süslemeye başlayabilirsiniz. Boncukları rüzgâr atabilir, kar taneleri, küçük topları, dantelleri takabilirsiniz - genel olarak, gerçek bir Noel ağacı gibi, sadece küçük bir parça!

Başka bir seçenek yumuşak ve kabarık görünümlü bir Noel ağacı oluşturmaktır - kabarık ipliği sarmak için konik olarak.

Ve eğer bacakları ayakta tutarsanız, çok eğlenceli olacak.

Konilerden

Doğal malzemelerden yapılmış ürünler, anaokuluna veya okul zanaatlarına getirilmesi gerektiğinde daima şirin görünürler ve çocukluğunu hatırlatırlar. Ancak, sanatsal bir lezzet varlığında, hayal gücü ve boya, konilerden oldukça şık gizmozlar yaratabilir

Evde Yeni Yıl havasını yaratan nedir? Elbette, mandalina ve Noel ağaçlarının kokusu! Parlak turuncu bir top dikkat çekecek ve konuklara sürpriz yapacak.

Yeni Yıl, yaştan bağımsız olarak herkesin hediyeler ve tatlılar beklediği bir zamandır. Ve hediyeler Yılbaşı gecesinde gelirse ve bağışlarsa tatlılar tüm tatillerde kendimizi çevrelememize engel olmaz!

Cevizler uzun zamandır şenlikli bir dekorasyon olarak kullanılmış, folyoya sarılmış ve mumlar kabuklara sokulmuştur. Topikal sürümünde de çok ilginç görünüyorlar.

Bu tür hediyelik eşyalar yaratmak için çok popüler bir malzeme kahve çekirdeğidir. Ve nitelikler ve form denerseniz, böyle bir topiaryum herhangi bir tatil yazdı olabilir.

Özgünlüğün peşinde, klasiği unutmayacağız. Bu Noel ağacının ana süsü toplardır ve onları temel alırsanız, eviniz için tamamen yeni bir dekorasyon elde edersiniz.

Yılbaşı pop sanatçılarının çeşitlerini süresiz olarak icat edebilirsiniz. Farklı malzemeler ve kombinasyonları, yapay kar, yüzük, payetler, ampuller kullanın - hepsi sizin ilhamınıza bağlı!

Ve Yılbaşı Törenini yaratmanın inceliklerini daha iyi anlamak için size bu videoları sunuyoruz

Bir kızın oda tasarımı hakkında burada okuyun.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

© 2018. Tüm hakları mahfuzdur.

Yalnızca bu siteye etkin bir bağlantı kullanıldığında kopyalama yapılmasına izin verilir.

Yeni Yıl için şenlikli topyplayın

Iç tasarımda, topiary popülerlik kazanıyor. Bunlar çeşitli dekoratif malzemelerden yapılmış küçük yapay ağaçlardır. Topikal dekorda kağıt, kumaş, şeker, şeritler, suni çiçekler kullanılabilir - yazarın hayal gücünü isteyen her şey.

Yeni Yıl Topacı, iğne oyması ve yeni fikirler seven kişiler için mükemmel bir fikir. Topiary, odanın dekorunda geleneksel Noel ağacına ek olarak ve yeni bir şeyler isteyenler için şık bir alternatif olabilir. Küçük parlak ağaçlar iç mekanı aydınlatacak ve tatil hissini artıracak. Yeni yıl mini-ağaçları kendi elleriyle yaratacak master dersler makaleye ayrılmış olacak.

Yeni Yıl hazırlık sınıfı oluşturmak için neye ihtiyacınız var?

Bu teknikte kendi elleriyle yapılmış ağaç, dört unsurdan oluşur: taban, gövde, taç ve stand.

 • Top, topiyer için esas alınır. Köpük, montaj köpüğü, karton şekil, tel veya kağıt havlu olabilir. Kağıdı sıkı bir topa batırıp yapışkan bantla sarabilirsiniz.
 • Bir varil oluşturmak için tabanın ağırlığını koruyacak güçlü bir tele ihtiyacınız var. Tel bir ip, şerit ile süslenmiştir, plastik, alçı veya kil ile sıvanabilir. Bir gövde kullanılabilir ve güzel bir ağaç dalı gibi, verniklenmiş. Topikal hacim küçükse, bagaj Çin çubuklarından veya tahta şişlerden yapılabilir.
 • Taç bir süs ağacının en ilginç ayrıntısıdır. Süslemek için bantlar, boncuklar, kağıt çiçekler, kahve çekirdekleri ve deniz kabukları kullanılır. Ancak, yılbaşı oyuncakları, toplar, parıltılar, koniler, ladin şubeleri, yapay kar, şeker gibi bir New Year topiari oluşturduğumuzdan, materyallerin buna da ihtiyacı olacak.

 • Kompozisyon standı da farklı olabilir. Bir çiçek saksısı, kova, düz taş veya tahta kiriş olabilir. Ağacın ağırlığı fazla ise, stand büyük ve ağır olmalıdır.
 • İlk master class Noel oyuncakları kendi elleriyle tacın yaratılmasına ayrılmış olacak. Bunun için şunlara ihtiyacımız var:

  • Benzer boyut ve renkteki Noel topları,
  • pullar,
  • yaldızlı veya yapay karla kaplı ladin kutuları,
  • çilekli küçük küçük dallar (suni olanları alabilirsin),
  • saten altın şeritler,
  • bağlanma kürdanları.

  Biz taç köpük bir yılbaşı ağacı yapmak shar.Chtoby almak esas olarak, bir topun şeklini kaybetmeden tabanına tutturmak için bir kürdan ve yapıştırıcı ile her Noel süslemeleri ve diğer dekoratif öğeler gerekir. Büyük bilyalar arasındaki boşluklar küçük parçalarla doldurulur ve bileşim parçalanmaması için parçaları birbirine yapıştırabilirsiniz. Sonra sadece doğaçlamalı doğranmış ağacın tepesini şeritlerle süslemeye devam ediyor, bazı yapay karlar püskürtünüz.

  doğal malzemelerle Noel budama Aynı şekilde oluşturulan, ancak dekorasyon köknar koni vardır edilir. Onlar da aynı boyutta olan ve aralarında boşluk küçük bir çam dalları, tanecikler veya sim şeritlerinin ile doldurulabilir olması tercih edilir. Büyük tomurcukları çok küçük düz renkli Noel topları ile birlikte iyi bakacağız. daha estetik etki için Koniler yaldızlı veya gümüş ile kaplı olabilir.

  Topiary ağacı Ayrıca yılbaşı iç iyi bir dekorasyon olabilir. Elleri köknar dalları, koni, boncuk ve yapay kar ihtiyaç ile böyle bir ağaç oluşturmak için. Daha iyi take değil bir top ve koni, temeli ekli ve bir ağaca dalları gerçek ağaç gibi oldu edilecektir hangi.

  Noel ağaçları şeklinde Crown bez elbise sisal süslenmiş veya hissedilebilir. Kumaş substrata bağlı ve sonra oyuncak, dizeleri, gelin teli ve diğer güzelliği ile dekore edilmiştir. hazır elleriyle Noel ağacı!

  Topiary Noel ağacı Bu küçük kollara ayrılır sentetik, çam ağacından yapılmış olabilir. Bir top ya koni, kabarık ayrıntılara takılır - Sadece vakıf kaldırıldı. Sonra oyuncaklar, boncuk ve küçük şekerler ile Noel ağacı süslemek için sadece kalır.

  Alışılmadık Noel ağacı işlemeli bak. imalat Noel ağaçları, pamuk dolgu bulk haline getirme formunda birlikte iki kumaş parçasını dikmek ve mesajları işlemeye olabilir için. ayrı takmak için iğneler ve oyuncak oyalamak.

  tatlılar Noel Topiary oluşturulması konusunda Usta sınıfı çok basittir. bir küre veya koni şeklinde Temeli yeşil cicili bicili sarın ve yeşil Noel ağacı süsleme, renkli oyuncaklar gibi bakacağız şeker, çeşitli takmak için kürdan kullanmak gerekir.

  Noel topları ve şeker ve şeker koniler, köknar dalları ve tatlılar kombinasyonunu kullanabilirsiniz. iştah açıcı - Herhangi kompozisyon en önemlisi zarif ve şenlikli ve bakacağız.

  Yılbaşı Topiary için Namlu

  Noel atölye bir kutlama mini ağaçlar için kendi elleriyle varil neler yapılabileceğini fikrini devam ediyor.

  • Ağaç küçük ise, birkaç ahşap shpazhek veya Çin çubuklarını almak onları bir arada tutmak ve kalın ip veya saten kurdele eşleştirme rengi dekore edebilirsiniz.
  • Gerekli durumlarda tel ince ise, çok sayıda parça birleştirerek, bir tel varil oluşturmak mümkündür. benzer bir şekilde dekore bir gövde. doğrudan değil, aynı zamanda kavisli sadece gövdeleri oluşturmak için kullanılabilir, çünkü Tel uygundur: bu ağaçlar daha zarif görünüyor.
  • Bir şaft ve ormanda bulunan geleneksel bir tahta sopa olarak uygundur. İstenen renk boya vermek veya kurdele ile süslemek için, onu ve vernik önceden temizleyebilir. Çubuk uzunluğu ve kalınlığı, toplam boyutu topiary bağlı olarak seçilebilir.

  Sonraki atölye kendi elleriyle Yılbaşı topiary için bir temel nasıl açıklayacağız.

  Birçok seçenek vardır:

  • herhangi bir şekle sahip köpük. küçük bir ışık bileşimleri için uygun böyle bir çerçeve.
  • iğne, pullar, koniler, vb: çeşitli sabitleme ve dekorasyon malzemeleri ile dolu karton tutucu
  • Eğer çeşitli yollar dekore edebilirsiniz saksı,. büyük topiary için uygundur.
  • Beher, kupa, vazo, sürahi, bileşim için uygun olan herhangi bir boyutta bir kap.
  • Küçük bir hasır sepet.
  • Taş veya ahşap parçası. Ama bu temeli varil takmak zordur.

  tencereye varil kilitlemek için ya da bir bardak alabaster veya çimento harcı kullanılabilir. Aynı zamanda, bileşimin bütün stabilite verir.

  Bizim ana sınıfında Topiary dekorasyon Hakkında bir sürü tartışıldı. Gördüğünüz gibi, kendi elleriyle dekorasyonu profesyonel tasarımcıların daha az muhteşem olabilir.

  Topiary Noel dekorasyon fikirleri, çok var.

  • Noel dekorasyon topları.Sen topları boyutunu seçebilir ve büyük ve küçük topları alternatif, kontrast kullanabilirsiniz. Elemanlar, tek bir renkte olabilir, ancak iki veya daha fazla renk kullanılır. Parlak ve mat topları iyi karışımını görünüyor.
  • gelin teli. Bu köknar iğneleri taklit veya başka oyuncaklar ile birlikte dekorasyon olarak hizmet verebilir. tasarımda tinsel önemli bir avantajı renk ve şekillerinin çeşitliliğidir.
  • doğal malzemeler: Ladin dallar ve koniler, meşe palamudu, küçük meyveler, yapraklar. kahve çekirdekleri modelle Dekorasyon sadece güzel değil aynı zamanda kokulu, ve gelin teli ve çam iğneleri ile birlikte harika Noel ağacı oluşturulabilir. Mandalina ve limon iğneler mükemmel bir yılbaşı teması sağlamak ile birleştiğinde, küçük budama sanatı dekor kullanılmaktadır.
  • yenilebilir ürün: Güzel şeker sarma, vb çeşitli rakamlar şeklinde kurabiye ve. Böyle ağaçlar sadece güzel değil, aynı zamanda iştah açıcı vardır.
  • bez. Bu ipek akan, saten, dantel, yumuşak organze hissedilebilir - tüm görüntü tasarımcı tarafından oluşturulan bağlıdır.
  • Kurdeleler ve zarif fiyonklar - Yeni yıl için dekorasyon topiary bir kazan-kazan seçeneği.
  • örme ürün. Bunlar yapılmış veya tığ işi edilebilir. Bu, örneğin, kar taneleri, kardan figürler, yılbaşı süslemeleri için. Bu küçük rakamlar atama zordur, ama dekor çok güzel ve rahat yani görünüyor.

  Noel Topiary için çeşitli fikirler

  kokulu kahve balıksırtı oluşturmak için ana sınıfı

  Kahve çekirdekleri kahverengi boya iyidir taban koni, üzerine yapıştırılır. taneler herhangi bir tarafın rastgele yapıştırılır. tüm alanı ile papered edildi ana şey. Sonraki taç sonra kahve çekirdekleri parlayacak, cila ile kaplıdır. Dekorasyon için dantel almak ve ona küçük çiçek yapabilir, merkezi parlak kırmızı boncuklar ile dekore edilmiştir.

  Bu çiçeklerin Çeşitli topiary tacı üzerine yapıştırılır. kahve çekirdekleri Arasında kırmızı ve beyaz renklerin birkaç boncuk ve kurdele sopa olabilir.

  bileşimin düzeltmek için namlu sabitleme dantel fincan süslemeleri ve bir su mermeri çözeltisi ile doldurmak gerekir.

  elleriyle tatlılar topiary oluşturmak için Yaratıcı atölye

  koni edilmiş kemer temelini oluşturur. koninin tepesi bir tel zil teli ile sabitlenir için de bant sarılır. gövde takılı koni alt kenarında, şeker sopa. Arzu edilen, şeker halat ve renkte uyum. şeker ve küçük gümüş tinsel kozalaklar ile doludur arasındaki boşluk, küçük Noel ağacı topları kullanabilirsiniz.

  Bu gibi bir kompozisyon, çok etkili bir şekilde kavisli gövde ile bakar. baz köpük, organze yapılmıştır ve şeker ile dekore edilir.

  Tatil duygu: mandalina ile Topiary

  onun tasarımına Usta sınıfı çok basittir. Baz-top, mandalina ve ladin şube gereken bir taç oluşturmak için (yapay olabilir). Mandalina güzelce tel sarmak gerekiyor ve tabanını sıkın. ilk sıvı yapıştırıcı batırılmış Ladin dallar, sonra ince beyaz boncuk bir fincan: kar serpilmiş sanki onlar olacaktır. Işıklı parçacığı alt bileşimi süslemeleri ve mandalina taç kokulu defne yaprağı ya da sim ile takviye edilebilir. gövde hacmi yay güzelleştirmek.

  Bunun temelini masif budama olmaktır. Bu Alabaster çözeltisi ile doldurulmuş bir geniş çömlek uyar.

  ağaç yerine uygundur Topiary, nihai ana sınıfı oluşturmak için yardımcı olacaktır. Bir baz olarak kaymaktaşı ile küçük saksı kullanıldı. Onun için Dekor pot sarın ve namlu güzel kurdele altındaki kravat gerektiğini beyaz havlu kumaş vardır.

  gövde ise, uygun katı bir çubuk kompozisyonlarla da ilgilidir. Ladin dalları küçük demetler katılmak ve gövde eklemek için. kompozisyon genç ladin gelişme göstermiştir hatırlatır. Nihai detay - taç tomurcukları eklenmesi. Bir topiary ile süsleyin küçük yaylar ve topları olabilir. Gövde şeritleri sarma, süsleyin.

  Noel Topiary kendi ellerini oluşturma - güzel yaratıcı süreci. seçeneklerin milyonlarca hepsi ustanın hayal bağlıdır vardır. Bu süs ağacı yaklaşan bayram ev konforunu ve mantıklı doldur!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  21 − = 11